Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות בעניין מיגונים והגבהה לסוזוקי ויטרה 2018 (1.6 4X4)

ravivz
שימו לב! השרשור הזה בן 1123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מכיוון שאין לרכב הילוך כח, אז עם כל הכבוד - זה לא באמת רכב שטח.

תחסוך את הכסף ואל תשפר את הרכב. תהנה ממנו כפי שהוא.

את הכסף תשים בצד לזמן שיהיה לך רכב עם הילוך כח.

לגבי הדבר הראשון שמשפרים ברכב - התשובה שלי היא אחת - את הנהג.

תעשה קורס נהיגת שטח. תכיר את הרכב, את המגבלות, את ההתנהגות שלו בתנאים מבוקרים.

אח"כ מקרר לרכב.

אח"כ תתחיל לעבוד על הברזלים - מיגונים, הגבהות, נעילות, שנורקל, לדים, וערכת קריוקי ניידת.

• רעיון טוב! 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שבת שלום לכולם, לאחרונה התחדשתי בסוזוקי ויטרה 1.6 שנת 2018.

מובן לי שלא מדובר בחיית שטח זוללת סלעים ובכל זאת אני כן מתכנן לרדת ולהנות ממנה גם בשטח והייתי רוצה להקטין את הסיכון לנזק... ראיתי שזמינים לה שלושה קיטים לשיפור מרווח גחון מיגון קדמי ואחורי.

האם מישהו מככיר עלויות רכישה והתקנה של הקיטים השונים?

האם התקנה שלהם פוגעת ברכב או באחריות היצרן?

לסיום שאלה "פילוסופית", בהנחה ואני רוצה להשקיע בעניין באופן מדורג, מה השיפור הראשון שאתם ממליצים לי לעשות ולמה?

תודה!

אין לך רכב שטח ואפילו לא כאילו שטח

מדובר ברכב כביש בלבד!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

יש לי עם הגבהה של MAD שהתקנתי עם רישום ברשיון רכב כמובן (ובידיעת המוסך המורשה, שאפילו סידרו לי ללא חיוב הרחקה של צינור האגזוז שנגע בזויות מסוימות במיגון גחון. ויותר מזה, דיברתי על זה עם הסוכן מכירות של סוזוקי לפני ואחרי שהזמנתי את הרכב).

בנוסף התקנתי גם מיגון גחון של ראסטה.

אם נכנסים לפרופורציות, ומתכננים בחכמה ומבצעים בעדינות, הוא יכול להפתיע פה הרבה מהמגיבים מעליי. והפתיע אפילו אותי לטובה. (אגב גם בעליות ובבוץ, ולא רק בירידה כמו בסירטון שצורף פה)

(הייתה לי גראנד ויטארה 99 ארוכה בעבר, אכן ליגה אחרת, אבל אני מדגיש גם כעת יש יכולות).

מי שכתב מעליי שזה רכב כביש בלבד. אתה מתנסח בצורה מאוד נחרצת. אתה מדבר מניסיון?

כי הניסיון שלי מראה אחרת...

ועם זאת, נקודת תורפה נוספת היא היצע הצמיגים.

מישהו כתב פה שמן הסתם יש צמיגי AT

אז זהו, שככל הנראה אין, לפחות לא בארץ.

(וזו הסיבה שנכנסתי לפה היום כדי להעלות שאלה בנושא הצמיגים, אם מישהו מצא משהו שהוא AT, או לפחות משהו בסגנון קוביות נפרדות, אבל זה כבר יהיה בשרשור נפרד)

תתחדש, תהיה עדין עם הרכב, תלמד אותו ואת המגבלות והיכולות שלו בסבלנות, ותגלה שהוא מסוגל ללא מעט.

עריכה אחרונה על ידי lior218
:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 1123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...