Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהגת שנכנסה בי ברוורס בפקק (בעקבות הכבישים החסומים)

שימו לב! השרשור הזה בן 1756 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים,

שאלה יחסית פשוטה אני מניח, אבל סה"כ סטודנט בן 23 בלי יותר מדי נסיון בתחום (טפו טפו טפו).

אתמול אחרי העבודה יצאתי לכיוון הבית, ובעקבות המחאה וכבישים חסומים נתקעתי בפקק. בשלב מסוים הנהגים החליטו לקחת רוורס/להפוך את הרכב באמצע לכיוון הפוך לכיוון התנועה.

הנהגת שמולי נכנסה לרוורס, ולמרות שצפרתי וצפרתי נכנסה בי, בזמן שאני עמידה בעצירה מוחלטת.

מסתבר שמדובר בבחורה שעובדת באחת מהחנויות הסמוכות לי באותו מתחם קניות, לכן הסתפקנו בזה שהיא סיפקה לי את מספר הטלפון שלה, כי הסיטואציה והבלאגן לא אפשרו החלפת פרטים בצורה נורמלית.

היא הודתה באשמה ואמרה מעצמה שתתן את המספר במידה ויהיה צורך לערב ביטוח. ראיתי שהיא קצת לחוצה, הרגעתי אותי, ואמרתי לה שהכל בסדר קורה.

מדובר במכה קטנה, שבר בגריל הקדמי של הרכב. ועדיין, מעדיף לתקן את זה.

אני מעוניין לפתור את זה איתה ללא עירוב של ביטוח כי ניראלי מיותר. יש לי צילום ממצלמת הדשבורד שרואים בבירור כי היא נכנסה בי.

השאלה היא: במידה והיא תחליט שהיא לא מוכנה לשלם את הכמה שקלים האלו לתיקון, או אפילו תחליט פתאום להכחיש - במידה ואני אצטרך לערב ביטוח, האם בסיטואציה כזו שבה סכום התיקון לא אמור לעלות מעבר ל-300-400 ש"ח ייתכן שגם הפוליסה שלי תעלה או שאני אצטרך לשלם השתתפות עצמית, או שרק הביטוח שלה ישלם?

שוב, מציין כי יש צילום מצלמת דשבורד ורואים בבירור כי היא נכנסה בי ברוורס בפקק כשאני עומד עצירה מוחלטת.

לי יש ביטוח מקיף מלא, אבל למיטב הבנתי זה לא רלוונטי כי האשמה עלייה ורק היא תצטרך לשאת בהוצאות במידה וביטוח יהיה מעורב - רוצה רק לוודא.

תודה לכל מי שיידע לעזור לי ואחלה המשך יום. מאחל לכולם יום קל ובלי פקקים ובלאגן כמה שאפשר...

נתנאל.

עריכה אחרונה על ידי Nati9
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון , גש לקבל הצעת מחיר. רצוי בכתב.

עם הצעת המחיר גש / טלפן לגברת.

אם הסכום קטן מ 1000 ש"ח אין שום טעם לערב את הביטוח. וכנראה שהיא תשלם את הנזק מכיסה

היה ולא מוכנה לשלם , תחזור לכאן

אם אתה מטלפן אליה , מומלץ להקליט את השיחה.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה והיא מסרבת לשלם:

אתה יכול להפעיל את הביטוח המקיף שלך - הם יתבעו אותה ינהלו מו"מ וכו'. זה לא בא בחינם, בינתיים תעלה לך הפרמיה ותשלם השתתפות עצמית וגם לא תהיה זכאי ל"היעדר תביעות" (עד שהתיק ייסגר ב-100% אשמה שלה).

האופציה השנייה זה לתבוע אותה ישירות בתביעה לביהמ"ש לתביעות קטנות.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון , גש לקבל הצעת מחיר. רצוי בכתב.

עם הצעת המחיר גש / טלפן לגברת.

אם הסכום קטן מ 1000 ש"ח אין שום טעם לערב את הביטוח. וכנראה שהיא תשלם את הנזק מכיסה

היה ולא מוכנה לשלם , תחזור לכאן

אם אתה מטלפן אליה , מומלץ להקליט את השיחה.

במידה והיא מסרבת לשלם:

אתה יכול להפעיל את הביטוח המקיף שלך - הם יתבעו אותה ינהלו מו"מ וכו'. זה לא בא בחינם, בינתיים תעלה לך הפרמיה ותשלם השתתפות עצמית וגם לא תהיה זכאי ל"היעדר תביעות" (עד שהתיק ייסגר ב-100% אשמה שלה).

האופציה השנייה זה לתבוע אותה ישירות בתביעה לביהמ"ש לתביעות קטנות.

תחילה, תודה רבה על התגובות המהירות.

זאת אומרת שבמידה ומגיעים למצב של תביעה גם אם אני לא אשם ב-100% אני אשלם על זה מבחינת פרמיה במצב של תביעה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש סרטון המוכיח שהיא נכנסה בך חברת הביטוח שלה לא תסרב לשלם.

כמובן בשל "ההיכרות" עם הגברת ובמידה הותיקון לא יקר מדי . תסביר לגברת כי כדאי לה לשלם מכיסה כדי לא ללכלך את הרקורד שלה בחברת הביטח מה עוד שאם הנזק קטן מגובה ההשתתפות היא בכל מקרה תצטרך לשלם זאת מכיסה, אז אין כל הגיון עבורה להפעיל ביטוח, אפילו אם הנזק טיפה גבוה מגובה ההשתתפות העצמית שלה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחילה, תודה רבה על התגובות המהירות.

זאת אומרת שבמידה ומגיעים למצב של תביעה גם אם אני לא אשם ב-100% אני אשלם על זה מבחינת פרמיה במצב של תביעה?

כן עד שהתביעה תסיים "להתברר", זה יכול לקחת חודשים וזה יכול לקחת שנים, תלוי בחברת הביטוח ובמבוטחת

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית כדאי לברר מה הנזק , לפני שנתחיל לחשוב על מה אם.

בהנחה שהנזק קטן מאלף שח. והגברת לא רוצה לשלם ,

אני אישית הייתי משלם מכיסי את הנזק ואז מגיש תביעה קטנה על הנזק.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש - כדי להעריך את מידת המזק שבגינה כדאי לך להפעיל את הביטוח המקיף שלך בצע חישוב קטן"

א.רשום את - ההשתתפות העצית שלך.

ב. רשום את פרמיית הביטוח המקיף לפני הנחות - הסכום הראשון המויע בפוליסה כמחיר הפרמיה.

ג. את הסכום שקיבלת בסעיף ב' כפול ב-0.45 - זה אומדן סכום עלית הפרמיה ל-3 שנים.

ד. סכום את הערכים שקיבלת בסעיפים א' ו-ג'.

התוצאה שקיבלת היא הסכום המינימלי לתביעה - זה שאם הנזק פחות ממנו תביעת הפוליסה שלך תעלה לך יותר מהפיצוי שתקבל.

עכשיו - עליך להביא בחשבון תוצאה נוספת של תביעת הפוליסה - בויא שאם תהיה לך תביעה נוספת במהלך השנתיים - שלוש הקרובות אתה עלול למצוא עצמך מסורב ביטוח בעתיד. לתוצאה הזו אין ערך מספרי, אבל אתה יכול להעריך אותה לפי יכולותיך, ולהוסיף אותה לסכום שקיבלת בסעיף ד'.

לעומת זאת תביעת הנהגת הפוגעת מוצדקת בכל סכום נזק. השאלה הגדולה היא האם כאשר התביעה תגיע הנהגת תטען כי אתה נסעת ופגעת בה מאחור. ותתבע אותך על הנזק שנגרם לרכבה. במצב כזה, אם אין לך הוכה כגון צילום ממצלמת דרך, אתה עלול להיות בבעיה, כיון שהנחת היסוד בתאונת חזית-אחור היא כי הפוגע הוא הרכב שבא מאחור, זה שניזוק בחלקו הקדמי - אלא אם הוכח אחרת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשובה יפה כללית

אבל במקרה כאן פות"ש טוען שיש לו סרטון אז הפיסקה האחרונה לא רלבנטית

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1756 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...