Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך ניתן לבדוק לעומק תקינות טורבו לפני רכישת רכב?

nimrod7676
שימו לב! השרשור הזה בן 1753 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מדובר באותו מנוע מכויל שונה(לפי אתרים מחו"ל).

בדיקה שגם אתה יכול לעשות דיי בקלות.

עם כל הקומבינות שיש בארץ זה קצת בעייתי להסתמך על חו"ל ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שלפוקוס דור 2 ולמאזדה 3 ספיריט יש אותו מנוע בדיוק אבל לא אותה תיבה.

או כמו שלפוקוס דור 2 יש אותו מנוע כמו המאזדה 1.6 דור ראשון, בדיוק אותו מנוע, עם הבדל "קטן" של רצועה ושרשרת טיימינג.

שאלתי מהתעניינות, ואני שמח לשמוע שמדובר במנועים זהים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זריז יחסית זה ההונדה שלך (USA כמובן שלא נשכח),

רכב במשקל הזה עם תוכנה שמוציא 6.2 מדוד ל 100 (לא שאני פותח כל היום) זה לא זריז ... זה יותר מזה.

מי שקונה כאלה רכבים מכיר את היכולות ואת הכח ומוכן לקחת על על צמו את התקלות בעתיד, מי שלא ? שיקנה רכב פשוט יותר ויתנייד לו בכיף ושלא יבכה..

הייתה לי מזדה 3 2.0 דור 1 והייתה לי גם את החדשה ליותר משבוע בגרסת 2 ליטר, אין מה להשוות בכלל, אני לא יודע על מה אתה נהגת בדיוק אבל רכב מטופל כמו שצריך נוסע ונוסע טוב.

המנועים של ה טרנד והטיטניום זהים מכאנית, צנרת הפליטה של הטיטניום היא 2.75' ושל הטרנד 2.5', ההבדלים הם בתוכנות הניהול, עקומת המומנט של הטיטניום שונה.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רציתי לקנות SMAX 100אלף ק"מ יד ראשונה מטופלת בסדיר במורשה.

אממה הרכ שנת 2013

ובשנה האחרונה הוחלפו במורשה לאחר השתתפות רצון טוב.\

-מנוע

-גיר

-טורבו

ב30000 שקל!!!!!!

זה לא קורה לכלום. אבל המון החליפו טורבו/גיר ומספר חריג למדי של החלפות מנוע. (מבוסס על בדיקה של כל מודעות יד 2 ב SMAX בין 11-13)

למזלי ברחתי מכך. קח בחשבון שברכב עם עלויות תיקונים כאלו ירידת הערך תהיה מטורפת. עוד שנה שנתיים מן הסתם יהיה שווה 0. כי עלויות האחזקה כבר עכשיו קרובות לעלות הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זריז יחסית זה ההונדה שלך (USA כמובן שלא נשכח),

רכב במשקל הזה עם תוכנה שמוציא 6.2 מדוד ל 100 (לא שאני פותח כל היום) זה לא זריז ... זה יותר מזה.

מי שקונה כאלה רכבים מכיר את היכולות ואת הכח ומוכן לקחת על על צמו את התקלות בעתיד, מי שלא ? שיקנה רכב פשוט יותר ויתנייד לו בכיף ושלא יבכה..

הייתה לי מזדה 3 2.0 דור 1 והייתה לי גם את החדשה ליותר משבוע בגרסת 2 ליטר, אין מה להשוות בכלל, אני לא יודע על מה אתה נהגת בדיוק אבל רכב מטופל כמו שצריך נוסע ונוסע טוב.

המנועים של ה טרנד והטיטניום זהים מכאנית, צנרת הפליטה של הטיטניום היא 2.75' ושל הטרנד 2.5', ההבדלים הם בתוכנות הניהול, עקומת המומנט של הטיטניום שונה.

USA כי זה הדגם האמריקאי,שאגב נמכר עם תיבה רציפה שהופך את הרכב הזה לדיי עצל.

הרכבים שונים,לא הוספתי את זה סתם-אבל לזלזל זה תמיד טוב בעיקר שאין לך טיעון טוב

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רציתי לקנות SMAX 100אלף ק"מ יד ראשונה מטופלת בסדיר במורשה.

אממה הרכ שנת 2013

ובשנה האחרונה הוחלפו במורשה לאחר השתתפות רצון טוב.\

-מנוע

-גיר

-טורבו

ב30000 שקל!!!!!!

זה לא קורה לכלום. אבל המון החליפו טורבו/גיר ומספר חריג למדי של החלפות מנוע. (מבוסס על בדיקה של כל מודעות יד 2 ב SMAX בין 11-13)

למזלי ברחתי מכך. קח בחשבון שברכב עם עלויות תיקונים כאלו ירידת הערך תהיה מטורפת. עוד שנה שנתיים מן הסתם יהיה שווה 0. כי עלויות האחזקה כבר עכשיו קרובות לעלות הרכב

זה בדיוק מה שקרה לי לפני שלוש שנים.

הייתי נעול על אסמקס טיטניום טורבו, אחרי מספר רכבים שראיתי שבהם הוחלפו לא מעט רכיבים בניהם מנועים, גירים וטורבו חלקם במסגרת האחריות החלטתי לרדת מזה וקניתי אסמקס עם המנוע 2.3 ליטר.

בפרקטיות זה אותו רכב.

אז המחירים היו באמת סביב 100 אלף שקל ואפילו יותר, היום הוא הרבה יותר זול ויש לזה סיבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1753 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...