Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פסטיבל המהירות של גודווד 2019.

Monopusto
שימו לב! השרשור הזה בן 1763 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הפסטיבל המהולל יצא לדרכו בפעם ה-26, בשבוע הבא, ביום חמישי וימשך, כרגיל, 4 ימים שלמים של טירוף מוטורי באחוזתו הענקית של הלורד מארץ'.

בפעם הראשונה, אחרי 4 (!) ביקורים רצופים, אני מתלבט אם לטוס גם השנה.

מצד אחד, חוגגים את הישיגיו של מיכאל שומאכר בפורמולה 1, מה שאומר שיביאו את דגמי הפרארי איתם זכה באליפויות העולם שלו, כולל מכונית הפורמולה אחת היפה ביותר, לטעמי, ה-F310B מעונת 97', אותה אף פעם לא ראיתי "בלייב". מצד שני, השנה ישימו דגש על עולם הדריפטים, מה שאותי קצת פחות מעניין.

מצד שלישי, זה האירוע המוטורי האולטימטיבי, למרות שאני עדיין מעכל את החוויה ממירוץ המוטו ג.פ בחרז, לפני חודש וחצי (הייתי VIP).

חייבים להודות שזה הוצאה כספית לא קטנה בכלל, בעיקר מציאת מקום לינה טוב.

מישהו מחברי הפורום מתכנן להיות שם?

יגאל.

Opel Astra K 2018 1.4T Enjoy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי יגאל, בת הזוג שלי ואני ועוד כמה חברים מהתחום סופרים את הדקות לאחור, בהחלט אחד מאירועי הרכב המעניינים שמרחשים מדי שנה.

מניח שאעלה אלבום תמונות וסיקור קצר מהחוויה שלנו משם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ביקרתי ב-1997 עוד כשאחי הבכור גר באנגליה. בזמנו זה היה הגודווד הגשום הראשון. היתה חוויה מרתקת, כי זכיתי לראות מקרוב רכבים ונהגים שלא רואים כל יום, שלא לומר בכלל, ו

.

זה היה שנה לפני שה-Revival נולד, שבשבילי זהו הגודווד האמיתי - מרוצי מכוניות ולא רק אירוע אגדות מוטוריות (בין אם נהגים או מכוניות). ואם הייתי נוסע שוב - לשם הייתי נוסע.

אבל אתם כבר יודעים מה ההעדפות שלי לפי השרשור שפתחתי לאחרונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

GTI33, אם זאת הפעם הראשונה שלכם, אתם הולכים להשתגע- באחריות. רק צריך שתגרילו מזג אוויר טוב. המלצות לאירוע עצמו- נעלי הליכה נוחות, קרם שיזוף ולקנות אוכל מחוץ לשטח האירוע (קצת יקר, אבל אכיל למדיי). במרכז צ'יצ'סטר יש "טסקו אקספרס" עם סנדוויצ'ים טעימים ושעות פתיחה נוחות.

באחד הימים, תשריינו זמן ללכת לראלי סטייג'- ההגעה אליו גוזלת זמן רב אבל משתלמת; לפני שנתיים, ברגע של חוסר תשומת לב לאיפה שאני הולך (בהיתי על איזה אוטו, בטח), נתקלתי בפרנסואה דלקור, שמיהר לאיפשהו, אבל הסכים לסלפי זריז.

מה עוד?

אהה, כן, לא יודע מה הרקע שלכם בכלים דו- גלגליים, אבל עד לפני שנה, הונדה- אנגליה וביה"ס לרכיבת שטח של איאן ת'ורפ איפשרו לכל אחד להתנסות ברכיבה על אופנוע שטח, החל מילדים בני יום ועד לסתם מבוגרים חסרי רשיון רכיבה; אחד הדברים היותר כפיים בפסטיבל, עבורי. צריך לקבוע תור מראש אז תעשו זאת איך שאתם מגיעים, באחד הימים.

מקווה שיהיה גם השנה, כי בשנה שעברה זה היה ממש חסר.

הדבר הכי חושב- איפה אתם לנים?

ה-B&B (היקר) שלי נמצא במרחק של 40 דקות הליכה משערי הפסטיבל, בפאתי צ'יצ'יסטר, וזה מעולה, למרות שבימי הפסטיבל האוטובוסים הציבוריים מתקשים לעמוד בעומס וגם התכיפות שלהם לא עולה (האוטובוס האחרון שלי "הביתה" הוא ב-20:45, אם אני זוכר נכון). אני חושב שכדאי להוריד את האפליקציה של חברת האוטובוסים המקומית (לא ניסיתי בעצמי).

אם אתם קבוצה- אפשר להשתמש במוניות, אבל גם שם, "זמן ההמתנה ארוך מהרגיל"; אני מגיע לתחנת הרכבת בצ'יצ'סטר ביום רביעי, ב-12:00-1:00 בלילה ומחכה בתחנת המוניות הסמוכה יותר מחצי שעה. לא רוצה לדמיין כמה זמן מחכים אלו שרוצים לחזור מהפסטיבל, בשעות היום מה שכן- התור שלהם מאוד ארוך- אפשר לראות אותו כשיוצאים מהפסטיבל, בסיום היום, כשממתינים בתור של השאטלים לצ'יצ'סטר).

לפני שנתיים, לקחתי אופניים מה-B&B שלי ורכבתי לכל מקום (לא רכבתי על אופניים 15 שנה). שנה שעברה לא הבנתי איך עשיתי את זה, עם כל התנועה ההפוכה.

אחרי שהפסטיבל נגמר אפשר לעבור ליד המפעל של רולס רויס, שנמצא ממש ליד.

ביום שבת בערב מרכז העיירה המנומנמת מתעורר לחיים וכל הפאבים והמסעדות מלאים. למרבה הבושה, בשלב הזה של הסופ"ש אני כבר עייף למדיי (הולכים ה_מ_ו_ן בפסטיבל) ורוצה לנוח. באחד הביקורים, אכלתי בהמבורגריה הזאת ונהנתי מאוד. בביקור הראשון שלי שם אכלנו גם ב"וואגאמאמה" ו-"זיטי" והיינו מרוצים.

אם יש עוד שאלות- שוט.

יש אפשרות ליצור איתך קשר בה"פ ולהכיר את הקבוצה הישראלית?

יוחאי, לך מגיע תגובה נפרדת, בשרשור שלך; נראה שאתה היחיד שמתקרב לטירוף שלי, בפורום הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המון תודה על התשובה המפורטת, אתה מוזמן בשמחה לדבר איתי בפרטי או

אפילו בפייסבוק - gal milman.

המלון שלנו רחוק מאחוזת גודווד, לנים בגטוויק, אבל דאגנו לשכור רכב.

במרץ בזמן שהותי בתערוכת ג'נבה קיבלתי הזמנה אישית ממותג ''מורגן'' לסיור בפס הייצור אני עדיין מתחבט האם להתאמץ לבזבז זמן תערוכה יקר על מנת להגיע לשם, זה מרחק לא מבוטל.

אין לנו ניסיון רב עם דו גלגלי, אבל אולי נרשם ונחליט האם זה משהו שעשוי להתאים לנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה שאתם נוסעים לכל ארבעת ימי הפסטיבל וזה, כמו שאמרת, הפעם הראשונה שלכם- הייתי מוותר על כל פעילות אחרת ומשאיר את הביקור במורגן לפעם אחרת; לא יהיה לכם זמן לשום דבר אחר ולא יהיה לכם כוח לשום דבר אחר (האחוזה ענקית, הפסטיבל גדול- הולכים המון).

לפי מפת הפסטיבל, הונדה לא יביאו אופנועי מבחן השנה- חוסך לכם זמן לעשות דברים אחרים.

אם אתם לנים רחוק- תצאו מוקדם מהמלון בבוקר שבת וראשון, אחרת תתקעו בפקקים ליד צ'יצ'סטר (אבל הכל מאורגן ומסודר, יש משטרה וסדרנים בכל מקום ומספיק חניה מסודרת לכולם).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1763 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...