Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כדאי להחליף מספארק 2013 לI10 2014 - נוחות נסיעה בתוך העיר

avimorde
שימו לב! השרשור הזה בן 1745 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם, אני כעת עם ספארק ידנית מנוע 1.0 שנת 2013. נקנתה לפני בערך כשנה ובאמת שאחלה בחלה של רכב בשביל המחיר. חסכונית כמו שאמרתם זריזה ומאובזרת מספיק. רק דבר אחד ממש בולט ומפריע לי - אין מצב לעלות על אבן או לדרוך בבור קטן מבלי להרגיש ברכבת הרים, עד כדי כך שאם זה תופס אותי בהפתעה אני מפחד לשבור את המפרקת.. את מרבית נסיעותי אני עושה בתוך העיר, אני מבין שבמחיר הזה הרכב לא יכול להצטיין בהכל ואני מודה על מה שהוא כן. אבל בכל זאת חשבתי למצוא מחליף שיפתור את המשבצת הזו וישמור כמה שאפשר על שאר היתרונות שיש בספארק. באתי להתייעץ איתכם, איזה אלטרנטיבות מומלצות כדאי לי לקחת בחשבון?

בתור התחלה הסתכלתי על היונדאי I10 שמוצאת חן בעיניי, שוויה יהיה גבוה בכ7K מהרכב שלי כיוון שהצורה העדכנית קיימת החל משנת 2014, שנה מעל הספארק. האם לדעתכם היא שווה את התוספת במחיר וכדאי ללכת עליה?

באופן כללי אני פתוח לכל האפשרויות, שימושים עיקריים - נסיעות קצרות בתוך העיר ללימודים. כ5-10 אלף קמ בשנה. תודה לעוזרים.

תקציב 15-20 אלף. תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שזכור לי הפארק דווקא די בסדר מבחינת שיבושים, אם כי היונדאי גם כן נוחה ביחס לקטגוריה.

האם בדקת לחץ צמיגים?

אם אתה מאוד סובל הייתי בדוק את פיגו 208 אשר מציעה מושבים שנוחים בכמה רמות מעל הספארק, אבל יש את עניין רצועת הטיימינג שנושא שדן באופן נרחב בפורום, רצועה יכולה להתפורר, במקרים רגילים עושים ניקוי ומחליפים אותה אבל יש מקרים יש צורך בהחלפת משאבת שמן ומוסך אורן גם דיווח על מקרים של טורבו או מנוע, בפורום כן לא נתקלתי בבעיות בטורבו או מנוע אבל כן בשאר הבעיות.

היתרון שלה שהיא זולה ביחס לשנתון כך שגם אחרי החלפה של הרצועה שעולה באזור ה1500-2000 ש"ח היא תהיה זולה מהמתחרות.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שזכור לי הפארק דווקא די בסדר מבחינת שיבושים, אם כי היונדאי גם כן נוחה ביחס לקטגוריה.

האם בדקת לחץ צמיגים?

אם אתה מאוד סובל הייתי בדוק את פיגו 208 אשר מציעה מושבים שנוחים בכמה רמות מעל הספארק, אבל יש את עניין רצועת הטיימינג שנושא שדן באופן נרחב בפורום, רצועה יכולה להתפורר, במקרים רגילים עושים ניקוי ומחליפים אותה אבל יש מקרים יש צורך בהחלפת משאבת שמן ומוסך אורן גם דיווח על מקרים של טורבו או מנוע, בפורום כן לא נתקלתי בבעיות בטורבו או מנוע אבל כן בשאר הבעיות.

היתרון שלה שהיא זולה ביחס לשנתון כך שגם אחרי החלפה של הרצועה שעולה באזור ה1500-2000 ש"ח היא תהיה זולה מהמתחרות.

נשמעת אופציה טובה, אך כאמור אני בתוקפת לימודים ומעדיף לשלם קצת יותר על רכב בלי הפתעות מאשר להיתקע עם רכב תקול שיצריך ממני זמן לתיקונים שלא בטוח יהיה לי.. ולפי התאור שלך אני די נכנסת לשדה מוקשים עם פג'ו 208. מלבד הפג'ו יש עוד המלצה שכדאי לשקול?

שוב תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיפור משמעותי לא חושב, אבל שוב, אם הנסיעה גורמת לך לסבל וממש לחוסר נוחות תבדוק את היונדאי.

עוד אופציה שאולי תהיה נוחה היא הפיאט פנדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפיגו גם לפני מתיחת פנים היה מנוע 1.2 אטמוספרי בגירסה הידנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם דגם זהה -

כנראה אתה עם לחץ גבוה בצמיגים

אתה יכול להוריד לחץ בצמיגים - עם חתך 80 יש לך מספיק בשר .

זה לא יהפוך אותה לסטרואיין - אבל ישפר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1745 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...