Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חדש שעלה לי 300 אלף, שפך גיר אחרי 260 קילומטר.

R1pper
שימו לב! השרשור הזה בן 1716 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי רכב חדש, לפני חודש, קיבלתי אותו לפני שבועיים וחצי, נסעתי עליו במשך 3 ימים, התחילו רעשים בגיר, אחרי 3 קילומטר(כביש מהיר) נדלקה נורת צ'ק אנג'ין.

בקיצור רצו להחליף לי את הגיר, אמרתי לא ולא רכב חדש,.

התחילו לבוא אלי בהצעות לפשרה, סיכמתי על 4 דברים, וכשהם שלחו לי את ההסכם, חשכו עיני, תתי סעיפים, שהופכים את החתימה, לכסת''ח משפיל, שיגרום לי לנזק כספי אדיר.

שלחתי להם שאני דוחה את הפשרה שלהם, ניסחתי הסכם חדש, שמפרט כל סעיף וסעיף, והם היום בבוקר התקשרו אלי, ודחו, מלבד 3 סעיפים, הכל.

בקיצור, מנסים לעשות ממני צחוק.

עכשיו אני רוצה ללכת לכיוון של ביטול עיסקה+פיצוי.

מה הפרוצדורה שאתם ממליצים לי לעשות?

האם יש עו''ד שמתמחה בכזה ענין, של יבואניות רכב ארורות, שמתעקשות להתעלל באדם מוגבל(כן יש לי 80% ניידות) שנציג מטעם היבואן אמר לי, שאם לא אתן אישור להחליף גיר, הוא יקח ממני את הרכב החלופי.

האם יש מישהו פה, שיכול לעזור לי בענין?

לא צוחק, כל זה אשקרה קרה, וכרגע אני רוצה לא רכב חדש, רק החזר כספי מלא מהם, ולא להתקרב אליהם יותר.

אתם מאוד תופתעו לדעת איזה יבואן זה, פשוט בדיחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 195
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתם מאוד תופתעו לדעת איזה יבואן זה, פשוט בדיחה.

זה לא יפתיע לגבי אף יבואן.

ייתכן וישתלם לך יותר לתת להם להחליף את הגיר ולאחר מכן לתבוע אותם על ירידת הערך. כדאי מאוד שתתייעץ עם עו"ד בנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעניות דעתי הלא מקצועית

בשביל מה יש אחריות אם לא בשביל מקרים כאלה ?

מבעס מאוד נכון יחד עם זאת, רד מהעץ ותן להם לתקן את הרכב.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא עניין של אחריות.

אם גיר הולך אחרי 260 קילומטר, כנראה שהוא קיבל "לימון" וזה כמובן יכול לקרות.

צודק 100% שאתה רוצה ביטול עסקה, היו צריכים מבחינתם להביא לך רכב חדש לגמרי ולהתקדם הלאה...אחריות זה נחמד, אבל אם רכב מתחיל ככה מה יהיה בהמשך?

ועוד 300,000 שקל! גש לעורך דין.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאומרים לימון מתכוונים לרכב שלא מפסיק להתקלקל בכל מיני תקלות שונות.

כרגע ישנה תקלה אחת בלבד.

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אויי נו באמת איזו תמימות.

זה מקרה ״קצת״ שונה מרכב שהתקלקל במהלך האחריות.

להחלפת גיר יש השלכות. גם סנדלרים שפושטים על הרכב מתקינים גיר חדש ונשארים עם כל מני ברגים ספייר ש״לא צריך״. גם על סחירות עתידית ועוד, וכל זה ברכב חדש, כנראה מורכב ומתוחכם שבקושי עלה על הכביש.

תתייעץ עם עו״ד ושיהיה בהצלחה.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע באיזה רכב מדובר, יכול להגיד לך שאצל חבר קרה משהו דומה - רכש רכב ב-400 אלף שקל, המנוע הלך אחרי כ-100 ק״מ. בהתחלה הם כמובן רצו לתקן ולהביא לו מנוע חדש, הוא התעקש לקבל רכב חדש וכך בסוף היה. תוך מספר ימים הוא קיבל רכב חדש זהה. תתעקש לקבל את מה שמגיע לך, ואם נדרש תפעיל עו״ד.

Lexus CT200H

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאומרים לימון מתכוונים לרכב שלא מפסיק להתקלקל בכל מיני תקלות שונות.

כרגע ישנה תקלה אחת בלבד.

אתה לא מסתכל על כל התמונה.

הרכב נסע בסך הכל 260 קילומטר וכבר יש לו תקלה אחת רצינית מאוד.

זה רק סימן שסביר מאוד להניח שעוד תקלות רבות יבואו בעתיד ולכן ההגדרה של לימון.

לא ציפית שכבר אחרי 260 קילומטר יהיו 10 תקלות שונות באותו הרכב נכון? והאם החלפת גיר לא נחשב חמור בעיניך?

זה מקרה קלאסי שבו צריך להחליף לך את הרכב ושהיבואן יזדכה מול היצרן או כל דבר אחר (לא בעיה שלך כבר)

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסתכל על כל התמונה, אתה ממציא בה פרטים שלא קיימים.

עובדות: כרגע ישנה תקלה אחת והתקלה היא חמורה.

ניחוש שלך: סביר להניח שיהיו תקלות בהמשך. על סמך מה זה מבוסס?

זה מקרה קלאסי של תיקון באחריות יחד עם הערת אזהרה שבמקרה שיהיו כך וכך תקלות במסגרת האחריות הרכב יוחזר אליהם במחיר שיסוכם מראש.

עריכה אחרונה על ידי amir74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא הייתי מקבל דבר כזה ולא מתפשר על פחות מהחלפת הרכב או זיכוי כספי מלא. שמת 300 אלף שקל וכל הכיף של הקנייה נזרק לפח, זה לא מתקבל על הדעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה ? בשביל מה יש אחריות ?

ואם היה מתקלקל רכיב פחות קריטי כמו אלטרנטור כן היית מקבל ?

איפה אתה שם את הגבול ?

מה קובע את התנגדותך להחלפת החלק מחיר החלק או התפקוד שלו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא מסתכל על כל התמונה.

הרכב נסע בסך הכל 260 קילומטר וכבר יש לו תקלה אחת רצינית מאוד.

זה רק סימן שסביר מאוד להניח שעוד תקלות רבות יבואו בעתיד ולכן ההגדרה של לימון.

לא ציפית שכבר אחרי 260 קילומטר יהיו 10 תקלות שונות באותו הרכב נכון? והאם החלפת גיר לא נחשב חמור בעיניך?

זה מקרה קלאסי שבו צריך להחליף לך את הרכב ושהיבואן יזדכה מול היצרן או כל דבר אחר (לא בעיה שלך כבר)

זה רק סימן שהגיר שהיצרן קנה מיצרן הגירים היה תקול וזה לא מעיד על שום דבר אחר חוץ מגיר תקול.

אם היו אומרים נשפץ לך את הגיר גם אני הייתי זורק עליהם את הגיר אבל אם מחליפים לחדש אין לזה שום משמעות לא לגבי הסחירות ולא לגבי שווי הרכב. גיר הוא חלק במורכב בברגים ולא בעיה להוציא אותו ולהרכיב אחר במקומו.

הדבר היחיד שאפשר אולי להוציא זו התחייבות לקנייה חזרה (לא טרייד אין) תוך פרק זמן מוגדר מראש במחיר מחירון ואיזה טיפול או שניים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1716 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...