Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה לכל הרוחות מתרחש בגני ילדים במדינה הזאת?

ChemGuy85
שימו לב! השרשור הזה בן 1739 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא בעד מצלמות לייב, אני כן בעד מצלמות במעגל סגור מנותק מהאינטרנט ושמירה של הצילומים לפחות חודש אחורה.

מבחינה מספרית אבסולוטית, הרבה יותר אנשים וילדים, נהרגים ונפצעים בכבישים, מאשר בגני הילדים.

אתה בעד חוק שיחייב התקנת מצלמת דרך בכל מכונית, תוך חיוב של הצגת ההקלטה במקרה של תאונה?

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 196
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם משרד החינוך מעורב זה אומר שמדובר במסגרת מפוקחת כלומר מגיל 3 ומעלה.

פיקוח זו הפנטזיה של כל הורה במדינה הזאת וזה משהו שיש באותן מסגרות.

בגיל הזה ילד כבר אמור להיות מסוגל לתקשר עם הוריו ברמה שניתן להבין מה עבר עליו באותו יום.

להתחיל להטמין מכשירי הקלטה בבגדים/תיק של ילד זה כבר גובל בפרנויה.

מעסיק צריך להגן על עובדיו עד גבול הסביר, כמובן.

אני חושב ש-Wannabe סוכני KGB צריכים להירגע קצת.

לא זה לא, זה שלדעת הסתדרות המורים משרד החינוך מעורב, זה לא אומר שהוא אכן מעורב, זה חלק מהירי לכל הכיוונים שלהם.

ואני איתך בקטע הזה שפיקוח זה פנטזיה שפשוט לא עובדת, לא בגני ילדים, לא בבתי ספר ולא בבנייה, לפחות לא בישראל.

מבחינה מספרית אבסולוטית, הרבה יותר אנשים וילדים, נהרגים ונפצעים בכבישים, מאשר בגני הילדים.

אתה בעד חוק שיחייב התקנת מצלמת דרך בכל מכונית, תוך חיוב של הצגת ההקלטה במקרה של תאונה?

באופן כללי אני נגד חוקים כאלה, כי מה תעשה לבעלת גן שלא התקינה מצלמות? צריך פיקוח בשביל זה, וכבר הודעתי שפיקוח בישראל לא עובד.

אבל כשאני הגעתי לבחור פעוטון לילדה כאלה עם מצלמות לייב נפסלו על הסף, וכאלה בלי מצלמות נפסלו על הסף, חוקי שוק חופשי בסך הכל, לא טוב לי נותן השירות הזה אני לא בוחר בו.

מבטיח לך שאף בעלת פעוטון לא תתקין מצלמות בגלל שחוק מסוים מחייב בלי שיהיה פיקוח רציני על הנושא, וכבר סיכמנו שאין חיה כזו פיקוח רציני בישראל, אבל כשלא יהיו לה מספיק ילדים וזה הפסד כספי לעומת התקנת מצלמות היא תתקין.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במיוחד על נערים באיה נאפה...

שלא תהיה טעות, מאותה פח זבל שהם באו, באות גם הסייעות האלה.

הבעיה שפעם הם היו מיעוט בשוליים בפריפריה, היום זה רוב המדינה (ונא לא לסחוב את זה לעדתיות וגזענות).

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא כן, עם תיעוד של דקה לפני התאונה.

זה דווקא סוג של פיקוח שיעבוד מעולה.

מי שיש לו בעיה עם זה, שיחשוב אם זה בגלל פרטיות או בגלל שהוא יודע שהוא נוהג בצורה מסוכנת.

בתור מורה ביסודי וחטיבת ביניים, לי אין שום בעיה שתהיה מצלמה בכיתה. להיפך!

ילדים מעוותים הרבה פעמים את המציאות, ועדיף שיהיה תיעוד אמיתי להכל.

מקרה שקרה לי לפני שלושה שבועות, בשיעורים האחרונים של השנה:

דיברנו על אנשים שאנחנו רואים בטלוויזיה, ושאלו אותי את דעתי על בר רפאלי.

אמרתי שאני לא מת עליה ולא רציתי להמשיך את השיחה, אז העברתי את הדיון לכיוון אחר.

אחד התלמידים צעק שהיא עבריינית מס ושהוא הולכת לכלא, ואני תיקנתי ואמרתי שהיא תשלם קנס, לא תלך לכלא.

אחר כך אחד מהתלמידים ניגש אלי ושאל בפרטי למה אני לא אוהב אותה, ואמרתי לו שהיא לא דמות טובה לחיקוי ושאשמח אם היא תיעלם לנו מהחיים ומהמסך.

מה שהגיע להורים ואז למנהלת זה "יוסי חושב שצריך לרצוח את בר רפאלי".

בגלל זה צריך תיעוד, כדי שלא יהיה ספק במה שקרה.

מה שכן, זה צריך להיות במעגל סגור, לא בלייב.

אם יש אירוע חריג או משהו שצריך בירור, אפשר לבדוק מה קרה.

אם לא, לא להתעסק.

עריכה אחרונה על ידי יוסי פרנקוס
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני הסנט שלי - הנה מערכת הפעוטונים, פרטית לחלוטין וללא שום רגולציה של המדינה. החלום הליברטריאני, ספרו לי עוד על איך זה דבר נהדר והיד הנעלמה מסדרת את הכל על הצד הטוב ביותר :shock:

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטטיסטית זה עובד.

מספר הנפגעים ביחס למספר הפעוטונים הוא ההוכחה לכך שהעסק עובד, במיוחד אם תשווה למערכות שבהן יש רגולציה של המדינה. אותו אחוז בדיוק ששום מערכת לא תצליח להעלים, לא משנה כמה היא עולה.

אבל לעזאזל הסטטיסטיקה, רוצים דם וכותרות.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדוע שנחשוב שפיקוח כזה או אחר ימנע אלימות, אם כל הפיקוחים במערכת החינוך הממלכתית לא מונעים אלימות?

לא זו בלבד שיש אלימות במערכת החינוך הממלכתית מדי יום נגד תלמידים, יש אלימות מדי יום כנגד מורים.

מישהו עושה עם זה משהו? לא. אז מדוע שזה יהיה אחרת בגיל הרך?

אם רוצים להסדיר את כל נושא הרישיון של פעוטונים, גנים וכו' אז אין בעיה - זה חשוב בעיני כמו שיש חוקים לפתיחה של כל עסק אחר. אבל האם זה ימנע אלימות? לא סביר. האם מפקח אחד על 500 גנים יעזור במשהו? סביר שלא. מה שכן עשוי לסייע זו דרישה לרישיון עסק מסודר. ככה יהיה סינון מסוים על אנשים שייכנסו לעסקים הללו מההתחלה. הפקחים? סביר שכמו המפקחים של מערכת החינוך הממלכתית - לא יועילו אך יעלו כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההשוואה בין פעוטונים לבתי ספר לא רלוונטית. 100% מהאלימות בבתי ספר - הן כלפי תלמידים והן כלפי מורים - מגיעה מהתלמידים עצמם. טרם שמעתי על מקרה של מורה שהכה תלמיד, קשר אותו, הכריח אותו לאכול את הקיא של עצמו או התיישב עליו עד שהוא נחנק למוות.

בפעוטונים האלימות היא מצד הסגל - שאמור להיות נתון לסינון ופיקוח מקצועי - כלפי ילדים חסרי אונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההשוואה בין פעוטונים לבתי ספר לא רלוונטית. 100% מהאלימות בבתי ספר - הן כלפי תלמידים והן כלפי מורים - מגיעה מהתלמידים עצמם. טרם שמעתי על מקרה של מורה שהכה תלמיד, קשר אותו, הכריח אותו לאכול את הקיא של עצמו או התיישב עליו עד שהוא נחנק למוות.

בפעוטונים האלימות היא מצד הסגל - שאמור להיות נתון לסינון ופיקוח מקצועי - כלפי ילדים חסרי אונים.

אני מסכים איתך. נקודה נכונה וחשובה. ועם זאת, אינני סומך על מפקחים שימנעו אלימות בגנים. אתה תצטרך לשכור צבא של מפקחים שיסתובבו בגנים. זה לא ישים. בדיוק כמו שפקחי משרד הבריאות לא מונעים ממסעדות להיות מלוכלכות.

אני חושב שהסינון צריך להגיע עוד לפני. בגני עירייה גיוס האנשים צריך להיות מקצועי ובגנים הפרטיים עם דרישה לרישיון כמו כל עסק.

(ואגב, אלימות בבתי הספר כנגד ילדים אינה דורשת פיקוח? דורשת אף דורשת. הפיקוח לא מנע אותה. דיון אחר כיצד מונעים אותה, אבל אחת הבעיות היא שלמעשה המורים לא יכולים לעשות שום דבר לתלמיד אלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע אף אחד לא מצפה שיהיה מפקח צמוד לכל פעוטון, אבל מספיק שפעם בשלושה חודשים יגיע מפקח לביקורת פתע, יבדוק את המצלמות וידבר עם הסגל כדי לשפר משמעותית את המצב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל זה לא מה שיקרה. פיקוח משרד החינוך אומר שפעם בשנה (לפעמים פעם ביותר זמן) יגיע מפקח מטעם כל רשות ויבדוק שהכל עומד בתקן. אין ביקורי פתע והתדירות נמוכה מאוד. עצם הפיקוח על פעוטונים אומר שהפיקוח הזה יהיה גם לשכבות גיל נמוכות יותר, זה הכל. וגם זה רק בעוד כמה שנים.

גם אם ישכרו עוד אנשים כמות המקומות שיהיה צורך לבדוק תגדל באופן משמעותי, מה שאומר שבפועל זה לא ישתנה.

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני הסנט שלי - הנה מערכת הפעוטונים, פרטית לחלוטין וללא שום רגולציה של המדינה. החלום הליברטריאני, ספרו לי עוד על איך זה דבר נהדר והיד הנעלמה מסדרת את הכל על הצד הטוב ביותר :shock:

תפסיק להתבכיין, השוק חופשי ותראה איזה יופי התחרות הטבעית בין העסקים גורמת לירידת מחירים...

"תנו לשוק לנהל את עצמו":roll:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שהפיקוח היום בכל תחום הוא חרא (תברואה, בנייה, חינוך - רק בכשרות הוא משום מה מצויין...) זו לא סיבה להמנע או לזלזל בפיקוח. להפך, זו סיבה למה צריך להשקיע יותר בפיקוח ולתת לו שיניים חדות יותר.

אנחנו במדינה מזרח תיכונית קומבינטורית, בשביל לחסוך שקל ישתמשו פה בשמן גם חודש רצוף במסעדה, ישימו נסורת בבטון ויקחו אסירה נרקומנית לצהרון, לדעתי במציאות כזו אנחנו צריכים יותר מהמודל הסיני - כן, עם כל הפגיעה בפרטיות והטוטליטריות.

אחרי כמה עשורים של חינוך בשבט, אולי יהיה אפשר קצת לשחרר את החגורה. כיום המדינה התפרקה מכל אחריות כמעט כלפי תושביה, וככה זה נראה.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד פעם הטיעון "זה לא היה קומוניזם אמיתי"?!

הפיקוח בכל תחום הוא חרא.

השוק הפרטי הורג ילד אחד לתקופה.

הפתרון? פיקוח (שהוא מסתבר חרא בכל תחום).

שוב, פעם ב תבוא איזה דודה לקפה בפעוטון, זה לא יעזור למנוע הרג/מוות/התעללות בגן.

גם במצלמות, ידעו איפה יש "שטח מת" כדי להפליק שמה.

או שהגננת מתעללת או שהיא לא, שום פיקוח לא יפקח עליה. רק הורים עירניים.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...