Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חדש שעלה לי 300 אלף, שפך גיר אחרי 260 קילומטר.

R1pper
שימו לב! השרשור הזה בן 1716 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כל שמח שאתה שלם עם ההסכם ומרגיש טוב.

הטעות שלך ומה שגרם לך להרגיש ככה זה שהגבת מהבטן ולא מהראש (טבעי לחלוטין. זו קניה עם הלב ולא רק עם הראש וקשה מאוד לעשות את ההפרדה)

למעשה קיבלת מה שאמרתי די בהתחלה וזה באמת מוצא הוגן. אתה מבל רכב תקין לחלוטין כמו כל רכב חדש, מקבל שקט נפשי לגבי הערך העתידי (שאין לקונה רגיל. הרי גיר/ מנוע יכולים ללכת גם אחרי שנתיים מכל מיני סיבות ור לך יש את רשת הביטחון שלהם אין) וגם פיצוי על עוגמת הנפש (שבהחלט מגיע לך. ההרגשה הטובה היא חלק ממה שאנחנו משלמים עבורו בקניית רכב חדש).

מה שאהבתי זה שהיבואן הצליח בחוכמה ורגישות להפוך את הלימון ללימונדה. הגיע מוצר עם פגם והוא הצליח להפוך לקוח שאך לפני כמה ימים היה מוכן לתלות אותו בכיכר העיר לחקוח מרוצה שמשבח את השירות. על זה מגיע לו כל הכבוד והלואי שיהיו עוד הרבה כמוהו.

ולסיום תרשה לי לאמר לך כמה דברים.

ראשית, אפילו לשנייה לא הייתי נגדך. פשוט ניסיתי לשקף לך את התמונה מהצד בלי רגשות ואם הבנת שאני נגדך זנ ממש לא המצב (גם אין לי שום אינטרס. לא עוסק בתחום הרכב ולא מתפרנס ממנו לא במישרין ולא בעקיפין).

ושנית, מגיע לך שאפו ענק על היושרה שלך. מעטים האנשים שיגידו אל תתנו לי את מה שלא מגיע לי. הלואי שהיו עוד הרבה אנשים כמוך (רק פחות לחוצים :) )

בוקר טוב.

כמה דברים ידידי היקר.

1. מעולם לא חשבתי שאתה נגדי, לראיה השתמשתי בזה " ", שזה בכאילו, וגם הוספתי -לטובה- כלומר "נגדי" לטובה. ככה שאפילו לא לחצי שניה חשבתי.

2. צודק לחלוטין לגבי הרגש, וכאן אני ארחיב:

אני חושב שזה ענין שהייתי צריך להתגבר עליו בגיל צעיר, מה הכוונה, תמיד כשעשיתי טעות, אם חטפתי או הפסדתי, בסדר, אשמתי, אין בעיה, נגעתי נסעתי.

אבל כשהגיע לי נזק או בעיה, לא באשמתי(וזה קרה קורה ויקרה, ואין מה לעשות, רק להמשיך קדימה), נעמדתי על הרגליים האחוריות, ולא הייתי מוכן לקבל את זה.

בחיים, לא היו לי המון הפסדים בחיים בטעות, הפסדתי ממון פה ושם, ואי אילו דברים, באשמתי, אז זה עבר חלק.

פה זה לא בגלל או בידי, ואת ההפסד(לכאורה) היה לי קשה לקבל, ננעלתי על הרגש, וזה מה שהרס אותי בימים האחרונים.

ובדיוק כמו שאמרת, חייבים להפריד את הרגש, וזה מאוד קשה, כי אתה עיוור בצורה מסוימת.

וזה גם מה שהבכיר אמר לי "לא להיות אמוציונלי, ולהיות פרקטי", מזל\נס שהענין בא לפתרונו, בצורה משביעת רצון, אחרי כל הסלט רגשות הזה.

3. לגבי הלימון ללימונדה, לא ממש.

אני אסביר, הרכב, הכל בו מושלם, את הרכב הזה, לא רואים עומד בצד הדרך, זה נדיר נדיר.

בטח ובטח שלא כזה עם הניילונים עדיין, זה רכב ל20 30 שנה, רכב פנטסטי, אבל מה השתבש? וזה אני אגיד בלי פחד:

לא הייתה תקלה בגיר בכלל, הגיר בא מושלם, למעשה הרכב עדיין נוסע, אבל בגלל מה שקרה, הוא לא 100% ויש רעש של דפיקות, לכן מחליפים.

הבעיה:

השמן גיר עובר לרדיאטור להתקרר, וחוזר לגיר, מה קרה? באנד דפקטי, שמחזיק את הצינור ברדיאטור, לא עשה את עבודתו, והצינור השתחרר, וכל השמן גיר עף לי על צד ימין, אפילו עד החלון האחורי, תוך כדי נסיעה, וזה מה שהרס את הגיר, באנד ארור, שעולה 5 שקל, השבית רכב כזה, בגלל חוסר שמן.

לסיום, אני מודה לך על דבריך הטובים, תודה רבה!

מסביבי,היו כאלה שהתעצבנו שאני "מרחם" על יבואן כזה עשיר, ולא לוקח גם טיפולים.

וזה לא עוזר להם שהסברתי, שהרווחה העתידית שלי מובטחת, וזה הי הכי חשוב.

ונתנו גם פיצוי כספי, וגם חבילת פיצוי שלא חשבתי שהיא ביג דיל, ניתנה לי והבכיר אמר לי:"זה יעלה לנו המון כסף", ורק אתמול(אחרי שחתמתי) הבנתי כמה.(התקשרתי למורשהבעיר אחרת, והתעניינתי על 5 פריטים כאלה לרכב, ואוו, פשוט מחיר הזוי.)

וכל זה הספיק לי, והרגשתי "שבע", והם ניסו לתת לי גם 2 טיפולים במשא ומתן הסופי, אחרי שסירבתי פעם ופעמיים, ואז אמרתי:

"אין צורך, אני מבסוט ממה שנתתם, אין צורך, הכל בסדר, באמת, אין צורך, אני מוותר."

חתמתי במהירות ,ושלחתי.

ועכשיו? הכל "האנקי דורי".:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 195
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

השמן גיר עובר לרדיאטור להתקרר, וחוזר לגיר, מה קרה? באנד דפקטי, שמחזיק את הצינור ברדיאטור, לא עשה את עבודתו, והצינור השתחרר,

אני מניח שהגיר עבר טיפול אצל היבואן לפני שהרכב נמסר לך.

קשה להאמין שהבאנד הגיע כך מהיצרן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השמן גיר עובר לרדיאטור להתקרר, וחוזר לגיר, מה קרה? באנד דפקטי, שמחזיק את הצינור ברדיאטור, לא עשה את עבודתו, והצינור השתחרר,

אני מניח שהגיר עבר טיפול אצל היבואן לפני שהרכב נמסר לך.

קשה להאמין שהבאנד הגיע כך מהיצרן.

באנדים מיוצרים במאות מליונים ונסגרים בצורה אוטמטית בקו הייצור. כשל כזה נדיר מאוד אבל קורה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי שקראת להחלפת הגיר ״מחווה״.

שטוקהולם זה פה :-)

רשום אצלך בפרופיל

"כותב הרבה"

זה אני מאשר, אבל מה בנוגע להבנת הנקרא בסיסית? לא כל כך.

תקרא שוב, ותנסה להבין מה זה-> ,

שבוע טוב.

עריכה אחרונה על ידי R1pper
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3. לגבי הלימון ללימונדה, לא ממש.

אני אסביר, הרכב, הכל בו מושלם, את הרכב הזה, לא רואים עומד בצד הדרך, זה נדיר נדיר.

בטח ובטח שלא כזה עם הניילונים עדיין, זה רכב ל20 30 שנה, רכב פנטסטי, אבל מה השתבש? וזה אני אגיד בלי פחד:

לא הייתה תקלה בגיר בכלל, הגיר בא מושלם, למעשה הרכב עדיין נוסע, אבל בגלל מה שקרה, הוא לא 100% ויש רעש של דפיקות, לכן מחליפים.

הבעיה:

השמן גיר עובר לרדיאטור להתקרר, וחוזר לגיר, מה קרה? באנד דפקטי, שמחזיק את הצינור ברדיאטור, לא עשה את עבודתו, והצינור השתחרר, וכל השמן גיר עף לי על צד ימין, אפילו עד החלון האחורי, תוך כדי נסיעה, וזה מה שהרס את הגיר, באנד ארור, שעולה 5 שקל, השבית רכב כזה, בגלל חוסר שמן.

מהפסקה הזאת מובן שמדובר על רכב תוצרת טויוטה, ובמחיר הזה כנראה לנדקרוזר.

הם קיבלו מעמד אלוהי כמעט, שהם לא מתקלקלים, ולכן שהם מתקלקלים אנשים לוקחים את זה קשה מאוד.

שהם מתקלקלים גם היבואן קופץ מיד(לראיה, הבכיר שהתקשר אליך) ודואג לטפל ולהשתיק כמה שיותר מהר, וככה לעולם אין עליהם פרסומים רעים.(כבוד ליבואן)

שאנשים יתחילו להפנים שטויטה מתקלקל יופי, בדיוק כמו שאר הרכבים, יהיה להם הרבה יותר קל.

רוב הכשלים, הם בגלל רכיב שעולה גרוש וחצי - רינגים במנוע, מיסבים, מעגל אלקטרוני שהלך, אטם שהלך וכו'. אצלך זה היה באנד שקל לראות, לפעמים זה חלק דומה שכדי להגיע אליו דרוש לפרק חצי אוטו.

כדאי שתפנים שהרכב שקנית התקלקל, הוא מתקלקל והוא יתקלקל. הוא לא יחזיק 20-30 שנים ללא תקלות, יהיו תקלות, חלקם יעלו גם עשרת אלפים ש"ח, ואז הוא יחזיק 20-30שנים.

אני באמת שמח שהעניין נפתר כמו שרצית, אבל הסגידה ליצרנים פשוט הזויה בעיני. - וגם אם טעיתי ומדובר על יצרן אחר, זה אותו הדבר בדיוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשום אצלך בפרופיל

"כותב הרבה"

זה אני מאשר, אבל מה בנוגע להבנת הנקרא בסיסית? לא כל כך.

תקרא שוב, ותנסה להבין מה זה-> ,

שבוע טוב.

בר72 הבין מצוין.

באמת מצחיק לקרוא לזה מחווה,הרכב דנדש על הכביש ומה שיעשו לך נקרא אחריות,לא עושים לך טובה.

לגמרי שטוקהולם טיפוסי,סע בדרכים טובות חבר!

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בר72 הבין מצוין.

באמת מצחיק לקרוא לזה מחווה,הרכב דנדש על הכביש ומה שיעשו לך נקרא אחריות,לא עושים לך טובה.

לגמרי שטוקהולם טיפוסי,סע בדרכים טובות חבר!

חבר, למה אתה מדבר בשמו?

יכול להיות שהוא הבין את הטעות, והחליט לא להגיב, אתה יודע מי קופץ בראש?

אז בוא אעזור לך להבין, כי גם אתה מאוד מתקשה, שים לב, אסמן בצבע שונה כל משפט, ואפרט, שתבין:

"וקיבלתי בנוסף לפיצוי כספי, וביטחון לטווח הארוך מבחינת רכישה, גם פיצוי שרק לפני שעתיים שלוש, הבנתי מה ערכו, ביקשתי בשיא התמימות, כי חשבתי שזה אצלהם במוסך חלפים, היום אני מבין שזה מגיע מחו'ל במיוחד,(זה חלק 1, שמדבר על הפיצוי, ערכו, ושהוא מגיע מחו'ל במיוחד)

גם הגיר,(חלק 2, שגם הגיר, מגיע מחו'ל, כמו הפיצוי, סוף פסוק)

שזה מחווה בסביבות ה25 אלף שקל(חלק 3, חזרנו לפיצוי, לערכו)

נשבע לכם, והם נתנו לי, גם כשרציתי לוותר,(חלק 4 ממשיך עם הפיצוי שרציתי לוותר עליו)

ולהתרכז ב3 דברים הכי חשובים.(פיצוי, קניה עתידית, ואחריות)"

סוף פסוק.

תודה חבר, ואתה, אני, כולנו ניסע בדרכים טובות ומהירות, ונגיע בשלום לאן שנרצה.

שבוע טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רוצה להפוך את הנושא לדקדוק לשוני, אבל כינוי רמז בא לפני או אחרי השם שהוא רומז עליו.

אז גם אם הוספת פסיק המילה "שזה" מכוונת לגיר.

ובחזרה לעניין העיקרי, שמח שהכל הסתדר על הצד הטוב ביותר ושאתה מרוצה.

מעטים המקומות שיודעים מה הוא ערכו של שירות טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהפסקה הזאת מובן שמדובר על רכב תוצרת טויוטה, ובמחיר הזה כנראה לנדקרוזר.

הם קיבלו מעמד אלוהי כמעט, שהם לא מתקלקלים, ולכן שהם מתקלקלים אנשים לוקחים את זה קשה מאוד.

שהם מתקלקלים גם היבואן קופץ מיד(לראיה, הבכיר שהתקשר אליך) ודואג לטפל ולהשתיק כמה שיותר מהר, וככה לעולם אין עליהם פרסומים רעים.(כבוד ליבואן)

שאנשים יתחילו להפנים שטויטה מתקלקל יופי, בדיוק כמו שאר הרכבים, יהיה להם הרבה יותר קל.

רוב הכשלים, הם בגלל רכיב שעולה גרוש וחצי - רינגים במנוע, מיסבים, מעגל אלקטרוני שהלך, אטם שהלך וכו'. אצלך זה היה באנד שקל לראות, לפעמים זה חלק דומה שכדי להגיע אליו דרוש לפרק חצי אוטו.

כדאי שתפנים שהרכב שקנית התקלקל, הוא מתקלקל והוא יתקלקל. הוא לא יחזיק 20-30 שנים ללא תקלות, יהיו תקלות, חלקם יעלו גם עשרת אלפים ש"ח, ואז הוא יחזיק 20-30שנים.

אני באמת שמח שהעניין נפתר כמו שרצית, אבל הסגידה ליצרנים פשוט הזויה בעיני. - וגם אם טעיתי ומדובר על יצרן אחר, זה אותו הדבר בדיוק.

הם קיבלו מעמד "אלוהי" בצדק.

סטטיסטית טויוטה מתקלקלת פחות מרכבים מקבילים.

לנד קרוזר זה אחד הרכבים היותר אמינים.

ורוב הכשלים לא נגרמים מרכיב שעולה גרוש וחצי,הם נגרמים עקב כשל תכנוני, גירים בוואגיות כבר שנים נגמרים עקב כשלים ברכיבים משמעותיים,בפורד פוקס mk3 ובפיאסטה mk7.5 אוטומטית הגירים הולכים עקב כשל תכנוני וכשלים ברכיבים משמעותיים.

כנל לגבי מנועים של וואג,מנועים בלנד רובר,מנועים במרצדס .

הכשלים בטויוטה הם מעטים,איך שלא תסתכל על זה,יש סטטיסטיקה,והיא לא משקרת.

אני בטוח שאפשר לספור על יד אחת כמה פעמים דבר כזה קרה בלנד קרוזר בארץ ב10 שנים האחרונות.

זה לא גיר שמוכר כבעייתי,זו כנראה הרכבה רשלנית במפעל או כשל של הבאנד.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה האמינות שלו לפי קונסיומר ריפורטס, לא תמצא מידע יותר אמין מהם. הרכב אמין מאוד, שומר על ערכו בצורה מעוררת קינאה. בתור רכב הוא די מאפן, אבל הרבה אוהבים אותו משום מה

41e8d3deafcd3654c9bdc80b9c780dac.jpg4ff254f7fea75fa5062d5f16cf58a67c.jpg

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטטיסטיקה מדויקת יש רק בידי היצרנים עצמם - והם לעולם לא יחשפו אותה.

דרך אחת, לא מדעית, לזהות איזה רכבים יותר אמינים היא לחפש על הכביש רכבים ישנים כאלה. בשיטה הזאת אפשר לראות די בבירור שלנד קרוזר הוא רכב אמין.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא שוגרפלקס, על מאגר הנתונים של קונסיומר ריפורטס, אפשר לסמוך.הם יודעים מה הם אומרים.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי guy.a
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1716 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...