Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חדש שעלה לי 300 אלף, שפך גיר אחרי 260 קילומטר.

R1pper
שימו לב! השרשור הזה בן 1734 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 195
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לדעתי, חוץ ממקרה מאוד בודד של אדם אחד, שהיה רושם פה פעם, והמקרה שלו פורסם גם בידיעות וואלה, שבוא היבואן קנה סקודה חזרה, אני לא זוכר מקרים אחרים כאלה, דרך אגב, בדיעבד, הסתבר שהלקוח התלונן תלונות סרק אין סופיות, והרכב היה בסדר.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני יותר מ 10 שנים חבר קנה 159 חדשה, הדגם הכי חזק ומפואר (Q4 מנוע 3.2 אם אני זוכר נכון), אחרי חודשיים של צרות החנה אותה על המדרכה מול הסוכנות עם שלטים מבפנים על הצרות. לא היה קל, אבל בסוף קבל ביטול עסקה וקנה במוו 550.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרצון שלך כלקוח לקבל רכב חדש מובן לגמרי ואני חושב שכל אחד אחר היה דורש דבר כזה.

רק המחשבה שהוצאת 300K והחליפו לך גיר תוך שבועיים (גם אם בעתיד לא יהיו כלל בעיות), זאת מחשבה מציקה ולא נעימה.

בפועל כנראה שלא תקבל רכב חדש או שיהבואן יוציא לך את המיץ עד שזה יקרה, אבל בסכום כזה ובמקרה כזה - גש מהר לעורך דין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמעתי על כמה מקרים דומים , פעם מנוע ופעם גיר..

כולל טויוטה (אבל לא רק), מעולם זה לא היה על 260 ק"מ... יותר בכיוון של 3,000 וכדומה.

תמיד החליפו את כל המכלול בחדש, תמיד היה סעיף שבתום 3 שנים היבואן ירכוש את הרכב במחיר מחירון מלא.

ותמיד .. אחרי התיקון לא היו עוד בעיות.

בארה"ב יש להם את חוק הלימון...

החוק אומר שאם יש תקלה והדילר (אצלהם זה לא יבואן ) לא מצליח לתקן אותה 4 פעמים אז הוא חייב לרכוש את הרכב חזרה במחיר מחירון.

לכל הסכם יש 2 צדדים, הקונה רוכש את הרכב וחותם על ההסכם המוכר מוכר את הרכב וחותם על ההסכם.

בכתב האחריות רשום את כל המחוייבות של המוכר.. אף פעם לא ראיתי הבטחה לרכב חדש.

זה גיר ולא מנוע.. תן להם להחליף , קח את הרכב ותראה עם הכל חלק או שיש עוד בעיות.

אם אתה ממש לא חייב את הרכב, אז תחזיר להם את הרכב , תשכור רכב על חשבונך

ותתחיל סאגה משפטית .. אבל תערב כבר עכשיו עו"ד על תסמוך רק על שיחות טלפון וצעקות שלך.

אם אתה מערב עו"ד הם חייבים לערב את המחלקה המשפטית שלהם... ולמחלקה המשפטית יש מחלקת ניהול סיכונים שמחשבת

מה העלות לסיים איתך את הפרשה עכשיו לעומת העלות המשפטית והסיכויים שלהם לנצח בבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהיה כנה עם עצמך ותשאל את עצמך אם אתה רוצה להכנס כרגע למאבק משפטי בין אם ארוך טווח או משהו שימשך לפחות תקופה של כמה חודשים.

או אם אתה רוצה לגמור עם הסיפור הזה כמה שיותר מהר - שיחליפו גיר או שיחליפו רכב ויתנו לך התחייבות לרכוש אותו במחיר מחירון.

זה שווה במינימום התייעצות עם עורך דין שמתמחה בתחום מסחר ורכב - יש כאן תת פורום משפטי האם פתחת בו שרשור בנושא?

אני בטוח שיש בך המון כעס - אני הייתי חוטף כנראה התמוטטות עצבים אם משהו כזה היה קורה לי אבל שוב - תהיה ריאלי ותפעל.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לצאת למאבק, תקשורתי ומשפטי. סיכוי טוב שבסוף תקבל רכב חדש אך זה בכל מקרה כנראה עניין של מספר חודשים בהם תהיה ללא הרכב שלך ותזכור, בתי המשפט מספקים פיצוי עלוב במקרים כאלו, ישראל זה לא ארה"ב.

האופציה השנייה היא לאשר תיקון, לדרוש טיפולים לימים לשלוש שנים או משהו כזה וכמובן, רכישה של הרכב לאחר שלוש שנים במחיר המחירון, ללא התחייבות לרכישה חוזרת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רק סימן שהגיר שהיצרן קנה מיצרן הגירים היה תקול וזה לא מעיד על שום דבר אחר חוץ מגיר תקול.

אם היו אומרים נשפץ לך את הגיר גם אני הייתי זורק עליהם את הגיר אבל אם מחליפים לחדש אין לזה שום משמעות לא לגבי הסחירות ולא לגבי שווי הרכב. גיר הוא חלק במורכב בברגים ולא בעיה להוציא אותו ולהרכיב אחר במקומו.

תלוי בשנתון. אם אתה מוכר רכב בן 10 שעבר שיפוץ\החלפת גיר אז הגיוני שאין כל כך ממה לחשוש, אבל רוב האנשים היו נרתעים לקנות רכב בן 3, במיוחד רכב יקר יחסית שהוחלף בו הגיר.

לא יודע, פשוט עולה לי בראש שרשור מהסוג הזה כאן בפורום ייעוץ: "לקנות במוו סדרה 5 בן 3 שעבר החלפת גיר כשהיה חדש?" - אני חושב שרוב התגובות היו בכיוון של או להתרחק או לא לקחת בלי הנחה משמעותית.

אם היבואן מבטיח לקנות במחיר מחירון וזה מסתדר לבן אדם למכור אחרי 3 שנים נניח, אז בסדר, אבל אם הוא מתכנן למכור לפרטי, לדעתי זו כן בעיה.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה ? בשביל מה יש אחריות ?

ואם היה מתקלקל רכיב פחות קריטי כמו אלטרנטור כן היית מקבל ?

איפה אתה שם את הגבול ?

מה קובע את התנגדותך להחלפת החלק מחיר החלק או התפקוד שלו ?

הגבול הוא הסבירות.

אם מנורה הייתה נשרפת אף אחד לא היה מדבר...אם גיר הולך זה סרט אחר.

הקטע הוא שאם הייתי מפרסם כאן פוסט ושואל האם כדאי לי לקנות רכב בן שנתיים שהחליפו לו גיר אחרי 250 קילומטר, כנראה שרוב האנשים פההיו אומרים לי להתקדם הלאה ולברוח כמו מאש.

אני חושב שאם תיכנס לנעלים של פותח האשכול אתה לא תגיב בצורה כזאת כביכול שקולה ו"הגיונית", אני לא מוצא שום היגיון ברכב חדש שגיר הולך בו אחרי 260 קילומטר, בטח אם הרכב עלה לי 300,000 שקל.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר למחיר של הרכב? גיר לא אמור להתקלקל, יחד עם זאת גם במפעלים מודרניים יש אחוז תקלות. הפעם זה נפל עליך. קח מה שהציעו לך, טרייד במחיר מחירון עוד מספר שנים, וסגור את הפינה. שאלו יהיו הצרות.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון תעלה את ההודעה הזו גם בפורום המשפטי

חוץ מזה, האם הרכב נקנה בעזרת הלוואה עומדת של בט"ל ? אתה רושם שאתה מוגבל בניידות 80%

במידה וכן ואתה זכאי להחליף אותו עוד 3 וחצי שנים, הייתי נותן להם להחליף גיר פלוס התחייבות לרכישת הרכב במחיר מחירון עוד 3 וחצי שנים ללא כל התחייבות מצידך לרכוש אצלהם רכב חדש ואחריות מורחבת על הגיר ל 3 וחצי שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה עניין פסיכולוגי שאתם מתעלמים ממנו, כשאתה קונה רכב חדש אתה מצפה(ואמור לקבל במיוחד במחיר כזה) לשקט נפשי לשנתיים שלוש לפחות. כשאתה נתקל בתקלה משביתה אחרי שבוע או משהו אתה מאבד את השקט ששילמת עליו במיטב כספך, לכן אני חושב שכדאי לך לחתור לקבלת רכב חדש או ביטול עסקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכחו שלהחליף גיר זה לא 4 ברגים וגמרנו...

זה הרבה פירוקים והרכבות של חלקים, זה יכול לגרום אחר כך לרעשים וקירקושים שלך תמצא אח"כ מאיפה זה בא.

צריך לקנפג מחדש את מחשב הרכב ועוד ועוד.

גיר זה לא לשלוף החוצה חלק פשוט ולהחליף.

לכן, אני לא הייתי מסכים כבעל הרכב, וגם הייתי חושב פעמיים כקונה פוטנציאלי בעוד 3 שנים של הרכב הזה.

ובלי לפגוע באף אחד פה שמהתחום, תחשבו על איכות העבודה והעובדים במוסכים. לא כולם עובדים עם כפפות של משי או מכירים טוב מה שהם עושים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגבול הוא הסבירות.

אם מנורה הייתה נשרפת אף אחד לא היה מדבר...אם גיר הולך זה סרט אחר.

הקטע הוא שאם הייתי מפרסם כאן פוסט ושואל האם כדאי לי לקנות רכב בן שנתיים שהחליפו לו גיר אחרי 250 קילומטר, כנראה שרוב האנשים פההיו אומרים לי להתקדם הלאה ולברוח כמו מאש.

אני חושב שאם תיכנס לנעלים של פותח האשכול אתה לא תגיב בצורה כזאת כביכול שקולה ו"הגיונית", אני לא מוצא שום היגיון ברכב חדש שגיר הולך בו אחרי 260 קילומטר, בטח אם הרכב עלה לי 300,000 שקל.

אז מה שאתה מציע לפותח השרשור זה לא להתנהג בצורה שקולה והגיונית ?

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1734 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...