Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב סופר מיני ומעלה עד 65 אלף

Eyal Amzleg
שימו לב! השרשור הזה בן 1739 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר שאני ככל הנראה נפרד מהפאביה הידנית והזריזה בימים הקרובים,

אנחנו מחפשים רכב בעד 65 אלף ש"ח גדול מעט מהפאביה ועדיף שיהיה אוטומטו פלנטרי עם תחושה סופרטיבית

כרגע המיקוד הוא על פוקוס טיטאניום 2016 שכרגע אין כאלה ביד 2 (הכיוון התגלה לאחר חפירה בפורום וברשת לאור אמינות יחסית טובה ותמורה יחסית ספורטיבית). אשמח לקבל מידע על החזקה השוטפת, אני מבין שהיא יחסית יקרה (צמיגים יקרים חלקים אני לא מכיר אשמח למידע).

כאפשרות שנייה, חשבתי על איביזה 18 ידנית (גדולה יותר מהפאביה), מכיר את הרכבים של הקונצרן מעולה מכלל הבחינות.

כאפשרות שלישית, חשבתי על סוזוקי כל שהיא ידנית, לאור ניסיון נהדר עם אלטו ידנית שהיה פשוט רכב כיפי אך עם בידוד רעשים גרוע, נסעתי בבלנו אוטומטי (גיר מעצבן לכן ידני) ושם זה יחסית סביר.

האם יש אפשריות נוספות שלדעתכם כדי לשקול ולנסות?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחר ואתה לא סגור בדיוק על איזו תיבה ואיזה גודל של רכב תנסה את היועץ האוטומטי של האתר. יתן לך שלל של אופציות.

אם אתה מסתכל על סוזוקי, הסוויפט צריכה להיות הכתובת שלך ולא הבלנו. החסרונות שלה ביחס לפאביה זה שגם היא קטנה יחסית וחסרת מערכות בטיחות.

כמו כן, אם אתה מחפש יותר מרווח אתה יכול לחפש לאון ידנית במקום איביזה.

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חמוד מאוד הממשק, אני חושב שאני יותר מכוון ערך לכסף.

הלאון ידנית בתקציב יש רק 1.2 כמו שהיה לי בפאביה רק עם קמ בשמיים או 1.4 שתי דלתות עם קמ גבוה עוד יותר.

הבלנו מרווחת יותר מהסוויפט, הרעיון של סוזוקי שניתן לקבל שנתון גבוה בפחות כסף עם אמינות שאין שני לה במחיר שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חמוד מאוד הממשק, אני חושב שאני יותר מכוון ערך לכסף.

הלאון ידנית בתקציב יש רק 1.2 כמו שהיה לי בפאביה רק עם קמ בשמיים או 1.4 שתי דלתות עם קמ גבוה עוד יותר.

הבלנו מרווחת יותר מהסוויפט, הרעיון של סוזוקי שניתן לקבל שנתון גבוה בפחות כסף עם אמינות שאין שני לה במחיר שלה.

עם קצת קווץ', יש מצב ש-C3 2017 תיכנס בתקציב ויש לך רכב זריז ונעים באחריות יצרן עד 2022.

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה דווקא פוקוס טיטניום?

מאיך שאני קורא את זה כל פוקוס חדשה יחסית שהגיע עם מנוע ה1.5 טורבו תיתן לך את מה שאתה מחפש. רכב מהנה, יחסית ספורטיבי (לא באמת), ועם תיבה פלנטרית.

רד מעניין הטיטניום ותגלה כנראה לא מעט רכבים כאלה בלוח. חלקם יהיו "יד שניה" כי יד 0 הייתה מהיבואן/ליסינג. לא הייתי דואג מזה רק הייתי דואג להוריד מהמחירון בהתאם.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המענה,

יש אחת שהיא לא טיטאניום ולא ליסינג ולא טחונה, אני אלך לראות אותה. קראתי בפסטים שונים ברחבי הרשת שאנשים קונים אותם חזק מתחת למחירון באזור 12.

הc3 מעדיף להימנע מהמנועים האלה, תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לידיעתך, יש גם סוזוקי קרוסאובר ידנית. נכון שזה לא מנוע טורבו של פוקוס, אבל הרכב יחסית זריז ואמין ביותר. גם יותר בטיחותי מאשר בלנו.

סתם דוגמה מיד 2

https://www.yad2.co.il/s/c/szyk39

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

לאחר חודש של חיפושי רכבים, המסקנות הם:

פורד פוקס, לא מצאתי אחת שמורה במחיר סביר כאשר הראשונה שראיתי נסעה מעולה עברה משהו שפחות התאים לי, השנייה רצו עלייה כ-3 אלף מעל המחיר הרבה, אז וותרתי.

מעבר לפוקס, יצא לי לנהוג במאזדה 2 ובבלנו, המאזדה 2 בהחלט מרגיש מכונית סבירה מבחינת חווית הנהיגה, אבל בידוד רעשים נוראי, ממש כמו לנסוע עם חלון פתוח. לא רואה את ההצדקה למחיר שלה, לפחות בשבילי.

הבלנו הרבה יותר טובה בזה, אך חווית הנהיגה בבלנו פשוט איננה.

כמו כן, הגעתי למסקנה שסדר העדיפיות שלי הם: 1.בידוד רעשים, 2. חווית נהיגה 3. גיר אוטומט כאשר פה אני גמיש לגיר ידני.

אני חושב שפשוט אמתין שתצוץ אביזה ידנית משנתון 2018, פשוט לא מצליח לחשוב על רעיון טוב יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה את הרנו קליאו 1.2 טורבו, רכב נחמד זריז וחסכוני גם, היא אמורה לשדרג את החויה.

או ממליץ על 208 מ 2015 ומעלה, שחוץ מרצועת טיימינג שצריך להחליף לפני הזמן (עשה חיפוש בפורום

כי כל שרשור שלישי נוגע לרצועה המתפוררת רחמנא ליצלן), הרכב שקט בנסיעה זריז ואוחז ודי מהנה לטעמי.

לי יש 208 פיזו אבל מנוע 1.6 ליטר ואני ממש אוהב לנהוג בה.

אלה ההמלצות שלי, הייתי מוסיף גם סיטרואן קקטוס, אבל נדמה לי שרק ידני הכנס בתקציב... אבל היא מהנה

לנהיגה לא פחות שחוץ מבידוד רעשים מעל 120 קמש, היא פנטסטית. עדיף שתסע על הרכבים שלושתם ותחליט.

אני נסעתי לטרייד מוביל בצומת גלילות ושם נהגתי על מלא רכבים בשעתיים עד שנתקלתי במה שאני אוהב... לא חייב

לקנות, רק לנסוע על כמה רכבים ואחר כך להחליט, אלה הרעיונות שלי שאני מתלבט, נוסע לסוכנות גדולה ונוהג על כל

הרכבים שמתאפשר לי, להם יש במגרש כמאה רכבים, לא נראה לי שתהיה בעייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1739 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...