Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לתקופה קצרה ב15 אלף, כדאי להחליף?

non22
שימו לב! השרשור הזה בן 1716 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שוב ההאשכול הכמעט שנתי,

כרגע בבעלותי פונטו HGT שכבר ממש לא שווה הרבה, הלך לי הרדיאטור ואני מתלבט מה לעשות.

השקעה על הרדיאטור תעלה בסביבות האלפייה, מסביב לזה יש לי עוד הרבה דברים שיגיעו בקרוב (מצבר, בולמים, טיימינג יקר, ואין לי מזגן ברכב), מעריך הוצאה של כמה אלפים טובים בשנה הקרובה ואי אפשר לדעת מה עוד יופיע.

שוקל את האופציה להחליף לרכב חדש יותר באיזה עשור ומעלה, שנת 2012+, משהו קטן חסכוני, ידני שיתן לי קצת שקט.

יש רכב כזה שיכול להתאים לשנה-שנתיים גג (בתקווה עד שאסיים לימודים ואקבל רכב חברה) והירידת ערך תיהיה מספיק קטנה כדי שכל העניין ישתלם לי? (כמובן שבכל רכב קיים סיכון לבלאי אבל הכל יחסי וכמובן שהרכב יבדק)

חשבתי על סיטרואן C1 (ידנית) או משהו בסגנון, מצאתי 2012-3 עם ק"מ נמוך בסביבות המחיר הזה.

מה דעתכם? שווה? אם כן המלצות למשהו שיכול להתאים לדעתכם שיהיה כמה שיותר אמין וכמה שפחות איבוד ערך, מעבר לזה אין לי דרישות.

תודה.

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה דעתכם על פיאט פנדה? מצאתי כמה במצב טוב משנת 2014-5 בכ18K. נראה לי אולי קצת יותר אוטו מהC1 ודומיו.

הבנתי שזאת אופציה די טובה, רק מפחד מהירידת ערך והסחירות שלה.

עריכה אחרונה על ידי non22

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אני לא מצליח להסתדר עם הרכבי מיני האלה, מרגיש שאני מתקדם 10 שנים קדימה בשנתון אבל מקבל הרבה פחות אוטו מכל הבחינות.

מבחינת הסופר מיני אני כרגע שוקל בתקציב של כ15-20 אלף ש"ח את הפונטו איבו (הגרסה המאובזרת כנראה 150th), בראבו (sentension)

ואת הרנו קליאו דור 4 ידנית בלבד (שדורש השקעה של עוד כמה אלפים), יש עדיפות מבחינת אמינות וכאלה לגרסת ה1.1 או 0.9?

דעתכם?

בנוסף יש את האפשרות של הרובוטי בפיאט שציינתי, איך הוא?

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיאט למכירה?

כרגע הוזמן רדיאטור חדש ומקורי אבל לא בטוח שתצא למכירה, שומר אותה בצד, אולי בסוף הלימודים כשאמצא עבודה ואקבל רכב חברה אחזיר אותה לחיים :)

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול להמליץ או שלא על האיבו והבראבו? הבראבו נראית יותר רכב, יותר חזקה (120 כ"ס לעומת 78 באיבו) אבל בשביל גרסת הsensantion שאני מחפש אצטרך לבחור בגיר הרובוטי, באיבו מדבר על ה150th הידנית.

קליאו 4 אני לא מצליח למצוא רכב רלוונטי עם המנוע 0.9.

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1716 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...