Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אסור להכניס את מפתח הרכב לבדיקת MRI

DxCK
שימו לב! השרשור הזה בן 1723 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ואדים - גנב מקצועי מטרגט רכב. החניון של בית החולים מאכלס רכבים בצורה די אקראית, כך שהגנב לא יוכל לחזות אם יוכל למצוא בשעה מסויימת את רכב חלומותיו. אז אם מדובר בפורץ שרוצה את משקפי השמש שלך שום דבר לא יעזור. אבל מישהו שמחפש דווקא את ה-BMW שתתרום חלקי חילוף לבוס שלו יחפש אותה ליד הבית, במקום בו היא חונה דרך קבע, ולא בחניון של בי"ח פוריה בשעה 2 בלילה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתה כנראה לא מבין מה זה גנב רכב מקצועי.

אני מכיר מניסיון מקצועי:

את השמשה לרוב שובר. את הסויץ לרוב גם.

את הרכב מניע באמצעות "מחשב רכב". לרוב יש לו את המספר של האימובלייזר.

את הרכב מוצא באמצעות פרטים מלאים של הרכב וכתובת הבעלים.

את המידע מקבל ממקור אצל היבואן או מתקין המערכות.

את הציוד משיג בהתאם למידע שיש לו.

היום הפרקטיקה הזו בדעיכה ממגוון סיבות.

יש מצב שיגנבו את הרכב על ידי פריצה ללוקר. זה נראה לי די קלוש.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כנראה לא מבין מה זה גנב רכב מקצועי.

אני מכיר מניסיון מקצועי:

את השמשה לרוב שובר. את הסויץ לרוב גם.

את הרכב מניע באמצעות "מחשב רכב". לרוב יש לו את המספר של האימובלייזר.

את הרכב מוצא באמצעות פרטים מלאים של הרכב וכתובת הבעלים.

את המידע מקבל ממקור אצל היבואן או מתקין המערכות.

את הציוד משיג בהתאם למידע שיש לו.

היום הפרקטיקה הזו בדעיכה ממגוון סיבות.

יש מצב שיגנבו את הרכב על ידי פריצה ללוקר. זה נראה לי די קלוש.

וזו בדיוק כוונתי, שאותה גם ביטאתי קודם: הג'אנקי שיחפש ארנק או טלפון יפרוץ רכבים אקראיים במגרש החניה של בית החולים. גנב מקצועי יחפש את הרכב במקום בו הסיכוי למצוא אותו גבוה ביותר: ליד בית הבעלים.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה פוחד להשאיר מפתחות של רכב ב 200,000 ש"ח בלוקר בחדר עם המפעיל שנמצא צמוד אליך הפתרון פשוט.

תחליף אוטו למשהו פשוט יותר.

חוץ מזה שאני לא חושב שיתנו לך להיות בחדר, היא אמורה להיות שם בלי לזוז בכלל כמה דקות ואתה יכול להפריע.

החדר של ה MRI הוא חדר נעול שהחולה והמפעיל נמצאים שם לבד. לא מסתובבים שם אנשים שלא אמורים להיות שם.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לוקר שננעל על ידי מפתח שניתן להיכנס איתו לחדר ה MRI.

עברתי כבר 3 MRI בעצמי, זורק לשם הכל, טלפון, ארנק ומה לא, נועל במפתח שנשאר עליך בכל זמן הבדיקה ואין איתו בעיה כלל.

מה שכן, תלמד לשחרר קצת, אתה מדבר על בית חולים שבו יש מצלמות אבטחה החל מהחניון ועד לחדר הבדיקה.

הכניסה לאיזור ה MRI היא רק אם הפקידה בכניסה מאשרת לך.

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

חברה שלי הולכת לעבור בקרוב בדיקת MRI, באתוסא אשדוד, והיא ביקשה שאני אשאר איתה בחדר של הבדיקה.

העניין הוא, שאסור להכניס לחדר הבדיקה מתכות מכל סוג.

כלומר בין היתר אסור להיכנס לשם עם המפתח של הרכב.

יש לוקרים בהם אפשר לנעול את החפצים האישיים.

אני לא מרגיש בנוח להשאיר בלוקר את המפתח של הרכב שלי ששווה 200,000 שקל.

אבל היא מתעקשת שאני אכנס איתה לחדר הבדיקה, כי היא מפחדת.

האם הייתם סומכים על הלוקרים של בית החולים עם המפתח של הרכב שלכם?

מה אתם הייתם עושים בסיטואציה הזו?

תודה.

חברה שלך הולכת לבדיקה רפואית שהיא מפחידה (מבחינתה), מבקשת את תמיכתך, והיא צריכה "להתעקש" על זה? בשביל מה יש לה בן זוג? ומה שמדאיג אותך זה לא, למשל, איך היא תעבור את זה ומה ימצאו בבדיקה אלא מה יהיה עם המפתח של הרכב?

זה מה שתרצה לשמוע ממנה כשיגיע תורך ל-MRI?

מאחל רפואה שלמה

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזו בדיוק כוונתי, שאותה גם ביטאתי קודם: הג'אנקי שיחפש ארנק או טלפון יפרוץ רכבים אקראיים במגרש החניה של בית החולים. גנב מקצועי יחפש את הרכב במקום בו הסיכוי למצוא אותו גבוה ביותר: ליד בית הבעלים.
קיבלתי. צודק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה פוחד להשאיר מפתחות של רכב ב 200,000 ש"ח בלוקר בחדר עם המפעיל שנמצא צמוד אליך הפתרון פשוט.

תחליף אוטו למשהו פשוט יותר.

.

יש בזה משהו. איזו הנאה יש מרכב שדואגים לו כל הזמן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רק אני או שפות"ש נעלם?

לא הבנתי ממה בת הזוג כל כך מפחדת, בסה"כ MRI, זו לא בדיקה פולשנית, שוכבים בתוך המכשיר ושומעים מוזיקה קלאסית.

הפעם האחרונה שעשיתי הייתה במכשיר של מכון מאר, לצערי הרב המכשיר היה צר מרוחב הכתפיים שלי וסבלתי רבות מצפיפות חום וקלסטרופוביה :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כרגע בסוג של סבב ב mri בבית חולים אחר, עקב רגישות המכשור המקומות האלה ממודרים הרבה יותר ממחלקות רגילות, לא הייתי חושש להשאיר מפתח בלוקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוותי את אשתי פעם לבדיקה ב MRI. נותנים לבן הזוג להיות עם האשה בזמן הבדיקה. לעניות דעתי הביטוח כן מכסה מצב של גנבת המפתח והרכב. לא היתה שום בעיה להשאיר את החפצים בלוקר, אין שם אף אחד חוץ מהצוות, הנבדק והמלווה. זה לא הכי בריא להיות שם, כי בסך הכל המכשיר פולט קרינה מגנטית דיי חזקה, אבל הוא רועש נורא והאשה צריכה את בן הזוג כדי להפחית חרדות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא הכי בריא להיות שם, כי בסך הכל המכשיר פולט קרינה מגנטית דיי חזקה..

הקרינה המשמשת והנפלטת ממכשיר הMRI היא קרינה בלתי מייננת.

הסכנה (לאנשים בלי שתלים) מקרינה זו היא חימום רקמות עד כדי כוויה. אבל בשביל זה יש מפעיל\ה שעבר\ה הסמכה ופרוטוקלי סריקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקרינה המשמשת והנפלטת ממכשיר הMRI היא קרינה בלתי מייננת.

הסכנה (לאנשים בלי שתלים) מקרינה זו היא חימום רקמות עד כדי כוויה. אבל בשביל זה יש מפעיל\ה שעבר\ה הסמכה ופרוטוקלי סריקה.

גם קרינה בלתי מייננת היא מסוכנת. תראה איזה הפגנות יש בשכונות שיש בהם אנטנות סלולריות או עמודי חשמל מתח גבוה, כולל סטטיסטיקות של תחלואה מוגברת, לפי כתבות בעיתונים. אגב, המפעיל של מכונת ה MRI לא נמצא בחדר בדיוק מהסיבה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מוכן להביא ממצאים של מחקרים (לא שמועות על אטיופים)?

אנשים מפגינים בלי שום קשר למציאות. ברוב העולם תמצא אנטנות סלולריות על הרבה בתי מגורים, על תרנים קצרים.

בכל מקרה, מפעיל ה-MRI חיה להיות בחדר בקרה מרוחק, הרי מכשירי הבקרה גם הם מכילים מתכות ועלולים להינזק מהשדות האלקטרומגנטיים (בלי קשר לאנרגיות יינון).

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

*sperial הקדים אותי

הפגנות הן לא עדות מדעית. גם לא כתבות בYNET, הארץ וואלה וכו'.

אבל אני לא בקיא בספרות המדעית העדכנית, לכן לא אתווכח לגבי הסכנות הנובעות מקרינה סלולרית או רשתות מתח גבוה.

בנוגע לMRI, מדובר לרוב בחשיפה חד פעמית למשך זמן מוגבל ולמיטב ידיעתי מעולם לא הוכח קשר בין בדיקת MRI לסכנה בריאותית מעבר להתחממות רקמות.

המפעיל לא נמצא בחדר בעיקר כיוון שבקרי השליטה (מחשב, מוניטור וכו') כוללים חלקי מתכת, ובגלל הרעש החזק. לפעמים יש צורך בצוות שיבצע את הבדיקה בלייב וצריך לתקשר, לכן מראש השליטה היא מחדר נפרד.

*אני עם תואר שני וכמה שנות מחקר לדוקטורט (ממנו פרשתי בסוף) במדעי המוח. לקחתי חלק במספר ניסויי MRI (כנבדק, לא כנסיין) וגם עברתי 2 סריקות לבירור מצב רפואי. יש לי חברים וקולגות שביצעו ועדיין מבצעים מחקרי MRI.

עריכה אחרונה על ידי pinik23
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1723 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...