Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי קרוסאובר 2015-2016

eranmt@gmail.com
שימו לב! השרשור הזה בן 1751 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני עומד לפני רכישה של סוזוקי קרוסאובר 2015 או 2016.

1. מה להערכתם מחיר קניה ריאלי של רכב כזה, יד ראשונה פרטי עם ק"מ נמוך (לכל היותר 50,000 ק"מ) בכל אחד מהשנתונים?

2. האם ישנה עדיפות לרכוש את הדגם של 2016 (מבחינת כשלים שהיו ותוקנו)?

3. עבור מי שמכיר את מערכת המולטימדיה בהתקנה המקומית - האם היא מומלצת? (התרשמתי שיש המעדיפים את המערכת הפשוטה המקורית)

תודה מראש,

ערן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר: תבדוק ביד 2 מחירים של הרכב עם ק״מ דומה

הרכב פשוט,אמין ולא הכי חסכוני כפי שמתיימרים להציגו.

מערכת מולטימדיה,אני נשארתי עם המקורית כי הסינית שהוצעה בזמנו היתה מאיכות ירודה. במקורית שומעים לא רע בכלל.

דרך אגב במערכת המקורית, יש לבחור ולהגדיר כל פעם מחדש את הנייד המחובר BT, די מעצבן ,אבל מתרגלים.

בקיצור מומלץ למי שמחפש כלי בסיסי ביותר

Sent from my iPad using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חסכוני? - אצלי הקרוסאובר 2016 צורך 12-13 קמ"ל בנהיגה משולבת באיזור חיפה, כולל הרבה טיפוס בכרמל. משמעותית פחות מה-SX4 ואפילו מהסויפט. בנסיעות בין עירוניות עם רכב מלא ועמוס (חיפה - נתב"ג עם כל המשפחה, 5 מבוגרים על ציודם) זה סביב 15 קמ"ל.

אמינות - מנוע ה-M16A המוכר עוד מה-SX4 אמין מאד. לגבי הגיר יש חילוקי דעות - יש כנראה איזה אחוז של תקלות, אבל לא הצלחתי לברר עד כמה הן נפוצות, וגם האם התקלה נפתרה בדגמי 2015 ומעלה. המוסכניק שלי די התחמק מתשובות.

מערכת מולטימדיה - מבחינתי כמעט חסרת חשיבות. משתמש במקורית, רק כדיבורית לטלפון (ולעתים רחוקות כדי לשמוע חדשות). החיוג הקולי מדוייק, מכיר עד 20 אנשי קשר הקישור לטלפון (BT) יציב. לא זכור לי שמישהו הציע לי להחליף את המערכת - עד כמה שאני זוכר ההצעה הזו הופיעה רק יחד עם מתיחת הפנים ב-2017.

שימושיות - תא המטען מצויין, ציינתי נסיעות לנתב"ג - אלה כוללות 3-5 מזוודות, הכל נכנס לתא המטען.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי רשמים ממספר גורמים שהרכב לא יציב על הכביש ולכן אני שוקל לוותר על הקניה (דגם 2016). מישהו נתקל באמירות כאלו לגבי הרכב הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשאל את מספר הגורמים שיעצו לך,

האם הם נהגו ברכב סוזוקי קרוסאובר?

האם הם מודעים לרגישות ההגה (עקב החוסר בשטח מת)?

לפני קבלת ההחלטה שלך לגבי הרכב,

כדאי מאוד שתמתין לקבל חוות דעתם של בעלי רכב הפעילים באתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי 2014.

רכב מאוד חסכוני בדלק ובהוצאות (ביטוח וטיפולים).

בעיית יציבות? אין חי מושג על מה מדובר.

כן, ההגה קל מידי. אבל מתרגלים.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם שווה לקנות רכב כזה בעלות של 80,000₪ (2016, יד ראשונה, פרטי, ק"מ נמוך) או שיש אלטרנטיבות ראויות יותר בתקציב הזה?

הרכב מיועד עבור משפחה עם 2 ילדים קטנים. חשובה הבטיחות, תא מטען מכובד, רכב מעט גבוה מהווה יתרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1751 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...