Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אסור להכניס את מפתח הרכב לבדיקת MRI

DxCK
שימו לב! השרשור הזה בן 1723 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

חברה שלי הולכת לעבור בקרוב בדיקת MRI, באתוסא אשדוד, והיא ביקשה שאני אשאר איתה בחדר של הבדיקה.

העניין הוא, שאסור להכניס לחדר הבדיקה מתכות מכל סוג.

כלומר בין היתר אסור להיכנס לשם עם המפתח של הרכב.

יש לוקרים בהם אפשר לנעול את החפצים האישיים.

אני לא מרגיש בנוח להשאיר בלוקר את המפתח של הרכב שלי ששווה 200,000 שקל.

אבל היא מתעקשת שאני אכנס איתה לחדר הבדיקה, כי היא מפחדת.

האם הייתם סומכים על הלוקרים של בית החולים עם המפתח של הרכב שלכם?

מה אתם הייתם עושים בסיטואציה הזו?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני עשיתי במור מאר במכונה הניידת שלהם

בזמן הבדיקה נמצאים 2 רופאים איתך בפנים ומטופל נוסף שמכינים לבדיקה אחריך,לא הרגשתי פחד להשאיר דברים בלוקר

Vw Polo GTI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטוח מקיף יש, אבל עד כמה שידוע לי, אם גונבים לך את הרכב באמצעות המפתח המקורי - הביטוח לא מכסה את זה.

ואם גונבים את הרכב באמצעות המפתח המקורי שהשארת על השולחן בבית, לא מכוסה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תמיד השארתי ואף פעם לא היתה בעיה.

לא בטוח שיתנו לך להיות איתה בחדר. קח בחשבון שהמכונה מרעישה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר מכון שבו מרשים מלווה בתוך חדר הבדיקה עצמו, אלה אם כן הנבדק הוא ילד קטן.

אפשרות היא אולי וגם בזה לא נתקלתי שהרשו, הוא ליד בחדר של המפעיל משם יש אפשרות לראות ולדבר עם הנבדק.

הלוקרים די בטוחים ורק נבדקים מסתובבים על ידם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלה לא מקומות שמסתובבים בהם ארחי פרחי. רק הצוות והנבדקים, האורחים ממתינים בחדר המתנה.

לא רק מפתח אי אפשר להכניס למכונה - גם לא ארנק (המגנט יהרוס כל כרטיס מגנטי), תכשיט וכל חפץ מתכתי אחר. אז אתה צריך לחשוש גם מגניבת תעודת הזהות, כרטיסי האשראי, הטבעות והעגילים.

ההמלצה שלי היא אחרת - בכל מקרה לא הולכים לבדיקה רפואית לבד. בכל זאת מצב מלחיץ, עדיף להיות עם מלווה. אשתי עושה בדיקות MRI תקופתיות (במסגרת רפואה מונעת) - אני תמיד מלווה אותה לבדיקה. וגם היא מלווה אותי לכל בדיקה שהיא יותר מבדיקת דם.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה עם הכנסת חפצים מתכתיים לבדיקת MRI היא פגיעה במגנט ומכאן באחידות של השדה הנסרק.

פחות חושבים על שלמות החפצים של הנבדק (גם אם כרטיסי אשראי יכולים להפגע בחשיפה לשדה אלקטרו מגנטי חזק)...

ה-תאים נמצאים בסמוך לחדר הבדיקה או לחדר ההמתנה, ממוקמים במקום שאינו נגיש לכל אחד, והם נעולים.

כתבו כאן והייתי מציע שתבדקו זאת לפני הבדיקה - במרבית המקרים, ואם אין צורך ממשי לכך, מונעים מאחרים להיות בחדר הבדיקה עצמו והם יכולים להמתין בחוץ.

ע"מ להקטין חרדה בזמן אמת, תבדקו אם ניתן ללוות את זוגתך במהלך הבדיקה עצמה אם בחדר הבדיקה ואם לצד הטכנאי, שם גם תוכל לדבר אליה דרך המיקרופון.

בהצלחה ורפואה שלמה,

אלי

פורד פיאסטה, 1.25 ידנית Trend, שנת 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי - הסיפור יותר מורכב. שתלים רפואיים מתכתיים, למשל, אפשר להכניס למכשיר בתנאים מסויימים, גם אם יפריעו לסריקה ברדיוס מסויים סביבם. מכל מקום, כל מה שניתן להסיר מסירים לפני הכניסה למכשיר.

אני לא מכיר את התנאים בכל מקום - הם שומים מאתר לאתר - אבל, שוב, אני ממליץ להגיע לבדיקה עם מלווה, זה פותר את כל החששות. ובכלל זה מקל על הנבדק.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי הרגשה ששניכם חיים בסרט טורקי. אתה עם המפתח וזוגתך עם זה שתבוא לחדר בדיקה. מה יתן לגנב מפתח לאוטו שאין לו מושג איפה חונה, מה מספר רישוי שלו ומה קוד של הקודנית? מי גונב מפתחות לאוטו בבתי חולים?

לגבי המצאות בן אדם נוסף ליד המכונה בבדיקת בדיר כבר אמרו. המקסימום שתכנס יהיה חדר המתנה ליד הפקידות. ככה שאפילו אם תרצה לא תגיע ללוקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1723 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...