דף 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 16 עד 30 מתוך 30

נושא: סלקל מומלץ לרכב (שייך לפורום?)

חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות) הסימלון של Freak_Miky

בעניין: סלקל מומלץ לרכב (שייך לפורום?)

ציטוט Fitch כתב: הצג הודעה
    לא רואה איך מכניסים תינוק בן שבוע/שבועיים לתוך כסא כזה, כשהוא מותקן בתוך הרכב...
    בקלי קלות, אין לי איך להסביר את זה.
    מרימים את התינוק מהעגלה בעדינות (כרגיל), מעבירים אותו לכיסא הבטיחות (שמיועד מלידה), רותמים את רצועות הבטיחות, מושכים להידוק וזהו. כל זה לא יותר מ- 60-120 שניות.

אני רק יכול להוסיף שבגילאים האלה, אם הוא מתחיל לבכות זה רק בגלל שהוא רוצה לאכול/לישון/גזים וכיוב', בין אם מדובר בסלקל או כיסא בטיחות אין להם משמעות בדבר.

דבר נוסף באופן כללי לאבות בתולים - אם אתם הנהג העיקרי, קחו בחשבון שאת רוב התפעול הטכני (להוציא ולהכניס את העגלה, להעביר את התינוק וכו') אתם בדרך כלל תעשו ותקנו עגלה וסלקל או כיסא בטיחות שלא יקשו על החיים שלכם (האישה לא רואה בשיקולים הללו והם יקלו גם עליה בלי שתעריך את זה).

מוצר נוסף שאני מאוד ממליץ עליו (אחרי מחקר מעמיק) הוא טיולון ג'ואי פקט ששוקל 6.5 ק"ג, מתקפל 3D ביד אחת ותוסף מינימום מקום ברכב, גם המחיר שלו נמוך באופן יחסי למתחרים ולדעתי עדיף.

אני משתף את הדברים כי לרוב זה התחום של הנשים והשיקולים שלהן שונים לגמרי משל הגברים, אבל במשפחה שלנו התינוק הראשון נולד בתקופה מאוד לחוצה (עצמאי) והיה לי חשוב מאוד במילים עדינות שהתינוק לא יקשה על כל השגרה שלנו. זה לא נעים למצוא את עצמך סובל בגלל מוצרים לא פרקטיים והאישה תראה את זה פשוט כחוסר התלהבות מהאוצר שלכם.

נערך לאחרונה על ידי Freak_Miky : 11/07/19 ב-10:51
    Just daily 07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis
    HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

2. 2 חברי הפורום הבאים הודו לFreak_Miky על ההודעה המועילה הזאת:

3. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

פורמוהוליק הסימלון של system_x

שכחתי לציין שמה שאהבתי ולי חסר בכסאות שיש לי זה התפסנים שיתפסו את הרצועות בצדדים כשהילד לא בפנים, בהחלט מבאס לחטת כל פעם ולהוציא את החגורות והתפסנים.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

נהג צעיר (> 150 הודעות)

אני עם סייבקס אטון q + בסיס.

בדיעבד אולי הייתי הולך על הסלקל של דונה, בגלל הגלגלים, יכול היה להיות מצוין לי, אבל התחלנו לשנע מהרכב לבית עם מנשא, אז זה פתר הבעיה.

הכי חשוב לקנות בסיס ,גם יותר נוח וגם יותר בטיחותי, צר לי אבל לא חושב שכל עם ישראל מודע איך רותמים כסא בטיחות עם חגורה היטב ואם היו יודעים, היו קונים בסיס ישר.

לא רואה איך מכניסים תינוק בן שבוע/שבועיים לתוך כסא כזה, כשהוא מותקן בתוך הרכב...
    אז הנה תראה (מצרף תמונות), בכיסא הוא בן חודש וקצת ונוסע יום-יום מאז היציאה מבית החולים. בתמונה השניה כל מה שאתה רואה עלי "העמסתי" לבד אולי תוך 10 דקות בהגזמה (מצב נדיר כי לא התכוונתי לרדת שוב לרכב).

ציטוט system_x כתב: הצג הודעה
    אני נזכר שאפילו היינו מעלים את הילדים עם הסלקל לבית ומורידים מהבית כשהם כבר חגורים בסלקל, בקרוב אמור לעבור את השלב הזה שוב ולא מדמיין את עצמי עושה זאת אחרת.
    כזכור לי אצלי הם עזבו את הסלקל בגיל שסובב סביב ה 8 חודשים +-.
    כאן נכנס הקטע של העד 45 דקות בסלקל! הזמן שהתינוק נמצא בסלקל בזמן שאתם עוד בבית, תוסיף את זמן הנסיעה ונניח שאתה ממשיך איתו כך ומעביר את הסלקל לעגלה.. לא טוב בכלל.

ציטוט system_x כתב: הצג הודעה
    שכחתי לציין שמה שאהבתי ולי חסר בכסאות שיש לי זה התפסנים שיתפסו את הרצועות בצדדים כשהילד לא בפנים, בהחלט מבאס לחטת כל פעם ולהוציא את החגורות והתפסנים.
    יש את זה בכיסא שלי (נונה ראבה). בברייטקס עשו זאת בצורה אחרת - הנקודה של חיבורי הרצועות תמיד חוזרת קדימה כך שלא תניח עליה את התינוק (אבל אין לתפוס את הרצועות בצדדים כך שמצאתי את הנונה מנצח).

ציטוט belior כתב: הצג הודעה
    בדיעבד אולי הייתי הולך על הסלקל של דונה, בגלל הגלגלים, יכול היה להיות מצוין לי, אבל התחלנו לשנע מהרכב לבית עם מנשא, אז זה פתר הבעיה.

הכי חשוב לקנות בסיס ,גם יותר נוח וגם יותר בטיחותי, צר לי אבל לא חושב שכל עם ישראל מודע איך רותמים כסא בטיחות עם חגורה היטב ואם היו יודעים, היו קונים בסיס ישר.
    גם לי הדונה קרץ, ואז הבנתי שזה מיותר לחלוטין בטח ובמחיר ההזוי שלו. בטיחות סבירה, כעגלה הוא פשוט גרוע (אין אפילו בולמי זעזועים לגלגלים) ושוב השיקול של העד 45 דקות בסלקל.

אלא אם כן אתה סלב ובטח תקבל אותו בחינם, אז לפעם אחת בשביל לצאת מבית החולים בסטייל זה עושה את העבודה.

נערך לאחרונה על ידי Freak_Miky : 11/07/19 ב-11:25

7. 3 חברי הפורום הבאים הודו לFreak_Miky על ההודעה המועילה הזאת:

פורומניאק הסימלון של Fitch

ציטוט Freak_Miky כתב: הצג הודעה
    בקלי קלות, אין לי איך להסביר את זה.
    מרימים את התינוק מהעגלה בעדינות (כרגיל), מעבירים אותו לכיסא הבטיחות (שמיועד מלידה), רותמים את רצועות הבטיחות, מושכים להידוק וזהו. כל זה לא יותר מ- 60-120 שניות.
    ואם זה לא מהעגלה? אם זה מהבית?
    ככה אני רותם אותה בבית, יורד איתה במדרגות, מגיע לרכב -> "קליק" בבסיס וזהו.

לא לכולם יש בית קרקע/מעלית שנכנסת בה עגלה/עגלה בבית.
    משכנתא זה קל

אז מחזיקים את התינוק בידיים, אני גר בקומה 1 בלי מעלית.

ושוב, אפשר לקנות סלקל ולהשתמש בו בחכמה (עד 45 דקות) ואפשר גם לקנות כל כך הרבה דברים חדשים שכל הזמן ממציאים כדי שתקנה עוד משהו שבכלל לא היה קיים בשנה שעברה (סתם לדוגמא דונה מצאו דרך להוציא ממך פי 2 כסף על סלקל בינוני מכל הבחינות). מדובר בסכומי כסף לא מבוטלים, אני המלצתי כיסא בטיחות כי כך מדלגים על שלב הסלקל (שאגב סלקל איכותי עם תינוק זה כבר לא כזה קל) מבלי לפגוע בשום דבר ומניסיון.

אני חייב לציין שברגע שמדובר בתחום התינוקות, לגברים של נטייה לקחת צעד אחורה כאילו זה תחום אפור ולתת לאישה להחליט (הן מחליטות בדרך כלל לפי המלצות בקבוצות וכל הכת שלהן) או במקרה הכי גרוע להיות נתון לחסדיהן של אנשי המכירות בחנויות. זה לא מסובך, זה די ברור, יש המון מידע באינטרנט ובחו"ל. בדיוק כמו שבודקים איזה רכב לקנות או איזה מצבר, בודקים גם לגבי עגלה וסלקל וכיסא בטיחות, כך גם האישה מרגישה מעורבות ואכפתיות. תשאירו לה את הבגדים, בקבוקים וכל המוצרים הנלווים.

10. חבר הפורום הבא הודה לFreak_Miky על ההודעה המועילה הזאת:

פורומניאק הסימלון של Fitch

אני מצאתי שאטון 1 + בסיס (שעלו לי איזה 800-900 שקל), זה נוח מאוד, קל ומאפשר לרתום את התינוק מחוץ לרכב ורק אחר כך לשתול אותו.

מה עוד, לסייבקס ספציפית יש גם מתאמים לבייבי ג'וגר ככה שאפשר להקליק את הסלקל גם לעגלה, למקרה וצריך להתגלגל לאן שהוא לזמן קצר.

סה"כ זה עוד נוחיות, ונוחיות עולה כסף.

אני מניח שבתקציב של המנשא, אפשר להכניס סלקל+בסיס ולא להצטרך מנשא.
    נערך לאחרונה על ידי Fitch : 11/07/19 ב-14:32
    משכנתא זה קל

אני מצאתי שאטון 1 + בסיס (שעלו לי איזה 800-900 שקל), זה נוח מאוד, קל ומאפשר לרתום את התינוק מחוץ לרכב ורק אחר כך לשתול אותו.

מה עוד, לסייבקס ספציפית יש גם מתאמים לבייבי ג'וגר ככה שאפשר להקליק את הסלקל גם לעגלה, למקרה וצריך להתגלגל לאן שהוא לזמן קצר.

סה"כ זה עוד נוחיות, ונוחיות עולה כסף.

אני מניח שבתקציב של המנשא, אפשר להכניס סלקל+בסיס ולא להצטרך מנשא.
    אין קשר למנשא, המנשא זה נטו להשתחרר מהעגלה ושיהיו ידיים פנויות במצבים ומקומות מסוימים.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

נהג חדש (> 40 הודעות)

תודה על התשובות
    בילדה הראשונה היה סל קל עם חיבור איזופיקס. הבעיה הגדולה היתה שכנראה בגלל הזווית של מושב הרכב הסלקל היה בצורה שהילדה היתה בצורת ישיבה וזה לא בריא.
    באמת אחרי חיפוש ראיתי מושבי בטיחות שמתאימים מגיל 0 אבל הקושי הוא בהכנסת והוצאת התינוק לרכב בכל פעם. יש פיתרון שראיתי מחו"ל על כיסא שמחובר באיזופיקס שגם אפשר לסובב את הכיסא סביב ציר כמו זה https://www.youtube.com/watch?v=-F7cV4aSgf4

הקושי הוא פסיכולוגי בלבד, עד גיל 6 חודשים התינוק לא שוקל כלום ואין שום בעיה להושיב אותו בקלות ובנוחות. היצרנים מבחינתם כמובן ישמחו למכור לך כמה שיותר מוצרים, אבל העולם הזה התקדם ויש כסאות בטיחות מלידה, נכון להיום רוב היצרנים יישרו קו ולכולם יש במגוון כיסאות מגיל לידה.

שוב, אני ממליץ שהתינוק ישהה כמה שפחות זמן בסלקל או כיסא בטיחות ומהניסיון שלי אין שום קושי בהושבת תינוק בכיסא בטיחות. מה שטוב לתינוק לנסיעה (בטיחות) לא בהכרח טוב לטיול בחוץ (עדיף שכיבה מאשר שיהיה מעורסל), מה שנוח לך לא בהכרח בריא לתינוק.

עם התינוק השני אתה כבר תדע מה יותר נכון.

15. חבר הפורום הבא הודה לFreak_Miky על ההודעה המועילה הזאת:

נהג נמרץ (> 500 הודעות) הסימלון של Shaike.Zam

ציטוט belior כתב: הצג הודעה
    אני עם סייבקס אטון q + בסיס.

נתעלם שניה שדונה בכלל לא בריא לתינוקות מעל 45 דק, אם יש לך עגלת סייבקס זה מתאים לסלקל אטון ואז קיבלת כמו דונה רק שיש לך אמבטיה וטיולון.
    Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold
    Kia Cerato 08' LX 122 HP << Current
    PIONEER DEH-X3950BT

הרעיון בדונה שאתה "חוסך" את העגלה עצמה עם עגלה מובנית בסלקל שלהם, הבעיה שמקבלים בעצם עגלה גרועה.

עדיף כבר לקנות עגלה ג'ואי פקט ב-900₪ בערך, היא תשמש גם כטיולון סופר פרקטי בעתיד ומגיעה עם מתאמים לסלקל שלהם למי שמעוניין לקנות אותו בנפרד.

https://youtu.be/sqNv49gntm8

נהג צעיר (> 150 הודעות) הסימלון של feel

לפני חצי שנה נרכש כסא בטיחות Graco4Ever Extend2Fit - כיסא בטיחות מגיל לידה ועד 54 ק״ג.

עלות סביב 1,800 ש''ח (קיבלתי 20% מהסכום לקניה חוזרת באותה רשת (מוצצים) - 360 ש''ח)

סגר לי את כל הפינות. מרוצה.

19. חבר הפורום הבא הודה לfeel על ההודעה המועילה הזאת:

נהג נמרץ (> 500 הודעות) הסימלון של Shaike.Zam

ציטוט Freak_Miky כתב: הצג הודעה
    הרעיון בדונה שאתה "חוסך" את העגלה עצמה עם עגלה מובנית בסלקל שלהם, הבעיה שמקבלים בעצם עגלה גרועה.

עדיף כבר לקנות עגלה ג'ואי פקט ב-900₪ בערך, היא תשמש גם כטיולון סופר פרקטי בעתיד ומגיעה עם מתאמים לסלקל שלהם למי שמעוניין לקנות אותו בנפרד.

https://youtu.be/sqNv49gntm8

הרעיון בזה שאתה חוסך את האמבטיה הוא גרוע מאוד.
    אמבטיה זה הדבר שהכי בריא לתינוק (מבחינת ישיבה, תנוחה, לחץ על הגב) לחסוך את זה ממנו בעתיד יתנקם בו.

בסייבקס מקבלים את כל זה וסלקל שמתחבר גם לעגלה למי שאין כוח לסחוב אותו (העגלה מתקפלת כמו תיק קטן)
    Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold
    Kia Cerato 08' LX 122 HP << Current
    PIONEER DEH-X3950BT

21. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

הודעה פירסומת

עומדים לחדש את ביטוח הרכב?
    לחצו כאן וקבלו הצעות לביטוח online

אכן אין קיצורי דרך, במיוחד עד גיל חצי שנה לפחות התינוק צריך לבלות כמה שיותר זמן בשכיבה. כל הנוחות היא על חשבון התינוק בסופו של דבר.

דף 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12

נושאים דומים

1. ייעוץ בנוגע להתאמת סלקל לרכב, סיטרואן C4 שנת 2008
    By חייםבר in forum טכני, אחזקה וטיפולים
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 18/09/12, 13:14
  2. כיסא/סלקל לתינוק בסיאט איביזה 2009
    By מיני דיפנדר in forum רכב כללי