Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטראן פיקאסו 2015-2016 האם סתם מפחידים אותי?

yarmon
שימו לב! השרשור הזה בן 1721 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אנחנו מחפשים רכב משםחתי עם 7 מקומות - הסיטרואן פיקאסו 2015 מופיעה בהמון מקומות (גם אצל הסוחרים וגם ביד2).

משיחות עם בעלים לשעבר של המודל הזה הבנתי שמדובר ברכב שרואה בעיקר את המוסך (ולכן המחירים נמוכים משמעותית).

אך אצל הסוחרים הסיפור מתגלגל שהמודל החדש (2015 ומעלה) תיקנו את הבעיות הכרוניות שהיו, ועכשיו מדובר ברכב אמין ויציב.

האם אתם יודעים אם אכן, מדובר על רכב אמין?

תודה מראש,

יאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי פשוט לבדוק לפי רשיון הרכב - רכב עם המנוע המוצלח יופיע עם נתון הספק של 165 כ"ס. הישן עם 156 כ"ס.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חומר למחשבה: אחרי תקלות מוזרות ומשונות אצל חבר, סתאם יצא לי לשאול את הקצין רכב בעבודה שלי על פיקאסו 2016 מה הוא חושב על הרכב, הוא העדיף לא להגיב.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפשתי בגוגל

citroen c4 picasso 2015 reliability

והשחירו עיני מכמויות חוות הדעת השליליות שיש באתרים, כולל בעיות אמינות כמובן,

יכול להיות שבאמת הדגמים אחרי 2015 טובים יותר, איך לפי מה שמצאתי ברשת יש לא מעט בעיות חשמל, מערכת בלמים ועוד, בעיקר בגרסאות הבנזין.

אל תיסגר אך גם אל תשלול, תנסה לחקור את הנושא טיפה יותר לעומק דרך הרשת, אל תשאל במוסכי לובינסקי, אני אחדד למה לא של לובינסקי, אקח לצורך העניין את דוגמת רצועת הטיימינג המתפוררת במנועי הפיורטק שלהם,

הם שותקים במתקונת הפרמטיבים, תנסה לשאול אותם לגבי התקלה, ירימו גבה "על מה אתה מדבר",

אך בפועל כאשר תסע למגרשי הטרייד-אין שלהם, מופיע להם בהסטוריה על כל רכב שני עם המנוע הזה שעבר תיקון או החלפת מנוע בגלל הכשל הזה, "לך תבין :shock:", כך שאני לא הייתי ממהר להחליט שהרכב אמין או לא, שווה לחקור טיפה את הנושא ולהיות בטוח שלא נכנסים למיטה חולה.

יש בכלל מישהו בפורום שמחזיק רכב כזה עם מנוע ה165 כ"ס לתקופה לא קצרה שיכול לשפוך קצת אור בנושא האמינות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחברים קרובים פיג'ו 3008 הקודמת עם מנוע ה-165 (לאחר מתיחת הפנים) בת 4. הוחלף לה מדחס מזגן באחריות בשנה הראשונה, אך מעבר לכך לא היו תקלות.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חומר למחשבה: אחרי תקלות מוזרות ומשונות אצל חבר, סתאם יצא לי לשאול את הקצין רכב בעבודה שלי על פיקאסו 2016 מה הוא חושב על הרכב, הוא העדיף לא להגיב.

בנזין או דיזל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באותה התלבטות לגבי רכישת רכב משומש.

שלושה ילדים מתחת לגיל שנתיים, אנחנו צריכים להכניס 3 מושבי בטיחות גדולים בשורה השניה , וההתלבטות שלנו מקריאה בפורום-

C4 פיקאסו ארוך - מרווחת-נוחה-מאובזרת, אמינות בסימן שאלה (ואין לי ניסיון צרפתיות)

קיה קארנס - יותר צפופה ומיושנת מהסיטרואן אבל אמינות גבוהה. אני מנסה להבין אם השורה השנייה מספיק טובה לנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להעיד ...

בבעלותי דיזל מנוע 2000 שנת 2015.

אני יד שניה והרכב אצלי כבר שנה וקצת מעל 60000 ק״מ.

טפו טפו

חוץ מטיפולים קפדניים רק במוסך מורשה... הכל עובד מדהים ללא תקלה.

גם ההיסטוריה שלו לא מעלה כל בעיה חריגה.

רכב שנותן תמורה למחיר מעל המצופה

מרווח מכל רכב אחר בקטגוריה

בטיחות מעל הכל

דלק ... אני עם רגל כבדה ... לא יורד מ 1/16

בקיצור תמצא את הדגם של הדיזל

מחירים ברצפה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו צריכים להכניס 3 מושבי בטיחות גדולים בשורה השניה

C4 פיקאסו ארוך

קיה קארנס

רנו גרנד סניק - דיזל לנוסעים הרבה, בנזין לנוסעים מעט. מלבד מחשב גיר בדיזל, שהוא כנראה נקודה רגישה, למרות התדמית אין בעיות אמינות משמעותיות ברכב שטופל היטב, ומנועי הדיזל (שמשמשים גם מוניות רנו פלואנס רבות) נחשב לאמין וחסכוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני סיימתי ליסינג של 3 שנים לפני כחודש גרסת 7 המקומות בנזין,

הרכב הוחזר עם 120K ק"מ טיפולים תמיד בזמן התייחסתי אליו כאילו הוא שלי ולמרות זאת כמות התקלות היתה גדולה מאד,

נתחיל מזה שהרכב אמור לעבור טיפול כל 20K ק"מ אבל נדלקת מנורה של חוסר שמן כל 10K,

משאבת מים הלכה, ממיר קטליטי הוחלף, תקלות בטורבו אבל לא הצלחתי להבין בדיוק מה היתה התקלה, חזרה 3 פעמים במהלך התקופה, תקלה במע הדלק שוב לא יודע להגיד בדיוק מה אבל הוחלפו המזרקים ומשאבת דלק.

צריכת הדלק בתקופה שלפני הטיפול הגדול בו הוחלפו הפלאגים הגיעה ל8-9 ק"מ לליטר מדוד בתחנת דלק לא לפי מחשב רכב לעומת 10-11 בשגרה.

רכב מעולה נוח למשפחה מרווח אבל לא הייתי רוכש כרכב פרטי, ייתכן בהחלט שאלו בעיות נקודתיות ורק אני סבלתי מהן אבל זו החויה שלי מהתקופה בה הרכב היה ברשותי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1721 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...