Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת מצמדים גיר dsg7 במוסך טלנוע

אוהב
שימו לב! השרשור הזה בן 1764 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים. הוסבר לי במוסך שכל dsg7 מצוי באחריות ללא הגבלת גיל הרכב ועד 200,000 ק״מ, כל זאת , עד שיהיה פס״ד חלוט.

מצטער, אבל נראה לי כשטות גמורה מה שאמרו לך במוסך!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שלDSG שם רע אבל גם הכפולי מצמד של היצרניות האחרות על הפנים.

לפני הרכב הנוכחי הייתי לי קיה סיד 2013 והחליפו לי מצמדים וגלגל תנופה באחריות ב41 אלף ק"מ. לחבר החליפו בפלואנס דיזל ב60 אלף.

זה תמיד מדהים אותי שאנשים מודעים לחלוטין לרעה החולה הזאת, נכווים ממנה ומתעקשים להמשיך להתמיד.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תמיד מדהים אותי שאנשים מודעים לחלוטין לרעה החולה הזאת, נכווים ממנה ומתעקשים להמשיך להתמיד.

כנראה שיש מזוכיסטים שנהנים מזה וקונים ואג אחרי ואג. כשקניתי את האוטו ב2013 מהיבואן לא ידעתי שיש בעיה בגירים האלה (לא בDSG גם בפוקוס בזמנו זה רק התחיל), היום קונה רק פלנטרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1764 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...