Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לתקופה קצרה ב15 אלף, כדאי להחליף?

non22
שימו לב! השרשור הזה בן 1738 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש רכב כזה שיכול להתאים לשנה-שנתיים גג (בתקווה עד שאסיים לימודים ואקבל רכב חברה) והירידת ערך תיהיה מספיק קטנה כדי שכל העניין ישתלם לי? (כמובן שבכל רכב קיים סיכון לבלאי אבל הכל יחסי וכמובן שהרכב יבדק)

ה.

אשמח אם תספר לי באיזו חברה מתחילים לעבוד לאחר הלימודים ומיד מקבלים רכב? אם יש כאלו, יחידי סגולה באמת מקבלים, השאר טוחנים צעירות חצי שנה-שנה עד שנותנים להם רכב. גם במרבית המקצועות לוקח כמה חודשים טובים למצוא עבודה. לג'וב ראשון יש משמעות אדירה על כיוון הקריירה ויש אנשים שהמשיכו למלצר שנה לאחר התואר ואף יותר. ממליץ לך לחפש רכב שאמור להיות תקין ועמיד לפחות ל 3 שנים.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי גם פונטו רובטית(עשיתי איתה 150 km)ועכשיו עם קליאו 0.9 ידנית כבר בערל 30 km אם לא מפריע לך לנהוג על ידני לדעתי הקליאו עדיפה.

Sent from my COL-L29 using Tapatalk

m3forever

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח אם תספר לי באיזו חברה מתחילים לעבוד לאחר הלימודים ומיד מקבלים רכב? אם יש כאלו, יחידי סגולה באמת מקבלים, השאר טוחנים צעירות חצי שנה-שנה עד שנותנים להם רכב. גם במרבית המקצועות לוקח כמה חודשים טובים למצוא עבודה. לג'וב ראשון יש משמעות אדירה על כיוון הקריירה ויש אנשים שהמשיכו למלצר שנה לאחר התואר ואף יותר. ממליץ לך לחפש רכב שאמור להיות תקין ועמיד לפחות ל 3 שנים.

תודה על הדאגה, אני יודע על מה אני מדבר. אם באמת מעניין אותך אישית מוזמן לפרטי.

ד"א אני מכוון לרכב משנת 2012+- ככה שכמובן שגם ל3 והרבה יותר הוא אמור להיות בסדר.

היה לי גם פונטו רובטית(עשיתי איתה 150 km)ועכשיו עם קליאו 0.9 ידנית כבר בערל 30 km אם לא מפריע לך לנהוג על ידני לדעתי הקליאו עדיפה.

Sent from my COL-L29 using Tapatalk

מעדיף את הקליאו הבעיה שזה לעלות את התקציב לאיזור ה30K ואת זה אני פחות מעדיף. לא מצליח למצוא משהו עם נתונים טובים במחיר קרוב לתקציב.

עריכה אחרונה על ידי non22

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כבר משהו אחר. אם מישהו משלם את כל עלויות הליסינג בעצמו (יורד לו בתלוש), יורד לו הברוטו לסוציאליים, משלם שווי מס מלא, מוגבל בדלק, משלם דמי ביטול עסקה, חריגת ק"מ, השתתפות עצמית בנזק, משלם כבישי אגרה וכ' ועם שכר התחלתי של 8000 נשאר עם 3500 נטו אחרי מיסים והורדות, אז לגמרי שווה קורולה חדשה בחניה למי שעכשיו יצא מהמעונות...

מבחניתי רכב חברה זה הכל ע"ח המעביד, כולל הכל, ונשאר לשלם רק שווי מס. כל שאר העסקאות הם משהו שמתאים יותר לאנשים עם העדפות פינוק ושכר גבוה בהתאם. לא כאלו שעדיין יורדים להם מהחולצה פירורי דשא מהקמפוס.

עריכה אחרונה על ידי ST12345

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי ממה אתה מסתבך כל כך. מהנדס שעובד בשטח מקבל רכב חברה, כן על ההתחלה. (בניין, מכונות וכו').

בואו נחזור לעניין השרשור, עדיין אשמח לחוות דעת לגבי בראבו רובוטית, איבו ידנית, רעיונות אחרים עם אפשרות לחריגה עד כ20K.

עריכה אחרונה על ידי non22

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תרטח. רק מנסה להדגיש שאולי רצוי לרכוש רכב שיהיה אמור להחזיק יותר משנה.

הצעתי היא דוקא 208 משנים 2012-2014 ידנית עם מנוע 1.2 82 כ"ס, אחלה אוטו בכלום כסף. תמצא גם בעשרים וקצת אלף.

https://m.yad2.co.il/vehicles/private-cars?manufacturer=33&model=2363&year=2012-2013&price=6000-25000

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אכן גם אופציה טובה, גם האוטומטית שם בהפרש ממש קטן ועם 120 כ"ס, נראה עדיף. (אין לי עדיפות לנהיגה בידני, אמרתי ידני כי בדר"כ הן הרבה יותר זולות ומשתלמות)

הבעיה בהן זה הרצועה המתפוררת, ורוב האנשים לא מטפלים נכון ברכב.

כרגע אני די סגור על הבראבו sensation, נראה הכי הרבה תמורה לכסף, אהבתי את המראה, הגודל, האבזור והכוח שלה.

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב הבנתי רצועה מתפוררת זה למנוע 1.2 פיורטק טורבו. לדעתי המנוע הזה אטמוספרי עם שרשרת תזמון. לא בטוח ב 100% לגבי השרשרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אכן גם אופציה טובה, גם האוטומטית שם בהפרש ממש קטן ועם 120 כ"ס, נראה עדיף. (אין לי עדיפות לנהיגה בידני, אמרתי ידני כי בדר"כ הן הרבה יותר זולות ומשתלמות)

הבעיה בהן זה הרצועה המתפוררת, ורוב האנשים לא מטפלים נכון ברכב.

כרגע אני די סגור על הבראבו sensation, נראה הכי הרבה תמורה לכסף, אהבתי את המראה, הגודל, האבזור והכוח שלה.

רק תזכור, שכמו כול רכב זול, אנשים מנסים להפטר ממנו לפני הטיפולים הגדולים.

במקרה של הבראבו זה בעיקר הגיר הרובוטי שעלות התחזוקה שלו לא נמוכה. באסה לקנות רכב לשנה ואז לגלות שאתה צריך להחליף קלאץ וגלגל תנופה ב-4500 ש"ח(לפחות לפני כמה שנים אלו היו המחירים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב הבנתי רצועה מתפוררת זה למנוע 1.2 פיורטק טורבו. לדעתי המנוע הזה אטמוספרי עם שרשרת תזמון. לא בטוח ב 100% לגבי השרשרת.

אם זאת אכן שרשרת, איזה יש סיבה להחליף אותה? אחד שם רשם שהוחלפה אצלו שרשרת לאחרונה.

רק תזכור, שכמו כול רכב זול, אנשים מנסים להפטר ממנו לפני הטיפולים הגדולים.

במקרה של הבראבו זה בעיקר הגיר הרובוטי שעלות התחזוקה שלו לא נמוכה. באסה לקנות רכב לשנה ואז לגלות שאתה צריך להחליף קלאץ וגלגל תנופה ב-4500 ש"ח(לפחות לפני כמה שנים אלו היו המחירים)

האחת הספציפית שאני מתעניין בה עברה מעל 100K ק"מ ולפי הבעלים מעולם לא הוחלף קלאץ, הוא יכול תיאורתית להחזיק עוד 100K ויכול למות יום אחרי שקניתי, כמובן שזה בעייתי ואני לוקח את זה בחשבון. ביררתי כבר פחות או יותר מחירים ושמעתי יותר לכיוון ה2500-3000 ש"ח.

מצד שני המחיר שלה די טוב, אין עוד "מחלות" ידועות, אנסה להוריד עוד קצת עקב טסט קרוב ועניין הקלאץ.

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1738 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...