מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

נושא: מרפדיית השלום - כפר קאסם

אחראי ראשי הסימלון של איציק נ.

מרפדיית השלום - כפר קאסם

הריפוד גג ב C4 נפל.

טוב, אחרי 13 שנה בשמש הישראלית, וריבוי המכוניות (בדגם שלי והמקביל - ה 307) שזה קורה בהן, ידעתי שהיום הזה יגיע - והוא אכן הגיע.

לצערי זה מסוג הדברים שהוא דיי בעייתי לתיקון עצמאי, גם בגלל נושא המיומנות (פחות קריטי מבחינתי, עשיתי זאת בעבר) וגם בגלל זמינות בד דומה (בד עם ספוג, יש הטוענים שהוא מבודד אגב). פירוק הגג מאוד קל, ואכן חשבתי לתקן לבד אבל הבד שיוצא (בלי הספוג, שכבר הלך לעולמו) בלתי ניתן להדבקה מחדש - מה שמשאיר אותי עם בעיה והתעסקות מיותרת.
    בעודי צעיר עם רכב ראשון (סובארו DL 82) - משהו כמו 23-24 שנים אחורה, העזתי ופירקתי שם גג וקניתי דבק מגע ובד (דיי גס למען האמת, משהו פשוט שמצאתי באייס כמדומני) ועשיתי שם ריפוד מחדש לגג בצורה נהדרת (ממש מקצועית !) - אבל במכוניות כמו ה C4 זה כבר ריפוד אחר לגמרי, ולך תשיג אותו בשבת בצהריים....

הלאה:
    אחרי שפורק הגג חיפשתי רפד, נזכרתי בהמלצות על רפד מכפר קאסם. חיפוש בגוגל עזר לי להגיע לשם המקום, אבל לא עם הכתובת או הניווט לשם (וגם לא WAZE !).

נסעתי לכפר ומצאתי אותו דיי מהר (מייד לאחר הכניסה, מעברו השני של הכביש, צמוד לשטיפת הרכב המאוד גדולה ומוכרת במקום).
    השארתי לו את הגג, ואחרי קצת יותר משעה קלה חזרתי לקחת אותו.

עבודה מקצועית, מהירה ובמחיר הוגן.
    חזרתי הביתה והתקנתי את הגג, ובא לציון גואל.

שם המרפדיה: מרפדיית השלום.
    ליצירת קשר: אבו-איסלאם 052-2799091
    אשמח אם תגידו לו שקיבלתם המלצה באינטרנט והגעתם דרך איציק.

(הוספתי תמונות לאחר ביצוע עבודת הריפוד וגם לאחר ההתקנה שלי על הרכב)

תודה

איציק

נ.ב.
    כן, אני יודע שמדובר ברכב ישן, שלא שווה הרבה, ותמיד יש דרכים לחסוך - אבל אני לא בעד. תמיד כשמנסים לחסוך משהו מתפקשש ואתה משלם יותר, לכן כשאני רואה שחסר לי משהו קריטי להשלים את העבודה, אני מוותר ועושה אצל מישהו מקצועי וסוגר את הפינה.
    למרות שאנחנו עומדים להיפרד בעוד כ-8 חודשים (או פחות), כמות הכסף ששמתי על האוטו (רק חלקים) בשנה האחרונה מביאה אותי לחצי מערכו (אדם רגיל שהיה מתקן במוסך היה מגיע בקלות למחיר הרכב או יותר. למעשה, אולי זאת הסיבה שהוא עדיין על הכביש - מישהו אחר היה זורק אותו). היתרון שאתה מתקן רכב ישן - זה שאתה יודע בדיוק עם מה אתה נשאר ביד, וכשאתה זורק אותו אומר לעצמך שתקנה רכב אחר במחיר התיקון, אתה עלול להיתקע עם רכב גרוע בהרבה.
    אז גג חדש יש, מזגן חדש יש (מאייד משנה שעברה + מעבה ומדחס מלפני שבוע), סטרטר חדש (כל זה ב 2019) וגם בית נתיכים חדש מקורי (שחוגג עוד מעט שנתיים). יישור קו עשיתי לפני שנה וקצת והחלפתי גם משאבת דלק וחיישן חמצן (יזום, ללא אף תקלה לפני כן).
    בשורה התחתונה - למרות הכל, האוטו שמור מאוד והגיל לא נראה עליו, והוא נוסע ממש טוב.
    תמונות מוקטנות שצורפו תמונות מוקטנות שצורפו שם: WhatsApp Image 2019-07-06 at 20.33.39 (1).jpg‏ - מספר צפיות: 145 - גודל: 242.6 קילובייט   שם: WhatsApp Image 2019-07-06 at 20.33.39.jpeg‏ - מספר צפיות: 146 - גודל: 97.4 קילובייט  

Citroen C4 Spacetourer (Picasso) MY17 1.6T 165hp Automatic
    Citroen C4 MY07 2.0 143hp Automatic
    Citroen Berlingo Turbo Diesel MY06 2.0HDI
    פ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

2. 4 חברי הפורום הבאים הודו לאיציק נ. על ההודעה המועילה הזאת:

3. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

חדש בפורום (< 41 הודעות)

בעניין: מרפדיית השלום - כפר קאסם

תודה רבה. תוכל לחלוק עמנו כמה עלה השירות? יש במשפחתי פיג'ו 307 שתשמח לשירות דומה.

אחראי ראשי הסימלון של איציק נ.

ציטוט ittaig כתב: הצג הודעה
    תודה רבה. תוכל לחלוק עמנו כמה עלה השירות? יש במשפחתי פיג'ו 307 שתשמח לשירות דומה.
    מאחר ולא שאלתי אותו אם אני יכול לפרסם מחירים, אני שולח לך בהודעה פרטית.

איציק

Citroen C4 Spacetourer (Picasso) MY17 1.6T 165hp Automatic
    Citroen C4 MY07 2.0 143hp Automatic
    Citroen Berlingo Turbo Diesel MY06 2.0HDI
    פ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

6. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

הודעה פירסומת

עומדים לחדש את ביטוח הרכב?
    לחצו כאן וקבלו הצעות לביטוח online

חדש בפורום (< 41 הודעות)

ציטוט איציק נ. כתב: הצג הודעה
    מאחר ולא שאלתי אותו אם אני יכול לפרסם מחירים, אני שולח לך בהודעה פרטית.

איציק
    אהלן, אשמח אם תוכל לשלוח לי גם בפרטי את המחיר.

נושאים דומים

1. שטיפת רכב מומלצת באזור כפר קאסם?
    By OrBenDavid in forum אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 06/06/19, 17:20
  2. מרפדיית "רוקי" ברחובות - מישהו מכיר?
    By GOLF in forum טכני, אחזקה וטיפולים
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 07/08/12, 23:18
  3. מישהו מכיר פחח וואיל מוטלק כפר קאסם
    By arcafe in forum טכני, אחזקה וטיפולים
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 30/07/07, 21:42

Tags for this Thread

כללי פרסום הודעות