Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1586 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הריפוד גג ב C4 נפל.

טוב, אחרי 13 שנה בשמש הישראלית, וריבוי המכוניות (בדגם שלי והמקביל - ה 307) שזה קורה בהן, ידעתי שהיום הזה יגיע - והוא אכן הגיע.

לצערי זה מסוג הדברים שהוא דיי בעייתי לתיקון עצמאי, גם בגלל נושא המיומנות (פחות קריטי מבחינתי, עשיתי זאת בעבר) וגם בגלל זמינות בד דומה (בד עם ספוג, יש הטוענים שהוא מבודד אגב). פירוק הגג מאוד קל, ואכן חשבתי לתקן לבד אבל הבד שיוצא (בלי הספוג, שכבר הלך לעולמו) בלתי ניתן להדבקה מחדש - מה שמשאיר אותי עם בעיה והתעסקות מיותרת.

בעודי צעיר עם רכב ראשון (סובארו DL 82) - משהו כמו 23-24 שנים אחורה, העזתי ופירקתי שם גג וקניתי דבק מגע ובד (דיי גס למען האמת, משהו פשוט שמצאתי באייס כמדומני) ועשיתי שם ריפוד מחדש לגג בצורה נהדרת (ממש מקצועית !) - אבל במכוניות כמו ה C4 זה כבר ריפוד אחר לגמרי, ולך תשיג אותו בשבת בצהריים....

הלאה:

אחרי שפורק הגג חיפשתי רפד, נזכרתי בהמלצות על רפד מכפר קאסם. חיפוש בגוגל עזר לי להגיע לשם המקום, אבל לא עם הכתובת או הניווט לשם (וגם לא WAZE !).

נסעתי לכפר ומצאתי אותו דיי מהר (מייד לאחר הכניסה, מעברו השני של הכביש, צמוד לשטיפת הרכב המאוד גדולה ומוכרת במקום).

השארתי לו את הגג, ואחרי קצת יותר משעה קלה חזרתי לקחת אותו.

עבודה מקצועית, מהירה ובמחיר הוגן.

חזרתי הביתה והתקנתי את הגג, ובא לציון גואל.

שם המרפדיה: מרפדיית השלום.

ליצירת קשר: אבו-איסלאם 052-2799091

אשמח אם תגידו לו שקיבלתם המלצה באינטרנט והגעתם דרך איציק.

(הוספתי תמונות לאחר ביצוע עבודת הריפוד וגם לאחר ההתקנה שלי על הרכב)

תודה

איציק

נ.ב.

כן, אני יודע שמדובר ברכב ישן, שלא שווה הרבה, ותמיד יש דרכים לחסוך - אבל אני לא בעד. תמיד כשמנסים לחסוך משהו מתפקשש ואתה משלם יותר, לכן כשאני רואה שחסר לי משהו קריטי להשלים את העבודה, אני מוותר ועושה אצל מישהו מקצועי וסוגר את הפינה.

למרות שאנחנו עומדים להיפרד בעוד כ-8 חודשים (או פחות), כמות הכסף ששמתי על האוטו (רק חלקים) בשנה האחרונה מביאה אותי לחצי מערכו (אדם רגיל שהיה מתקן במוסך היה מגיע בקלות למחיר הרכב או יותר. למעשה, אולי זאת הסיבה שהוא עדיין על הכביש - מישהו אחר היה זורק אותו). היתרון שאתה מתקן רכב ישן - זה שאתה יודע בדיוק עם מה אתה נשאר ביד, וכשאתה זורק אותו אומר לעצמך שתקנה רכב אחר במחיר התיקון, אתה עלול להיתקע עם רכב גרוע בהרבה.

אז גג חדש יש, מזגן חדש יש (מאייד משנה שעברה + מעבה ומדחס מלפני שבוע), סטרטר חדש (כל זה ב 2019) וגם בית נתיכים חדש מקורי (שחוגג עוד מעט שנתיים). יישור קו עשיתי לפני שנה וקצת והחלפתי גם משאבת דלק וחיישן חמצן (יזום, ללא אף תקלה לפני כן).

בשורה התחתונה - למרות הכל, האוטו שמור מאוד והגיל לא נראה עליו, והוא נוסע ממש טוב.

WhatsApp Image 2019-07-06 at 20.33.39 (1).jpg

WhatsApp Image 2019-07-06 at 20.33.39.jpeg

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה. תוכל לחלוק עמנו כמה עלה השירות? יש במשפחתי פיג'ו 307 שתשמח לשירות דומה.

מאחר ולא שאלתי אותו אם אני יכול לפרסם מחירים, אני שולח לך בהודעה פרטית.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...
  • תוכן חדש...