Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מעבירים בעלות כשמוכרים רכב לפירוק דרך סוחר

רוכב_נוהג
שימו לב! השרשור הזה בן 1744 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי,

יש לי פיג'ו 508 שנת 2013. אני לא מצליח למכור אותה (המנוע הידוע THP156 התקלקל סופית וצריך מנוע חדש).

הפתרון היחידי זה שסוחר רכבים לפירוק יקנה אותה.

איך מעבירים בעלות במקרה זה? או יותר נכון, איך אני משתחרר מלהיות הבעלים של הרכב?

בגלל שהרכב חדש יחסית (2013) אז אני לא יכול להביא אותו לגריטה.

תודה,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא הפתרון היחידי, זה פתרון בו ההפסד הכספי יהיה מקסימלי. נסה לדבר עם מוסכים מתמחים כמו מוסך גבע. יש מוסכניקים שירכשו, יתקנו וימכרו הלאה.

אם לרכב יש טסט או הטסט פג לפני חות משלושה חודשים ניתן לבצע העברת בעלות רגילה בדואר.

אלטרנטיבה נוספת לא מומלצת היא הורדת הרכב מהכביש במשרד הרישוי.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לה טסט,אתה מעביר בעלות כרגיל

אם הקונה לא מעוניין להעביר בעלות, כי הוא מתקמצן על 200 שקל, הורד אתה את הרכב מהכביש, בטל אתה את הרשיון, והחתם את הקונה שהוא קונה רכב ללא רשיונות וללא ביטוח.

אם הקונה לא מעוניין, הייתי מנפנף אותו עד לקונה הבא.

אל תמכור רכב עם רשיון ללא העברת בעלות.

בהצלחה.

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה הציעו לך על הרכב?

מה רמת הגימור שלו?

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה הציעו לך על הרכב?

מה רמת הגימור שלו?

אם הכוונה איך הרכב נראה אז הוא נקי מבפנים ומבחוץ בכל זאת "קטוגריית מנהלים" ורק בן 6 שנים... (2013).

ההצעות היו בטלפון ועוד רוצים לבוא לראות וכו' בכל מקרה היה מישהו שהציע 5,000₪ ומישהו שהציע 1,000₪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבלי להעליב, אני לא חושב שברגע באמת הוא יקבל 5000 שקל.

מה קרה שהלך המנוע? איבד קומפרסיה בצילינדר אחד? קרע שרשרת? כמה ק"מ האוטו נסע? כמה זמן טסט נשאר? האוטו עם היסטורית טיפולים מסודרת? מצב הטורבו ידוע? משאבת דלק הוחלפה בעבר?

שכתבתי רמת גימור - הכוונה היא באיזה תת דגם מדובר? מדובר ב-ACTIVE?

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבלי להעליב, אני לא חושב שברגע באמת הוא יקבל 5000 שקל.

מה קרה שהלך המנוע? איבד קומפרסיה בצילינדר אחד? קרע שרשרת? כמה ק"מ האוטו נסע? כמה זמן טסט נשאר? האוטו עם היסטורית טיפולים מסודרת? מצב הטורבו ידוע? משאבת דלק הוחלפה בעבר?

שכתבתי רמת גימור - הכוונה היא באיזה תת דגם מדובר? מדובר ב-ACTIVE?

אלעד

הי אלעד,

1. בעסקים לא נעלבים, זה מה שהשוק בישראל מתמחר רכב מנהלים צרפתי מודל 2013 ואני מקבל את זה. המטרה כרגע זה למקסם בהינתן הסיטואציה.

2. רמת גימור access הפשוטה יותר.

3. 130 אלף ק"מ טסט ינואר סה"כ מטופל, שרשרת הוחלפה פעמיים ותקינה, טורבו תוקן בכמה הזדמנויות, משאבת דלק הוחלפה פעמיים (זה ה- THP156 עם תקלת הייצור בטיימינג ומשאבת הדלק). אני לא עד כדי כך מבין במכונאות אבל בגלל שהמנוע עובד פשוט לא סוחב ונוצר ליץ בקירור שמפוצץ שם צינור אני מנחש אטם ראש מנוע.

תודה,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשובה לגבי כמה יעלה להשמיש: בלובינסקי אמרו לי שמנוע חדש עולה 40,000. מנוע ישן קודם צריך לחכות שיגיע אחד מפירוק, ואח"כ הכל כולל הכל זה סדר גודל של 25,000. אז אני מאמין שלא במורשה זה משהו כמו 18,000-20,000.

עוד מישהו אמר לי שיש בעלי מלאכה שמנסים לתקן את המנוע, שזה לא תמיד מצליח, אבל אם כן זה סדר גודל של 6,000 ש"ח.

המחירון המשוקלל שלו זה 31,500, לפי יד2 מחיר ריאלי יהיה יוץר לכיוון 25,000-20,000.

בעל מגרש אחד אמר לי שהוא מכר "רכב דומה" ב-14,000 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

״רכב דומה״ הכוונה עם מנוע תקין? כי אז זה בכלל לא דומה.

ואם זה עם מנוע גמור, אז הוא משקר לך או שהוא מצא פראייר רציני.

בכל מקרה, אם עלות החלפת מנוע היא באמת מעל 10,000 ש״ח - אין טעם להשקיע שקל באוטו.

אם אפשר לתקן את הרכב ב-6 - תתקן ותמשיך לנסוע בו.

סתם מסקרנות, כמה חשבת לקבל על הרכב הזה שדחית הצעה של 5?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי, רכב דומה-הכוונה (כנראה) פיג'ו 508 מודל 2013 עובדת תקינה.

לגבי ה-5,000 ומה חשבתי: אני חושב שזו אחלה הצעה הבעיה שהיא לא סופית והוא עדיין בודק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם מתוך סקרנות, הבלוק מנוע של 156 ו 165 כס זה אותו בלוק ?

אפשר אולי להשתיל מנוע של 165 ולהמשיך להחזיק ברכב ?

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1744 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...