Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טרייד אין בכלמוביל

manguth
שימו לב! השרשור הזה בן 1753 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

רציתי לבצע טרייד אין ברכב מיצובישי

ברשותי אאוטלנדר פרימיום מספטמבר 2016 , מחירון לוי יצחק משוקלל 129 , ביד 2 132 , קילומטרז' שלו מאוד נמוך

25000 קילומטרים

לטענת המוכר הם לא מתייחסים למחירון משוקלל ונותנים מחירון לא משוקלל שבלוי יצחק הוא 123 ,

ובנוסף הורידו לי על הדברים הבאים לפני בדיקה:

2000 ש"ח השבחת רכב

4000 ש"ח על טסט וטיפול( אמור להיות באוקטובר )

לאחר בדיקה

היה מכה קלה בתאונת חנייה ובגלל שהדלת לא נסגרה החליפו דלת - הם טוענים שזה מוריד ערך ב-5%

6000 ש"ח הורידו על הדלת

ועוד 3000 ש"ח על שפשופים קלים - טוענים שצריך פחחות

כל שאר הדברים במצב מעולה , והרכב באמת במצב מצויין.

לאחר הבדיקה היה מוכן לתת רק 110 על הרכב

לאחר מיקוח הסכים לשפר מעט וכרגע הוא נותן 112.5 על הרכב ,

בנוסף נתן הנחה על הרכב החדש של 8 אלף (ASX)

המוכר טוען שאף אחד לא מצליח למכור היום במחירון בטח שלא עם החלפת דלת,

נראה לי בגדול שהעסקה לא הכי טובה , הוא כבר כמה ימים מנסה לשכנע אותי שזו עסקה חלומית כי נותנים גם מחירון (כביכול) על הטרייד אין וגם הנחה על הרכב החדש ,

מה אתם אומרים ?

עריכה אחרונה על ידי manguth
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסית למכור ביד2? הרכב החדש הוא מ0 ק״מ? ניסית לגשת לעוד מגרשים? ההנחה הרווחת אומרת קודם תנסה למכור לבד.

צא מנקודת הנחה שהוא נותן לך על הרכב 112 אלף ש״ח שזה לטענתך (אין לוי יצחק לבדיקה) בערך 20 אלף שקלים פחות מהמחירון המשקולל, אני הייתי מנסה למכור ביד2, גם אם אחרי בדיקה ומיקוח קיבלת מהמוכר 113 אלף ש״ח הרווחת פה 1000 ש״ח (הסכומים משוערים כן?), ואתה מגיע למגרש עם מזומן מה שמחזק את הכוח שלך כקונה ויכול להגדיל לך את ההנחה על הרכב הבא.

קח בחשבון שהתפקיד של המגרש ושל הסוחר הוא בסופו של דבר למכור את האוטו שלך ועוד להרוויח עליו כסף, הוא לוקח ריזיקה ומגלם לך את העניין בתור עסקת חלומותיך פלוס הנחה על הרכב הבא שככל הנראה היית מקבל גם ככה לאחר מיקוח קל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד דבר ששכחתי לציין המוכר טוען שהערך של הרכב לא ירד כמה חודשים וביולי ככל הנראה יירד דרמטית ב-3000 ש"ח ,

אומר שאם אסגור עד ה-30 אז אוכל להרוויח את הירידת ערך הנוספת , יש דברים בגו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב חדש מיבואן (לא 0 ק"מ) גם הרכב שאני מוכר וגם הרכב שאני קונה,

אם הפער נמוך - אז אולי לא שווה את ההתעסקות , אם באמת מדובר בכמה אלפים טובים אז כדאי למכור לבד,

אתה יודע אם באמת החלפת דלת מורידה כ"כ הרבה , זו הייתה תאונה קלה בחנייה , מישהי נכנסה בי בדלת , הרכב שלי היה בעמידה,

הייתי בטוח שזה ייגמר בתיקון פח אבל החליפו דלת (כנראה בגלל שזה דפק את הנעילה) וזה לטענתם 5% ירידת ערך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שיטת מצליח.

מחירון לוי יצחק והשמאים לא מורידים על החלפת דלת. זה חלק נתיק.

אם למשל שברת מראה והחלפת : זו ירידת ערך ?

אבל פסיכולוגית יש ירידת ערך. כמה? אתה תחליט. או הפסיכולוג.

הנוסחה היא כזו : המגרש צריך עבור טרייד עמלה של ₪10000 . ימציא סיבות.

אח''כ לא יתחשב בקמ או חודש עלייה לכביש.

וגם צריך לעשות טיפול שמתקרב. זה עוד כ ₪3000 עם רפידות.

אז בפועל היה צריך להוריד לך ₪13000 . כל היתר רווח שולי.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שיטת מצליח.

מחירון לוי יצחק והשמאים לא מורידים על החלפת דלת. זה חלק נתיק.

אם למשל שברת מראה והחלפת : זו ירידת ערך ?

אבל פסיכולוגית יש ירידת ערך. כמה? אתה תחליט. או הפסיכולוג.

הנוסחה היא כזו : המגרש צריך עבור טרייד עמלה של ₪10000 . ימציא סיבות.

אח''כ לא יתחשב בקמ או חודש עלייה לכביש.

וגם צריך לעשות טיפול שמתקרב. זה עוד כ ₪3000 עם רפידות.

אז בפועל היה צריך להוריד לך ₪13000 . כל היתר רווח שולי.

אני מבין מהדברים שזו עסקה לא משתלמת , אתה אומר שבכל מקרה יש הפסד של 10 אלף לפחות שהולכים על טרייד אין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב,

רציתי לבצע טרייד אין ברכב מיצובישי

ברשותי אאוטלנדר פרימיום מספטמבר 2016 , מחירון לוי יצחק משוקלל 129 , ביד 2 132 , קילומטרז' שלו מאוד נמוך

25000 קילומטרים

לטענת המוכר הם לא מתייחסים למחירון משוקלל ונותנים מחירון לא משוקלל שבלוי יצחק הוא 123 ,

ובנוסף הורידו לי על הדברים הבאים לפני בדיקה:

2000 ש"ח השבחת רכב

4000 ש"ח על טסט וטיפול( אמור להיות באוקטובר )

לאחר בדיקה

היה מכה קלה בתאונת חנייה ובגלל שהדלת לא נסגרה החליפו דלת - הם טוענים שזה מוריד ערך ב-5%

6000 ש"ח הורידו על הדלת

ועוד 3000 ש"ח על שפשופים קלים - טוענים שצריך פחחות

כל שאר הדברים במצב מעולה , והרכב באמת במצב מצויין.

לאחר הבדיקה היה מוכן לתת רק 110 על הרכב

לאחר מיקוח הסכים לשפר מעט וכרגע הוא נותן 112.5 על הרכב ,

בנוסף נתן הנחה על הרכב החדש של 8 אלף (ASX)

המוכר טוען שאף אחד לא מצליח למכור היום במחירון בטח שלא עם החלפת דלת,

נראה לי בגדול שהעסקה לא הכי טובה , הוא כבר כמה ימים מנסה לשכנע אותי שזו עסקה חלומית כי נותנים גם מחירון (כביכול) על הטרייד אין וגם הנחה על הרכב החדש ,

מה אתם אומרים ?

טריידאין לא יוסיף לך על מחירון לוי יצחק (ק"מ נמוך) אבל כן יוריד אם זה ק"מ גבוהה. ככה זה תמיד.

2000 + 4000 הראשונים זה הגיוני מאוד. אפילו מחיר לא רע.

3000 ש"ח של שפשופים זה במסגרת ההשבחה, והורדה של 6,000 על דלת זה לחלוטין נתון למיקוח (אתה הייתי קונה רכב עם דלת שהוחלפה? סביר שהיית לפחות מבקש הנחה - את זה הם מגלגלים עליך).

הטרייד אמור להוריד 15-20 אחוז מלוי יצחק - לא משנה באיזו תואנה. ככה זה עובד.

עם יש לך היסטוריית טיפולים וק"מ נמוך לך תמכור בחוץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאוטלנדר פרמיום 7 מקומות עם נתונים כאלה שווה למכור לבד (הוא שווה כ 120 אלף בלי בעיות במכירה ), ואת ASX כדאי לקנות מליסינג 0 קילומטרים.

https://www.carbuy.co.il/%D7%A8%D7%9B%D7%91-%D7%97%D7%93%D7%A9-0-%D7%A7-%D7%9E/%D7%9E%D7%99%D7%A6%D7%95%D7%91%D7%99%D7%A9%D7%99-asx-2018-intense

כל זה יחסוך לך ביחד משהו כמו 15 אלף שקלים .

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 דברים מבחינתי:

1. אם לא ניסית למכור לבד קודם אז תנסה למשך זמן קצוב ותראה מה קורה, לא הלך סע למגרש של חברה גדולה כמו כלמוביל ותעשה עסקה שתתאים לך, כאשר אל תסתכל על מה מורידים x ומה y, תסתכל בטוטאל על ההפרש שנדרש ממך ואם הוא מקובל עליך, כמו שאמרו בטרייד צריכים גם להרוויח השאלה אם לך יש מה להפסיד.

2. בקשר לכלמוביל ספציפית (סניף פ''ת), אני רכשתי לפני שנה וחצי רכב מהם בטרייד אין לאחר שתקופה ארוכה לא הצלחתי למכור את שלי בשוק ובשיקלול ההפרש שהוספתי זה היה שווה (לדעתי).

יכול להגיד שאני מרוצה מהיחס והמוצר שקיבלתי ונראה שסך הכל הרכבים שהם מחזיקים הם טובים ולא פחי אשפה כמו שיש ברוב המגרשים הפרטיים (לפני הרכישה מהם ממש פחדתי ממגרשים והיום אני יודע שכשאחליף את הנוכחי, אם הוא לא יהיה חדש לא אפסול קפיצה אליהם).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכח שהוא ינסה למכור את הרכב שלך וינסו להתמקח על המחיר, לכן תמיד יש תירוצים איפה להוריד מהסכום של הרכב שלך.

כמו שאמרו לפניי תראה אם ההפרש מתאים לך והאם השירות טוב, מה התנאים שאתה מקבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רכב מאוד מבוקש עם נתונים טובים ממש לא רואה סיבה לתת לטרייד להרוויח עליו, אתה יכול תוך פחות משבוע למכור אותו לבד, אתה יודע כבר מה הרף התחתון שלך שזה מה שהם רוצים לתת לך, תפרסם במחיר מחירון ומי שיבוא תוריד לו קצת, עדיין תצא עם רווח של בסביבות 10 אלף לעומת מה שתקבל מהטרייד,

לא הייתי חושב פעמיים

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו מעליי.

תמכור לבד, את הרכב החדש תקנה מאפס קילומטר...

אני לא כל כך מבין למה למכור רכב כולה בן 3 עם קילומטראז נמוך...נראה לי מיותר לגמרי, אבל זה כבר שיקול שלך.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון תנסה למכור לבד.

דבר שני מה שתקבל בסוכנות X לא תקבל בסוכנות Z. גם בין הסוכנים של אותה הרשת אתה תקבל הצעות שונות על אותו הרכב בדיוק!! זה מניסיון.

אתן לך דוגמה. חבר הלך לברר טרייד אין על הרכב המרופט שלו שהיה שווה 20K במחירון במקרה הטוב, על מאזדה 3 מנוע 1.5 שנת 2014 עם 70000 ק"מ מהשכרה.

בשלמה סיקסט, אמרו לו תשמע תביא את הרכב שלך ותוסיף 65000 שקלים!! מחיר מופקע לחלוטין רק מלהסתכל קלות על יד 2/פשפשוק.

בקראסו טרייד ובבאדג'ט, ההצעות כבר היו הגיוניות יותר ודיברו איתו על תוספת של 50-53 אלף שקל אחרי שהוא נותן להם את הרכב שלו. עדיין לא זול כ"כ, אבל הרבה יותר הגיוני מההצעה של שלמה סיקסט. על רכב עם מחירון/נתונים דומים.

אתה מבין? מעל 10000 שקל הבדל!!!

ועוד הסוכן של שלמה סיקסט "היה בהלם" מההצעות שנתנו לו. אתה מבין. מסכן, היה בהלם.

רוב הסוכנים האלה לא יודעים בעצמם מה הם מוכרים!!! באסטה בשוק זו מילה עדינה בשבילם. רוב הסוכנים עובדים ככה. תשאל אותם מה זה יורו-אנ-קאפ או רחמנא ליצנן IIHS והם יגלגלו עיניים

כמו ההוא שמוכר ארטיק בים וצועק כל היום "ארטיק ארטיק!!! אני הולך, זהו אני הולך!!! אין ארטיק!!!" וחוזרים על התקליט הזה כל היום....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו מעליי.

תמכור לבד, את הרכב החדש תקנה מאפס קילומטר...

אני לא כל כך מבין למה למכור רכב כולה בן 3 עם קילומטראז נמוך...נראה לי מיותר לגמרי, אבל זה כבר שיקול שלך.

השיקול הנוסף היה אם להוציא עכשיו סכום גדול על רכישת הרכב הישן (נקנה בעסקת תשלומים עם בלון) -80K

הם הציעו את הטרייד אין כדי לגלגל את הבלון לעוד 3 שנים , ובגלל שאני מחליף לרכב קטן יותר הבלון יהיה נמוך יותר באזור ה-60K

אבל נראה לי שבשורה התחתונה לא בטוח שזה אמור להשפיע על השיקולים שלי , לא ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1753 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...