Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב להשכרה בחול ללא מיזוג?

razi_pazi
שימו לב! השרשור הזה בן 1722 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי לפני חודש באירלנד בנסיעת עבודה. קיבלתי מחברת ההשכרה (לא זוכר איזו חברה) פאביה חדשה ללא מזגן. דרך אגב גם החלונות מאחור היו ידניים.

יאיר

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לשכוח - המזגן הוא גם אבזר בטיחות להשפרת החלון הקדמי. לא כדאי להתקמצן על כמה אירו ולסבול מהרכב.
השאלה היתה מסקרנות ולא האם לקחת בלי מזגן.

אם הייתי צריך לבחור רכיב אחד לבית הייתי בוחר במזגן לפני מיטה, אסלה או טלויזיה....

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין היום דבר כזה רכב ללא מזגן. הקטגוריה נותרה, אבל הרכב יגיע עם מזגן.
זה מה שתהיתי אבל לפי יאיר קיבל רכב ללא מזגן בפועל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי לפני חודש באירלנד בנסיעת עבודה. קיבלתי מחברת ההשכרה (לא זוכר איזו חברה) פאביה חדשה ללא מזגן. דרך אגב גם החלונות מאחור היו ידניים.

יאיר

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

תודה. ענית לי על השאלה הבסיסית בשרשור. שהיא כאמור נטו מסקרנות.

אם יש פביה לא ממוזגת אז יש מצב גם לאסטרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאלה, פעם אחרונה נתקלתי בזקינטוס, הוספתי עוד איזה 3 יורו ליום לרכב ממוזג.

באירלנד שכרתי דרך Europcar, מהארץ הזמנתי אונליין רכב מקטגוריה D, בפועל רצו לתת לי אוקטביה, בתוספת של נדמה לי 10 יורו ליום הציעו לי (ולקחתי) BMW X1.

שים לב שבתנאי ההשכרה הסטנדרטיים אסור לך לחצות את הגבול לצפון אירלנד, זה תשלום בנפרד בד"כ

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתנה מחברה לחברה, דווקא ברוב החברות שבדקתי לא הייתה הגבלה בחציית הגבול לצפון אירלנד - צפון אירלנד שמה מבחינת חציית גבול זה כמו מבחינתך לחצות את הגבול מתל-אביב לאריאל.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות ב-Europcar זה עדיין המצב - https://www.europcar.ie/service/cross-border

קצת פחות מ-10 יורו ליום

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוקלים טיול באירלנד.

אני בשלב הבדיקה הראשוני וראיתי שבאתר rentalcars.com יש הצעות דרך חברת flizzer לאופל אסטרה וכתוב "לא ממוזג"

אני בעיקר סקרן כי כנראה הטיול יהיה בעונה קרירה, אבל יכול להיות שמשכירים שם רכב ללא מיזוג? נראה לי שזה באג/טעות.

יכול להיות, אבל בעונה הקרירה זה לא נורא.

אני שכרתי מֿ payless.ie בסופו של דבר זה המותג המוזל של אוויס\באדג'ט אותו משרד, אותם אנשים ואותם רכבים.

לדעתי חשוב מאד לקנות את ההרחבות לנזקי שריטות וצמיגים הצמחייה גדלה שם לתוך הכביש ואם תיסע מחוץ לאוטוסטרדות בטוח שתשרוט את האוטו. לאור המצב של הכבישים הסיכוי לנזק צמיגים גם לא קטן.

כאשר אתה מתמחר את מחירי ההשכרה קח את זה בחשבון.

ההתמודדות עם רכבים אחרים בעיר יותר מורכבת מאשר באזורים כפריים.

אקח בחשבון את רכיב המיקום בנתיב בכבישים צרים.

כתבתי בשגרה כי אחת הבעיות בנהיגה בצד שמאל היא שמרגישים בסדר ומאוקלמים אבל בעת אירוע חירום הרפלקסים מותאמים למקום אחר.

בקיצור צריך תמיד להיות זהיר ב"מגרש חוץ" בטח אם נוהגים שם בצד השני.....

נכון מאד! רצוי שמי שיושב לידך יתעסק בניווט, וגם יהיה ערני לשים לב אם עשית טעות ופנית לנתיב הלא נכון.

אם תרצה תחפש את השרשור שפתחתי על הנסיעה.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1722 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...