Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לסטודנט, באיזור 15K

GuyGeva
שימו לב! השרשור הזה בן 1721 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, אשמח להמלצות בעד נגד, התקציב כאמור באיזור 15K.

ידני בא מאוד בחשבון, הדברים שהכי חשובים לי בגדול הם צריכת הדלק,

כמה שפחות "מחלות" לדגם כזה או אחר, וכוח.. (זריזות יותר נכון) אני מודע לתקציב שאני מציב ולהספקים של מכוניות המיני

אבל אשמח שתהייה כמה שיותר זריזה.

בינתיים מהתרשמות שלי בלוחות יד 2 מצאתי את האופציות הבאות:

ספייס סטאר ידנית.

ספארק ידנית הדור/הצורה הקודמת.

סיאט מיי ידנית.

פיג'ו 108 ידנית.

אלטו ידנית (רק מהפורום היא באופציה אחרונה כי רואה כאן מהמון אנשים שהרכב הזה זה פשוט חתיכת קרטון).

אשמח לשיקולי בעד/נגד ואפילו להצעות על דגמים אחרים.

תודה רבה לעונים ושבת שלום ומבורכת.

*ענייני סחירות ויימכר לא יימכר אחר כך פחות חשובים לי, יותר חשוב לי שבעזרתכם האדיבה אנעל על הדגם הרלוונטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בודק פיאט פנדה ידנית, חיסכונית ואמינה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

108 ידנית נמצאת במסגרת התקציב שלך? אולי 107, אבל אני מאוד בספק לגביי ה-108.

פנדה כמו שיוליאן הציעה יכולה להיות אופציה טובה, אם תמצא 108 בתקציב הזה היא גם אופציה טובה יחסית מבחינת ביצועים ביחס לשאר מכוניות המיני.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכם על העצות.

אכן טעיתי, ה108 עוברת את התקציב. למרות שנראה אחלה רכב.

לא יודע למה ההודעה הקודמת שלי נשלחה ריקה, אבל כתבתי שם שהפנדה מאוד מכוערת חיצונית לטעמי :shock:

אשמח לעוד הצעות רלוונטיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המראה החיצוני של הפנדה אכן לא קונצנזוס. זו לא תהיה אהבה ממבט ראשון, אבל אם תיתן לרכב צ'אנס קשה לי להאמין שלא תתאהב בו.

באופן כללי כל מיני ידנית תתאים. ומתוצרת אירופה תוכל לקנות גם סופר מיני ידניות (פיאט פונטו איבו/רנו קליאו דור 3).

הייתי מחפש את הרכב עם הקמ הכי נמוך ותיעוד טיפולים שנכנס לתקציב והולך עליו.

עוד דבר, מתחילים ללמוד רק בסוף נובמבר... הייתי דוחה את הקניה כמה אפשר, כמובן שאם בזמן הזה תמצא מציאה מטורפת לך על זה.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא מחפש רכב עם זריזות, אני לא יודע איך הפונטו,

הקליאו 3 מכונית נחמדה מאוד, נוחה, מתנהגת יחסית לא רע, מרווחת, אבל הדבר האחרון שאפשר להגיד עליה הוא שהיא זריזה.

אגב, הלימודים מתחילים בסוף אוקטובר, לא בסוף נובמבר.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעות שלי אכן התכוונתי לסוף אוקטובר.

לגבי זריזות, טוב יש רצוי ויש מצוי. מיני כנראה תהיה זריזה יותר בגלל המשקל הקל, אבל לא מדובר פה בעולם אחר.

בכל תקציב יש פשרות, כשמגדירים "רכב ב15K לסטודנט" אני קודם כל חושב שיהיה כמה שיותר חדש ובמצב כמה שיותר טוב, לא התקלקל הרבה וחסכוני. זריזות מקבלת משנה חשיבות.

אפשר גם להחליט אחרת, חפש קורולה אוטומטית מתחילת שנות ה-2000, או מאזדה 3/6 במונחים שאנחנו מדברים עליהם זה זריז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לא, קורולה וכאלה משנתונים רחוקים פחות מעדיף :)

אבדוק גם את הקליאו בלוח, תודה.

אגב , למה לדחות את הקנייה? בגדול אני בעל B3 האצ'בק

2008 ומנסה להיפטר ממנה. (נכון יש שיגידו להישאר איתה מפאת היותי סטודנט אבל הסוסה הענקית הזאת חובבת הדלק מעיקה).

לגבי הזריזות בחשיבה שנייה אתם צודקים, כמעט כל המיני הקטנות האלו יהיו יחסית זריזות בגלל ענייני המשקל היחסית קל וכו'..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפנדה אין שום דבר מיוחד באמת, אבל זה חלק ממה שהופך אותה למיוחדת. רכב שבמבט ראשון נראה קצת מוזר ומכוער. מיקום ידית ההילוכים נראה מוזר. הצורה של שעוני המהירות והסלד נראית מוזר. כל מני ריבועים בכל מקום נראים מוזר, אבל איכשהו שמבלים בה קצת זמן זה משתנה.

יש לה קסם (עד כמה שרכב עממי זול וקטן יכול להקסים), יש לה יחידת הנעה מוצלחת חלקה ודי חסכונית, יש בה לא מעט מרווח באופן מפתיע, היא נוחה לנהיגה ונסיעה (מיקום ידית ההילוכים גאוני). כל אלה משנים את אותו רושם ראשוני.

אולי קצת הגזמתי, אבל אני מאוד אוהב את הפנדה.

לגבי הB3. לא יודע כמה אתה הולך לנסוע ולכן קצת קשה לי לתת לך עצה, אבל אם יש לך רכב שאתה מכיר זה כבר שווה לא מעט כסף. כל רכב יד שניה שתקנה יהיה חידה, גם אם יש לו את הנתונים הכי טובים שיש, לכן לא בטוח ששווה להחליף רכב שאתה מכיר ברכב משומש אחר בגלל שהוא צורך יותר דלק.

למה לדחות את הקניה? מחירי הרכב יורדים ולא עולים בדרך כלל... ואם יש לך רכב כבר אז בכלל.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התעלקות אחרונה...

לדעתכם מי הכי עדיפה? כולן ידניות,

מיקרה, ספארק, אלטו או ספייס סטאר?

השיקולים הם כללים, שורה תחתונה, איזה רכב הייתם מעדיפים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בודק את המיקרה והספארק, לשניהם מנוע חזק יותר כאדר המיקרה מרווחת יותר עם תא מטען גדול יותר.

מה שיהיה יותר נוח לך תיקח.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין 4 המכוניות האלו, האלטו הכי נחותה.

יצא לי לנהוג על כל הדגמים האלו חוץ מהספייס סטאר,

אני באופן אישי לא אהבתי את המיקרה, לא נוחה ממספיק והגיר הידני לא נעים לתפעול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1721 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...