Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חדש שעלה לי 300 אלף, שפך גיר אחרי 260 קילומטר.

R1pper
שימו לב! השרשור הזה בן 1716 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

א. אין קשר למחיר הרכב.מחיר הרכב אינו מדד לאמינות ואריכות ימים. ראה יגואר F-pace תחת טאטא.

גיר יכול להגיע תקול גם ברכב זול וגם ביקר. זה קורה. לפעמים זה אותו גיר רק סמל אחר.

ב. זה לא אומר שמחר יתפס המנוע.

ג. אין בארץ חוק הלימון. הציפייה שלך לרכב אחר משוללת כל יסוד בארץ.

ד. תן להם לתקן או שתתכונן למאבק שלטים + משפטי ארוך . מה אתה מעדיף ?

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 195
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עורך דין, מכתב מאיים, וישא"ק.

לגבי מה תסגור איתם בסוף? תלוי בכח המיקוח שלך.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה שאתה מציע לפותח השרשור זה לא להתנהג בצורה שקולה והגיונית ?

קודם כל להתייעץ עם עורך דין, אחרי זה לקבל החלטה.

תמוה בעיני שאתה מציע לו לבלוע כל צפרדע שהיבואן מוכן לתת לו, זה כן הגיוני בעיניך? להוריד את הראש ולהתקדם הלאה? נו שוין.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא לבלוע כל צפרדע, רשמתי בדיוק מה אני מציע.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אויי נו באמת איזו תמימות.

זה מקרה ״קצת״ שונה מרכב שהתקלקל במהלך האחריות.

להחלפת גיר יש השלכות. גם סנדלרים שפושטים על הרכב מתקינים גיר חדש ונשארים עם כל מני ברגים ספייר ש״לא צריך״. גם על סחירות עתידית ועוד, וכל זה ברכב חדש, כנראה מורכב ומתוחכם שבקושי עלה על הכביש.

תתייעץ עם עו״ד ושיהיה בהצלחה.

איזה השלכות יש בהחלפת גיר מקופסה? כלום ושום דבר. זה לא מדע טילים.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכחו שלהחליף גיר זה לא 4 ברגים וגמרנו...

זה הרבה פירוקים והרכבות של חלקים, זה יכול לגרום אחר כך לרעשים וקירקושים שלך תמצא אח"כ מאיפה זה בא.

צריך לקנפג מחדש את מחשב הרכב ועוד ועוד.

גיר זה לא לשלוף החוצה חלק פשוט ולהחליף.

לכן, אני לא הייתי מסכים כבעל הרכב, וגם הייתי חושב פעמיים כקונה פוטנציאלי בעוד 3 שנים של הרכב הזה.

לדעתי להחליף גיר לגיר זהה למקורי זה די להחליף אחד באחד. לפחות ככה היה אצלי להחליף גיר אוטומטי במונדאו 2007 ימשו"ז.

אם זה גיר זהה למקורי, אין צורך בקינפוגים והתאמות.

הרי במפעל ייצור, הפועלים לא מתעסקים בהתאמות וקינפוגים על פס ייצור. הכל מגיע מקונפג, רק לחבר ולסגור ברגים וקונקטורים.

מאמין שככה גם בגיר חדש שמגיע בקופסה למוסך יבואן.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל תלוי בנסיבות, האם הרכב ידוע כבעייתי? האם הגיר של החברה הזו הוא מועד לפורענות (ראה DSG)?

קלקול חד פעמי אצל היצרן? אני הייתי מקבל רכב חלופי מהם, ושיחזירו לי רכב נוסע, אין לי מושג אך ולמה. שיחזור אלי בעוד

כמה ימים, נוסע תקין וכמו חדש ללא סמני "עבודה", אם יש סמני עבודה, לא לוקח את הרכב, שוב.

מקסימום תובע על עוגמת נפש ובודק שההחלפה לא תוריד 5 או עשרה אחוז מערך הרכב, את זה יש לבדוק .

למי יש כוח למלחמות כאלה, קורים דברים מעצבנים לפעמים, אני סוג של אופטימיסט כזה, אני מסתכל קדימה ובוכה על מר גורלי

וממשיך לרוץ את המרתון שלי, כל עוד אין פגועים חלילה, אני מסתכל על נושא כזה ככפרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לייעץ מבלי לדעת מה הוצע לך.

הרי ברור שיחליפו לגיר חדש.

מה הפיצוי שהוצע לך בנוסף?

מה ביקשת מהם כפיצוי ולא הסכימו?

רכב חדש קשה לי להאמין שתקבל.

ביטול עסקה? אולי אחרי הליך משפטי יקר וארוך.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעל הרכב לא ציין את סוג הרכב, מי שעובד על רכבים מיוחדים יודע שלדברים שנראים לנו או למכונאי הישראלי כבלתי נראים או מינוריים הם מאוד דרסטיים ברכבים האלה, קודים של הרכבה של היצרן שאף מוסך בארץ לא טורח להכיר (מרשה לעצמי להכליל כי לא צויין סוג הרכב אבל אסייג בכך שיש מוסכים שמכירים 'קודים' מסויימים ברכבים מסויימים), לכן יתכן מאוד והרכבה שהיא לא אחת לאחת לפי הוראות היצרן ברמת הסגירה בטורק תשנה דברים ברכב, שוב אי אפשר לדעת מה כי לא צויין סוג הרכב.

לכן בעל הרכב צריך להצטייד בעו"ד והתוצאה צריכה להיות או החלפת הרכב בחדש או פיצוי נכבד, אני הייתי מבקש הבאת מכונאים מטעם היצרן בחו"ל להרכיב את הגיר החדש, כן זה נשמע בדיוני אבל זה מה שאני אישית הייתי רוצה.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוג כרטיסים vip לבון ג'ובי ?

כפיצוי זה נחמד, אבל היבואן לא חייב כלום. תקלות קורות לכולם.

הבעיה פה שזה כנראה רכב שעבר התאמת אביזרים לנכה. רכב חלופי פשוט מנטרל את פות"ש ולא עוזר לו.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1716 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...