Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אסור להכניס את מפתח הרכב לבדיקת MRI

DxCK
שימו לב! השרשור הזה בן 1723 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ביטוח מקיף יש, אבל עד כמה שידוע לי, אם גונבים לך את הרכב באמצעות המפתח המקורי - הביטוח לא מכסה את זה.
זה לא נכון. בהחלט מכסה

אתה חושב על מקרים בהם המפתח הושאר ברכב וחברות הביטוח מנסות להתנער מכיסוי הגנבה.

גם הן עושות שיטת מצליח..... ואגב גם בהשארת מפתח ברכב בתי משפט לא תמיד מקבלים את הטענה של חברות הביטוח.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עכברוני - אין לך מושג כמה גניבות מתבצעות בבתי חולים. אם מדובר בבדיקה בשעת לילה לגנב אפילו לא יהיה קשה לאתר את הרכב, והקודנית לכל היותר תעכב אותו. מצד שני - איזה גנב יבוא בשעה 2 בלילה לאתר ה-MRI כדי לגנוב מפתחות לרכב שהוא בכלל לא יודע שיחנה בסביבה? לכן לא הייתי חושש מהשארת הפריטים האישיים באותו איזור ממודר.

אבל אתה צודק לגמרי בכך שלא לכל אחד יש גישה ללוקרים, והאמת היא שמעולם לא שמעתי על אפשרות למלווה להגיע יותר קרוב מאשר חדר ההמתנה שליד המזכירות. אולי בבדיקות של ילדים, שהן עולם בפני עצמו, מאפשרים להורים להגיע עד חדר הבדיקה, עד שמרדימים את הילד. לא יודע. אבל בבדיקה של מבוגר? כל סביבת ה-MRI היא יחידה סגורה, כמו חדר ניתוח, ורק אנשי הצוות והנבדקים נכנסים אליה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר, תהיה בטוח שהגנב לא ישקיע כל כך הרבה מאמצים ולוגיסטיקה כדי לגנוב רכב כשאפשר לעשות את זה באמצעים פשוטים בהרבה. שים את המפתח בקבלה ובריאות לכולם.

חופשה מהנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה עושה בבריכה או בים? שוחה עם המפתח?
בים יש לי פיתרון מוצלח. מנעול קומביציה עם קוד 4 ספרות. מכניס לתוכו את המפתח של הרכב. תולה אותו בלולאה מתחת לבגאז .

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^מעניין יכול להראות על מה מדובר לא הבנתי איך אתה תולה אותו.

והמנעול הזה יכול למשוך אליו "אש".

אתה משאיר בו מפתחות ארנק והכל?

בים אני משתדל לבוא עם "ארנק מצומצם"

קצת כסף רשיון נהיגה ואת היתר אני משאיר בבית.

לגבי שאלתך - אם אתה כלכך חושש תגיע במונית, ותמסור את המפתח לאדם שאתה סומך עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספריאל, עשיתי mri למפרק הלסת ורופאת השיניים שלי שלא קשורה לצוות הייתה בחדר "הבקרה" . אבל היא ביקשה להכנס במיוחד וייתכן שלאדם אחר לא היו מאפשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצורך העניין היא חלק מהצוות.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכברוני - אין לך מושג כמה גניבות מתבצעות בבתי חולים. אם מדובר בבדיקה בשעת לילה לגנב אפילו לא יהיה קשה לאתר את הרכב, והקודנית לכל היותר תעכב אותו.

חבר שלי קב"ט בבית חולים ותאמין לי יש לי מושג טוב מאוד. 99% מגניבות מתבצעות במקומות שיש בהם תחלופה של אנשים, כמו מחלקות אישפוז לרוב וחדר המיון. לא יעיל לבזבז זמן על מקומות שלא מפוצצים באנשים. נכון, עדיין יכולים לגנוב תיק גם במרפאות חוץ. אבל מה לזה ושאלה שלי מי גונב מפתחות לרכב בבית החולים? אף אחד לא גונב כי אלה סוגי גנבים שונים לחלוטין. אין להם מה לעשות עם המפתחות לא של הבית ולא של האוטו. אף אחד לא מחפש לגנוב מפתח בבית חולים. מחפשים רכוש, קרי ארנקים וטלפונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לשאלה

יש לי שקית מיוחדת עם סגירה משולשת שבה אני שם טלפון, כסף ונפתח לרכב וקושר אותה למכנס שלא תעוף מהכיס. 7b12bbd1d9117b212510e1fe80d52cd4.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק מה שכתבתי. גונבים ארנקים וטלפונים מהארוניות ומראשי המיטות, בזמן שהמאושפזים נמצאים בבדיקות או סתם בפינת התה. לא מפתחות.

הכי הרבה סובלים אנשי הצוות.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שקית מיוחדת עם סגירה משולשת שבה אני שם טלפון, כסף ונפתח לרכב וקושר אותה למכנס שלא תעוף מהכיס. 7b12bbd1d9117b212510e1fe80d52cd4.jpg
אני משער שהסיכוי שהשקית הזו תעוף לך בשחייה בים גבוה מהסיכוי שמישהו יגנוב את הרכב באמצעות פריצה ללוקר בזמן ה MRI

לא שזה רעיון רע אלא שהסכנה ב MRI נראית לי זניחה והיא גם מבוטחת

אגב, אפשרות טובה בים זה לעשות העתק נוסף למפתח עם אימובילייזר אבל בלי שלט. ואז ניתן להכנס עם זה למים.

אני לא יודע אם אפשרי בכל מפתח.

פופולרי אצל גולשים שמשאירים תיק להרבה זמן בחוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכן זה קשור ובכיס עם סגירה . לא עף בינתיים. אם כבר הבעיה שזה מנסה לצוף בתוך הכיס. לא הכי נוח.

עריכה אחרונה על ידי Ahbarony
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, אפשרות טובה בים זה לעשות העתק נוסף למפתח עם אימובילייזר אבל בלי שלט. ואז ניתן להכנס עם זה למים.

עם קורולה קיבלתי כזה מפתח, בנוסף לשני מפתחות קפיציים.

מה שכן, לא בטוח שכדאי להיכנס עם זה למים, במיוחד מלוחים, כי הצ׳יפ של אימובילייזר זה עדיין רכיב אלקטרוני.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר, תהיה בטוח שהגנב לא ישקיע כל כך הרבה מאמצים ולוגיסטיקה כדי לגנוב רכב כשאפשר לעשות את זה באמצעים פשוטים בהרבה. שים את המפתח בקבלה ובריאות לכולם.

חופשה מהנה

אני בדיוק רואה את המצב שבו נכנס מישהו אחרי פות"ש, ואומר "צ׳מעי, כפרה עלייך, אחי נכנס עכשיו לבדיקה, והשאיר אותי בלי מפתח, ואני חייב להזיז את האוטו, למה צועקים עליי שאמבולנס לא יכול לעבור".

דרכי social engineering יצירתיות לא חסר. השאלה אם הרכב הוא כזה שימשוך גנב מקצועי שישכיל לעשות דבר כזה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1723 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...