Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חדש שעלה לי 300 אלף, שפך גיר אחרי 260 קילומטר.

R1pper
שימו לב! השרשור הזה בן 1738 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

DISCO, חשבתי שאתה עם לנדרובר, שנדבר על האמינות ועלויות האחזקה שלו? או אולי על סימון השטח שמתחתיו בכתם שחור? (סתם קורויוז,בלי רצון לפגוע).

נגמלתי מהלנדרוברים לפני הרבה שנים.

בזמנו פרסמתי באתר אחר כמה עלה לי להחזיק לנדרוברים במשך של קצת יותר משבע שנים - מעל 227,000 ש"ח.

כשהיה לי אחד הדיסקברים, יום אחד היה לילה, וצבעו את החניון התת קרקעי בעבודה בצבע אפוקסי מיוחד. קרא לי אב הבית, ואמר לי 'אתה חונה רק כאן'. לקחנו ארגז, פתחנו אותו, ושמנו על הרצפה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 195
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אבל מה השתבש? וזה אני אגיד בלי פחד:

לא הייתה תקלה בגיר בכלל, הגיר בא מושלם, למעשה הרכב עדיין נוסע, אבל בגלל מה שקרה, הוא לא 100% ויש רעש של דפיקות, לכן מחליפים.

הבעיה:

השמן גיר עובר לרדיאטור להתקרר, וחוזר לגיר, מה קרה? באנד דפקטי, שמחזיק את הצינור ברדיאטור, לא עשה את עבודתו, והצינור השתחרר, וכל השמן גיר עף לי על צד ימין, אפילו עד החלון האחורי, תוך כדי נסיעה, וזה מה שהרס את הגיר, באנד ארור, שעולה 5 שקל, השבית רכב כזה, בגלל חוסר שמן.

לא מבין את החידונים וחוסר היושרה הזו כלפי כל משתמשי הפורום, למה המידע הזה לא יכל להיות חלק מההודעה הראשונה?

מה, עכשיו אחרי 13 עמודים אתה בא ופתאום מגלה לנו שהגיר לא הלך אלא השתחרר בנד ואת כל סיפור התקלה המלא?

תיכף גם נגלה שמקבלת הרכב מיד רצת להתקנת מיגון גחון וזה המתקין שלך ששיחק עם זה שם.

ואיזה אוטו זה, זה עדיין סוד?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טופ גיר היתה תכנית בידור ולא תעודה.

כתכנית בידור שצולמה, נערכה בחדר עריכה ורק אחכ שודרה, מן הסתם יש אפשרות שההיילקס שם עבר איזה טיפול או שניים.רק מציין אפשרות.

זו לא תכנית תיעודית.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי שהבאתי אותך להתייחס לפוסט שביתיים נמחק בשל ניסוח לקוי לטעמי. בכל מקרה העובדה שמדובר בתכנית בידור אינה משנה את הרושם שנשאר בצופים, מבחינה זו נדמה לי שאין ויכוח על התרומה למיתוג של היצרן. אם זה מוכיח משהו באופן אובייקטיבי, יחליט כל אחד לעצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין את החידונים וחוסר היושרה הזו כלפי כל משתמשי הפורום, למה המידע הזה לא יכל להיות חלק מההודעה הראשונה?

מה, עכשיו אחרי 13 עמודים אתה בא ופתאום מגלה לנו שהגיר לא הלך אלא השתחרר בנד ואת כל סיפור התקלה המלא?

תיכף גם נגלה שמקבלת הרכב מיד רצת להתקנת מיגון גחון וזה המתקין שלך ששיחק עם זה שם.

ואיזה אוטו זה, זה עדיין סוד?

אם הייתי קונה רכב חדש וכל נוזל הגיר היה נשפך וגורם לגיר להריב ככה שאצטרך לעצור גם אני הייתי דורש החלפת גיר או לפחות הארכה מאוד משמעותית של האחריות כי אירוע כזה מקצר מאוד משמעותית את אורך חיי הגיר.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מה אתם מדברים? מי זה בכלל טופ גיר? לטויוטה יש מוניטין אמינות מטורף בערך מהתקופה שקלרקסון היה הולך ברחוב עם אמא בדרך לגן והיה אומר לה בררר...בררר...אוטו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הייתי קונה רכב חדש וכל נוזל הגיר היה נשפך וגורם לגיר להריב ככה שאצטרך לעצור גם אני הייתי דורש החלפת גיר או לפחות הארכה מאוד משמעותית של האחריות כי אירוע כזה מקצר מאוד משמעותית את אורך חיי הגיר.

מה זה "גם"? פותש דרש החזרת כסף וביטול עיסקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקודה שלא עלתה עד כה, היא היחס הישיר (בישראל לפחות) בין שווי השוק של הרכב לבין הנכונות של בעליו לתקן תקלות יקרות, ואסביר:

אם וכאשר תהיה ללנד קרוזר תקלה, או אפילו בלאי שוטף של ציריות משולשים תושבות וכד', הבעלים יוציא בקלות רגשית את הסכום הדרוש, גם אם זה כמה אלפים טובים, כי "הרכב שווה כך וכך"

לעומת זאת רכב אחר שמאבד מערכו בצורה קטסטרופלית, יושבת / ימכר הלאה על אותו סכום בדיוק, כי "זה יותר משווי הרכב"

ברור שהרבה הגיון אין פה, אבל ככה עובד השוק

לכן שמירת הערך משפיעה על תחזוקה איכותית, ותחזוקה איכותית משפיעה בתורה על שמירת הערך, וחוזר חלילה.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה "גם"? פותש דרש החזרת כסף וביטול עיסקה.

בהתחלה דרש החלפת רכב ואחר כך הראש גבר על הבטן.

בשורה התחתונה לא משנה אם הגיר הלך בגלל פאק בייצור הגיר, בגלל שמישהו שכח לסגור פקק או שהבאנד הלך. הפחד שלו נבע מעצם החלפת הגיר ולא מחשש לתקלה סדרתית.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נגמלתי מהלנדרוברים לפני הרבה שנים.

בזמנו פרסמתי באתר אחר כמה עלה לי להחזיק לנדרוברים במשך של קצת יותר משבע שנים - מעל 227,000 ש"ח.

כשהיה לי אחד הדיסקברים, יום אחד היה לילה, וצבעו את החניון התת קרקעי בעבודה בצבע אפוקסי מיוחד. קרא לי אב הבית, ואמר לי 'אתה חונה רק כאן'. לקחנו ארגז, פתחנו אותו, ושמנו על הרצפה.

[/right]

לפחות הרווחת חנייה פרטית במקום העבודה.. :-)

אני מגיע כל בוקר מוקדם כדי לנסות לתפוס חנייה "פרטית" בחניון העבודה, כזו שתחומה עם 2 עמודים או עמוד וקיר כדי שלא יחנו לידי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טופ גיר היתה תכנית בידור ולא תעודה.

כתכנית בידור שצולמה, נערכה בחדר עריכה ורק אחכ שודרה, מן הסתם יש אפשרות שההיילקס שם עבר איזה טיפול או שניים.רק מציין אפשרות.

זו לא תכנית תיעודית.

מעלה לרגע מהאוב בשל נקודה אחת שנדמה לי כדאי לציין. מדגיש שוב שהסיבה בשלה נזקקתי לטופגיר והיחצנות הנהדרת שהם עשו עבור טויוטה ( לא טענתי ואיני טוען שהיא היתה מוזמנת, מניח שלא ), אינה רלבנטית כלל לשאלה אם מדובר בתכנית רכב רצינית ומקצועית או בתכנית בידור שמתעסקת במכוניות, השאלה היחידה כמה צופים נחשפו לה והאם המסר המועבר נתפס כבדיחה אצלם. בעובדה התגובה המקורית שלי היתה למי שאסמכתא למוצאה השמיימי של הלנדקרוזר היתה בין השאר שריפתה בטופגיר והתנעתה מיד לאחר מכן. מי שמתעלם מתרומת הענין הזה למיתוגה של טויוטה, בדיוק כמו שבעת מדורי הגיהנום בהם העבירו את ההיילקס, פשוט מתעלם מהאופן בו מטפחים מוניטין ומייצרים מיתוג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב חדש עד שנה מקובל חלפים מקוריים חדשים. זה גם החוק בביטוח מקיף. אם יחליפו לו כל הגיר או רק חלק זה בכלל לא משנה. העיקר שהגיר יעבוד תקין בסוף התהליך. הרי עין לא מקצועית בחיים לא תדע (כנראה גם עין מקצועית לא).

אל תשכח ,יש התחייבות לקנייה חוזרת ו יש גם זוג כרטיסים לבון ג'ובי בפארק . מתנה.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תמיד גישת הקוץ בתחת עובדת, רק תראו עד כמה כולמוביל עומדים בעקשנות מול הבחור עם המרצדס התקולה שהחנה אותה מול הסוכנות עם שלטי ענק. כולם כבר מכירים אותו והוא באמת חתיכת קוץ עבורם, אין לו בעיה לשלם קנסות של העירייה (טוב זה כסף כיס בשבילו) וכמה שהם מנסים בכל אמצעי חוקי להיפטר ממנו (בעיקר דרך העירייה שעומדת בחוסר אונים מול המצב) הם פשוט לא מצליחים.

הוא ממזמן כבר קנה רכב אחר ועדיין אין לו בעיה להנציח מחאה במאות אלפי שקלים ולהמשיך לשלם על כך עד עכשיו בשביל העיקרון.

ועדיין הם לא מתקפלים מולו למרות שרציונלית הנזק שעשה להם שווה לפחות כמה רכבים מבחינה תדמיתית, אני בטוח שבדיעבד בזמן אמת הם היו נענים לבקשה שלו אם היו יודעים מול איזה איש הם מתמודדים (כנראה שאין דברים יותר גרועים לחברות כאלה מאיש אמיד עם סבלנות ונחישות) אבל עכשיו הם כבר עמוק מדי בעסק והם לא מתכוונים לסגת, מה שמראה שגם לחברות גדולות שכאלו יש אגו והן לא תמיד יפעלו בצורה הכי רציונלית ומחושבת.

מקווה שפותח השרשור לא יצטרך להגיע למקומות כאלה ושיסגרו איתו הכל לפני שזה מתגלגל לבתי משפט ומחאות.

ובלי קשר לנושא השרשור - משעשע לראות את הרכב נרקב לאיטו מול הסוכנות בהרצליה - שנה אחרי שנה.

העניין כה עקרוני בעבורו עד שהאתר שנפתח נשאר באוויר עד עצם היום הזה

https://colmobluff.co.il/

Polo 9N 1.4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1738 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...