Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אטרקציות\טבע\כבישים חובה ביער השחור

Morningstar
שימו לב! השרשור הזה בן 1733 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי נוסע שוב לקולמאר רק בשביל לעבור עוד פעם בקונדיטורית גילג.

עונג צרוף שלא עובר בתמונות

d9cf777436aa5274f4603ed46a1cda21.jpgb06c5f0cd83f269cbe5d4d39e8562dae.jpg91dc00aa954437db2babbd1cf37c4bfa.jpg

Sent from my DynaTAC 8000X using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוסף למפה:

Triberg Waterfalls

Gilg

מוזיאון מרצדס

Todtnau Waterfall

Hasenhorn Coaster

Baumwipfelpfad Schwarzwald

Menzenschwander Geißenpfad - כתורן של מסלולי ההליכה שלא נהיה בטטות

אגם קונסטנץ - מתלבט

מפלי הריין - מתלבט, פעם שעברה לא כל כך אהבתי את השווצרים [במיוחד לא את אלו שבגבול]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין את יחסך לשוויצרים, אבל כבר כעשור ששוויצריה בשנגן, כך שמעבר הגבול הוא פשוט עוד קטע כביש.

מה שמומלץ הוא להמנע מנהיגה בערים בשוויצריה. ואם המכונית מגיעה ללא מדבקת האוטובאהן השוויצרית גם עלות מדבקה כזו - 40 פר"צ (כ-36 אירו), או נסיעה בכבישי הלא מהירים תוך חשש מזליגה לאוטובאהן בטעות, שעלולה לעלות מאות פרנקים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם האחרונה עצרו אותנו בגבול ל "בדיקה שגרתית" של שעתיים+

לקחו לנו את הדרכונים והרשיונות ולא אמרו לנו מילה במשך יותר משעה.

כאשר יצאתי מהרכב (אחרי שעה שחיכינו בסבלנות בערך) לשאול מי מה מו ישר קפץ עלי שוטר שווצרי ואמר לי לחזור לרכב.

בסופו של דבר החזירו הכל ונתנו לנו להמשיך בדרכנו תוך כדי שהם ממלמלים שמדובר בבדיקה שגרתית לכל דבר.

הייתי בכמעט כל מדינות אירופה ויצא לי לדבר עם לא מעט שוטרים - ויחס כזה מגעיל לא ראיתי.

כשקראתי קצת בזמן שחיכינו - ראיתי שאני בשום פנים ואופן לא היחידי שנתקל בתופעה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...