דף 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 16 עד 27 מתוך 27

נושא: איזה רכב סטיישן הכי טוב לדעתכם ?

חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות) הסימלון של green

בעניין: איזה רכב סטיישן הכי טוב לדעתכם ?

בסטיישן אין יותר מדי אפשרויות וכולן צויינו כאן.

הרנו נטולת אבזור בטיחותי אקטיבי ולכן נפסלת (לדעתי).

הקיה סיד סטיישן דיזל חסרה בבקרת שיוט אדפטיבית ולכן בנסיעה כמו שלך גם צריכה להיפסל (יש גם חוסר קל באבזור, ההנעה עם מפתח ובלם יד רגיל).

הסקודה אוקטביה סטיישן לא נמכר בפועל, אף פעם אין אותו במלאי (אולי רק לציי רכב). מעבר לכך הרכב מציע חבילה יפה של מרווח ואבזור. אבל אני לא הצלחתי להגיע בו לתנוחת נהיגה נכונה מבלי שרגל ימין שלי פגשה בקונסולה המרכזית וזה פוסל אותו על הסף בשבילי.

כמו כן הדגם בסוף חייו ויוחלף בשנה הקרובה. יחידת ההנעה די חסכונית בייחוד מחוץ לעיר, אבל פחות מהיברידי או דיזל. גם לא הייתי סומך מדי על האמינות של הרכב בקילומטרז של 50 אלף בשנה.

כל הרכבים הללו סובלים מירידת ערך בינונית ומטה.

הקורולה סטיישן מציעה הכל בלי חסרונות מהותיים מלבד חסרון אחד מהותי שרלבנטי אליך שאציין מייד.

אבזור בטיחותי ונוחות מלא, הרכב מעודן, נוח מאד, יחידת ההנעה חלקה, הסחיבה טובה מאד למרות שזאת לא המטרה של הרכב הזה (וביחידות ההנעה של הרכבים המתחרים הנ״ל תקבל בפרמטר הזה יותר), חומרים איכותיים, חסכוני מאד, מרווח מאד בציר האורך, תא מטען גדול ושימושי, וגם שמירת הערך צפויה להיות מצויינת.

אני מאד מרוצה מהרכב הזה בעצמי, רכב פשוט מצויין לדעתי. הצליח לטויטה.

חסרון- החלק העליון של המרכב צר (הגג מתעקל כלפי פנימה בצורה יותר גדולה מהמקובל). זה אומר שאם ישבו 3 מבוגרים מאחורה, לראשיהם של שני המבוגרים שישבו בצדדים יהיה צפוף (לשני אנשים מבוגרים או 3 ילדים לא תהיה בעיה) כמו שכתבו לך אתה צריך לנסות בפועל.

בכלל רכב משפחתי ל- 3 מבוגרים מאחורה יהיה פחות טוב. רק מיניוואן עם 3 מקומות נפרדים יתאים למשימה זאת בצורה מיטבית (או ג׳יפון כמו סיטרואן c5 ספייס טורר או איך שקוראים לו, אבל אצלו מרווח הרגליים לנוסעי המושב האחורי קטן מאד (לפי ביקורת וסרטונים שראיתי).

2. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

נהג צעיר (> 150 הודעות)

ציטוט green כתב: הצג הודעה
    בסטיישן אין יותר מדי אפשרויות וכולן צויינו כאן.

הרנו נטולת אבזור בטיחותי אקטיבי ולכן נפסלת (לדעתי).

הקיה סיד סטיישן דיזל חסרה בבקרת שיוט אדפטיבית ולכן בנסיעה כמו שלך גם צריכה להיפסל (יש גם חוסר קל באבזור, ההנעה עם מפתח ובלם יד רגיל).

הסקודה אוקטביה סטיישן לא נמכר בפועל, אף פעם אין אותו במלאי (אולי רק לציי רכב). מעבר לכך הרכב מציע חבילה יפה של מרווח ואבזור. אבל אני לא הצלחתי להגיע בו לתנוחת נהיגה נכונה מבלי שרגל ימין שלי פגשה בקונסולה המרכזית וזה פוסל אותו על הסף בשבילי.

כמו כן הדגם בסוף חייו ויוחלף בשנה הקרובה. יחידת ההנעה די חסכונית בייחוד מחוץ לעיר, אבל פחות מהיברידי או דיזל. גם לא הייתי סומך מדי על האמינות של הרכב בקילומטרז של 50 אלף בשנה.

כל הרכבים הללו סובלים מירידת ערך בינונית ומטה.

הקורולה סטיישן מציעה הכל בלי חסרונות מהותיים מלבד חסרון אחד מהותי שרלבנטי אליך שאציין מייד.

אבזור בטיחותי ונוחות מלא, הרכב מעודן, נוח מאד, יחידת ההנעה חלקה, הסחיבה טובה מאד למרות שזאת לא המטרה של הרכב הזה (וביחידות ההנעה של הרכבים המתחרים הנ״ל תקבל בפרמטר הזה יותר), חומרים איכותיים, חסכוני מאד, מרווח מאד בציר האורך, תא מטען גדול ושימושי, וגם שמירת הערך צפויה להיות מצויינת.

אני מאד מרוצה מהרכב הזה בעצמי, רכב פשוט מצויין לדעתי. הצליח לטויטה.

חסרון- החלק העליון של המרכב צר (הגג מתעקל כלפי פנימה בצורה יותר גדולה מהמקובל). זה אומר שאם ישבו 3 מבוגרים מאחורה, לראשיהם של שני המבוגרים שישבו בצדדים יהיה צפוף (לשני אנשים מבוגרים או 3 ילדים לא תהיה בעיה) כמו שכתבו לך אתה צריך לנסות בפועל.

בכלל רכב משפחתי ל- 3 מבוגרים מאחורה יהיה פחות טוב. רק מיניוואן עם 3 מקומות נפרדים יתאים למשימה זאת בצורה מיטבית (או ג׳יפון כמו סיטרואן c5 ספייס טורר או איך שקוראים לו, אבל אצלו מרווח הרגליים לנוסעי המושב האחורי קטן מאד (לפי ביקורת וסרטונים שראיתי).
    Green

כרגיל כתבת יפה.
    לעניין ה 3 מבוגרים מאחורה... זה לא בעדיפות עליונה ונסיעה בהרכב כזה.. תהיה לעיתים נדירות.
    ככה שאם כל הפרמטרים האחרים עולים על כך... אני אוכל לחיות עם זה.
    לעניין הטויוטה...
    האם מנוע היברידי יחזיק מעמד לנסיעות של 50 אלף בשנה ? וגם הבנתי שהיבואן כבר לא מביא את הדגם של 17 אינץ גלגלים וגם לא פנסי ערפל... ככה שיוצא שצריך להוסיף יותר מ 6000 שח להתקנות מקומיות שאני מאד שונא.

4. חבר הפורום הבא הודה לop7777 על ההודעה המועילה הזאת:

נהג צעיר (> 150 הודעות)

אגב
    ראיתי היום סקודה אוקטביה ספייס סטיישן 2019.
    מישהו מכיר ויכול לתת חוות דעת ?

חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות) הסימלון של green

למיטב ידיעתי בדגם אוקטביה ספייס סטיישן אין חידושים והוא נשאר זהה לדגם 2018.

הקורולה צפוייה להיות מאד אמינה גם ב- 50 אלף ק״מ בשנה, יותר מכל הרכבים המתחרים הללו (כך לפי סקרי אמינות לגבי רכבי טויוטה אחרים).

לגבי ההתקנות המקומיות אתה מתכוון שאתה רוצה להחליף את הג׳נטים מ- 16 אינץ ל- 17 אינץ ולהתקין פנסי ערפל?

לדעתי זה מיותר לחלוטין, צמיג 16 בחתך גבוה יותר יהיה נוח יוח וזול יותר להחלפה מצמיג 17 בחתך נמוך יותר (ובקילומטרז שאתה נוסע יהיו הרבה החלפות יחסית) ואני לא רואה שקיים ערפל בארצנו אולי רק ערפיח גם מבחינה ויזואלית בקושי רואים את פנסי הערפל כי הם קטנים ככה שהם לא מוסיפים כמעט למראה.

וכדי לסבר את האוזן מחירו של ג׳נט 16 מקורי אחד של הקורולה הוא 5,800 ₪, ג׳נט 17 מקורי אולי אפילו יקר יותר.

אבל גם אם תחליט להשקיע בהתקנות מקומיות (ג׳נט לא מקורי) הסכום יקוזז בעליית מחיר של הקורולה שצפויה להיות בתחילת שנת 2020 ובתחילת שנת 2021 עקב שינוי המיסוי על רכבים היברידיים.

בכל מקרה אני מציע לך לעשות נסיעת מבחן כמה שיותר ארוכה בכל רכב פוטנציאלי, אם תוכל לשכור את הרכב לתקופה ארוכה יותר זה הכי טוב (לפני רכישת הקורולה ביררתי את האפשרות הזאת אבל חברות ההשכרה לא החזיקו בקורולה) מאחר ולא כדאי שתתקע״ עם רכב שיתברר לך בדיעבד שהוא לא מתאים לך, בייחוד בקילומטרז׳ הגדול שאתה עושה ולמרות כל הבדיקות שעשית.
    נערך לאחרונה על ידי green : 13/07/19 ב- 8:02

7. חבר הפורום הבא הודה לgreen על ההודעה המועילה הזאת:

נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות)

ציטוט op7777 כתב: הצג הודעה
    קיה נירו זאת גם סטיישן ?!
    לדעתי בין סטיישן לג׳יפון.
    למה לא שוקל אותה ברצינות?

Sent from my MI 5 using Tapatalk

9. חבר הפורום הבא הודה לrazi_pazi על ההודעה המועילה הזאת:

נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות)

ציטוט green כתב: הצג הודעה

לגבי ההתקנות המקומיות אתה מתכוון שאתה רוצה להחליף את הג׳נטים מ- 16 אינץ ל- 17 אינץ ולהתקין פנסי ערפל?

לדעתי זה מיותר לחלוטין, צמיג 16 בחתך גבוה יותר יהיה נוח יוח וזול יותר להחלפה מצמיג 17 בחתך נמוך יותר (ובקילומטרז שאתה נוסע יהיו הרבה החלפות יחסית) ואני לא רואה שקיים ערפל בארצנו אולי רק ערפיח גם מבחינה ויזואלית בקושי רואים את פנסי הערפל כי הם קטנים ככה שהם לא מוסיפים כמעט למראה.

.
    מצטרף לשאלה.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות) הסימלון של markb205

אתן לך כיוון מעט שונה.
    לך לבדוק את סיטרואן ברלינגו החדש.
    נראה ומרגיש כמו סוג של מיניוואן ופחות כמו מסחרית.
    יהיה מרווח וחסכוני.
    בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 1500 00׳,לאנסר 1600 04׳,סוזוקי קרוסאובר 2014
    היום:kia sportage 2000 urban top 2017

נהג צעיר (> 150 הודעות)

שלום
    לא מביאים אוקטביה ( סטיישן ) דיזל ידני ?

אחראי פורום הסימלון של menir1

לא, האוקטביות דיזל מגיעות רק עם מנוע 2.0 דיזל וגיר DSG עם מצמדים רטובים

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Peugeot 208 GTi | Citroen C4 SX Automatic | Tony Kart Racer 401S 125cc

אחראי פורום הסימלון של zvit

אוקטביה ספייס דיזל מגיעה בטיפטופים בייבוא מקביל - לא נמצאת בהיצע של צ'מפיון.
    סקודה יטי TDI 2.0 4x4 DSG
    וולוו V40 T4 Kinetic Plus

חדש בפורום (< 41 הודעות)

אפשר לשקול את ה3008 דיזל אמנם לא סטיישן אלא גיפון תא מטען 520 ליטר אם זה בחשבון
    ל50,000 ק"מ בשנה אני הייתי לוקח דיזל. תיבת הילוכים פלאנטרית של אייסן אני חושב שהיא אמינה לא מקור לבעיות.
    אם זו אופציה שמתאימה לך ניתן לשקול אותה.

16. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

הודעה פירסומת

עומדים לחדש את ביטוח הרכב?
    לחצו כאן וקבלו הצעות לביטוח online

נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות) הסימלון של markb205

אחותה של ה 3008, הסי5 איירקרוס, זולה ומרווחת ממנה.
    תא המטען בסיטרואן מזכיר תא של רכב סטיישן ואף גדול יותר.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 1500 00׳,לאנסר 1600 04׳,סוזוקי קרוסאובר 2014
    היום:kia sportage 2000 urban top 2017

דף 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12

נושאים דומים

1. תגובות: 13
    הודעה אחרונה: 25/01/18, 10:18
  2. תגובות: 55
    הודעה אחרונה: 27/01/16, 14:34
  3. תגובות: 65
    הודעה אחרונה: 05/11/14, 20:12
  4. תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 01/10/14, 18:41
  5. מהם לדעתכם השירים שנשמעים הכי טוב באוטו?
    By rreiss in forum פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    תגובות: 50
    הודעה אחרונה: 13/09/06, 13:46

כללי פרסום הודעות

• לא באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך הודעות
  •