Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בלמים - התיעצות לגבי סוגי דיסקים ורפידות.

שימו לב! השרשור הזה בן 1733 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נתחיל בדיסקים:

מתלבט בין FREMAX לבין Brembo.

ה FREMAX בקוטר 300 מ''מ , מאווררים, משתמשים בטכנולוגיה הנקראת carbon+ , אין לי מושג מה זה עושה ולמה זה טוב, המחיר מאוד יקר ועומד על כ 600 ש''ח לזוג קדמיים.

ה Brembo בקוטר 316 מ''מ, מאווררים + מחוררים, ועולים קצת פחות מ 400 ש''ח.

העובי של שניהם 28 מ''מ , אבל העובי המינימלי של הברמבו הוא 26.5 מ''מ לעומת 26 מ''מ של פריימקס, המשמעות היא שברמבו יחזיקו פחות זמן , או שאין קשר ?

בנוסף ראיתי גם דיסקים מחוררים ומאווררים של צימרמן (Zimmrrmann) קצת מעל 350 ש''ח, לא מכיר את החברה, האם הם שווים משו ?

רפידות:

אז קודם כל מתלבט בין רפידות קרמיות ל semi-metalic:

בגזרת הקרמי, רפידות של חברת Jurid, לא שמעתי עליהם מעולם, עובי 19.5 מ''מ, יקרות מאוד כ 350 ש''ח לקדמיות בלבד.

בגזרת ה semi-metalic, רפידות של BOSH, מחיר כ 240 ש''ח לקדמיות בלבד.

אהה, הרכב הוא S60 עם 245 כ''ס.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

אני מניח שכרגע יש לך דיסקים 300 מ"מ, הגדלה ל-316 תתן לך יכולת בלימה יותר טובה, בשיתוף עם רפידות מקוריות לגודל זה, יתן לך שילוב טוב לסגנון נהיגה קצת ספורטיבי ללא דעיכות בבלימה.

דיסקים /רפידות על בסיס קרמי עובדים בטמפרטורת עבודה יותר גבוהה שזה אומר, כאשר הדיסקים קרים הבלימה פחות מוגשת מאשר דיסקים רגילים, הייחוד שלהם הוא, יכולת לשמור על עוצמת בלימה לאורך זמן ובטמפרטורות עבודה גבוהות.

תעשה את החושבים שלך.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1733 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...