Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איביזה vt20

שימו לב! השרשור הזה בן 1729 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבת שלום לכולם רכשתי לפני חודש בערך איביזה vt20 שנת 2001 לדברי המוכר הוא התקין טורבו חדש שהזמין מחול cxracing turbo k03s האם מישהו מכיר יש לי כרגע בעיה בחיישן n75 שאטפל בא בתחילת השבוע השאלה שלי היא כזאת האם זה טורבו נורמלי או מתכון לצרות ושווה להעיף אותו עכשיו שהרכב כבר נכנס למוסך חיפשתי באינטרנט אבל לא מצאתי יותר מידי מידע לגבי האמינות וההספק שלו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

K03 הוא הטורבו שמגיע ברכבים האלה, K03S הוא גרסה עם מניפות משופרות, אין לי מושג של איזה חברה התקינו, אבל הרבה משדרגים מניפות... ומחליפים/משדרגים.

שאל איפה טיפל הבחור, הרכבים האלה מקבלים הרבה גרסאות של שבלולים (טורבו=שבלול), אם הרכב עובד יפה, למה להחליף?

יש גם את מוסך יוסה, מוסך רון,סדנת E&A, יש את טיג בחולון (טיג המוסך המטפל שלי)... בדוק מה הבעייה בכללי, ועל הדרך יבדקו

את הרכב כללי יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב

לי היה את הk03s באיביזה 2008 fr 1800 vt 20

אז כששיפרתי את הרכב בסדנת e&a.

אמרו שניתן להגיע עד 250 כוח סוס על הטורבו.

כשבמקור היה 150 כ"ס.

ובקופרה 180.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחר לך מהשמות שרשמתי מה קרוב אליך, כל אלה יודעים ומתמחים בכל רכבי הקונצרן ועם סורק תקלות אפשרי תוך דקות למצוא מה הבעיה.

ואם יש בריחה של אויר, אז צריך ממש לעבור קטע קטע עד מציאת הבעייה. לא הייתי מתרגש כרגע מה טורבו , אבל מחכה לראות אינדיקציה

מלאה מהמומחים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיה לבטל את ה N75, הרוב עושים זאת.

לא מכיר את הטורבו הספציפי אבל במידה וביטלת את החיישן ועדיין לא בונה גדישה ממליץ לך לעשות בדיקת וואקום ובדיקה פיזית לצנרת הגדישה.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש למנוע פוטנציאל שיפורים אדיר.

אני זוכר שהיה בחור בשם אדי, עם אחת כזו בעלת הספק של כ-300 כ"ס.

מצד שני זה גם החסרון של רוב הרכבים הללו שעדיין על הכביש, לרובם פשוט אנסו את המנוע וכו' :)

תכנס למוסך מומחה כמו שהציעו לך כאן, תבצע יישור קו ולאחר מכן תטפל בשיפורים והחלפות טורבו וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

cx racing היא לגמרי על הצד הזול של הסקאלה.

הם בסדר באינטרקולרים ורדיאטורים , אבל הטורבוים שלהם זה טורבויים סינים.

סינים סבירים יחסית (כלומר מגיעים מאוזנים וכו) אבל בהחלט לא מקביל לK03S נורמאלי.

בנוסף - CX Racing ״מיצרים״ רק K03 רגיל לזכרוני...

זה סה״כ טורבו שעולה 250 דולר - בערך שליש ממקורי לזכרוני....

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1729 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...