Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תנור אדים - גימיק או תוספת שימושית למטבח?

nitch
שימו לב! השרשור הזה בן 1758 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היוש,

אני בשלבי הרחבה של המטבח ובודק איזה מהגימיקים בשוק עושים לי את זה. אחד הדברים שראיתי הוא תנור אדים, שמאפשר לשמור על לחות גבוהה בזמן האפיה/בישול/צליה.

אנחנו מבשלים המון, כולל לא מעט מתכונים מורכבים עם חומרי גלם טובים.

מבין הבשלנים הכבדים פה (בגירה?), מישהו התנסה ויודע לומר אם זה גימיק או משהו ששווה לשים במטבח בנוסף לתנור רגיל?

תודה!

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

במקרה... רכשתי בדיוק עכשיו אחד כזה - AEG BSK277232M. מכיון ש AEG זה רק מותג של אלקטרולוקס אני מניח גם להם יש דגם דומה

הדגם הזה נמצא אי שם באמצע האפשרויות מפיקות האדים - יש להם גם דגם כפול במחיר עם שליטה גדולה בהרבה על יכולות הפקת האדים.

ספציפית לגבי, רכשתי אותו כי אני אופה לחמים ונושא האדים משמעותי מאד. מהבחינה הזו בהחלט העסק מומלץ וההבדל לעומת התנור הקודם בהחלט מורגש. (אם זה רלוונטי לך אוכל להרחיב לגבי הטוב והרע).

מתוכנית ההתפחה התאכזבתי - התנור עובד בתחום 30-300 מעלות, וגם 30 מעלות זה קצת יותר מדי להתפחה. מתברר שבתוכנית ההתפחה, הטמפרטורה בכלל קבועה על 35 מעלות. לא יודע מי זה האידיוט שתכנן את זה (טמפרטורה מומלצת להתפחת לחם היא +-24 מעלות).

לגבי אופציות אפיה אחרות עם אדים (יש) - בעלת הבית שלי שאחראית על שאר האפיה ובישול בבית לא מוכנה לנסות, אז לא יכול לאמר דבר בנדון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למביני דבר, העניין בבחינת גיים צ׳יינג׳ר, לא פחות.

תוצאות המתקבלות בתנור משולב אידוי, קומבי סטימר, אינן דומות לתנורי בישול ואפיה ללא התכונה הזו.

ודאי שגם פה, לדגם וליצרן משמעות מכרעת על העניין.

התנור מאפשר קיצור דרמטי של הליך הבישול, התפחה של בצק, שהוזכרה מעלה, היא תכונה מעולה.. במקביל, הייחודיות היא בדמות היכולת לשמור על ערכים תזונתיים של הנכנס פנימה. כרובית בתנור למשל, הדרך המקובלת היא לחלוט אותה במים, ואז להעביר אל התנור לצלייה. כל מה שטוב בכרובית, ככל שיש כאלה דברים, יוותר בסיר עם המים.. בקומבי סטימר תהנה מתוצאה מופלאה ועם כל ערכי הפריט.

מבלי להעליב איש או מותג, מה שנזכר מעלה, מייצג קצה גבול תחתון עם איכות מביכה. קומבי סטימר איכותי וטוב יעלה בהתאם אך יניב תוצאות מופלאות. לצד זה, חשוב לזכור, הוא תנור לכל דבר, עם תכונת אידוי. אל חשש. זה לא בא על חשבון זה.

גילוי נאות, הכותב יבואן חשמל יוקרה למטבח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לשניכם!

אפיה קצת פחות חשובה לנו כי אנחנו על גבול הפליאו, אבל שאר השימושים יעבדו קשה.

מסתכל על מילה, אז מניח שהוא יהיה עם פונקציונליות ראויה.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לשניכם!

אפיה קצת פחות חשובה לנו כי אנחנו על גבול הפליאו, אבל שאר השימושים יעבדו קשה.

מסתכל על מילה, אז מניח שהוא יהיה עם פונקציונליות ראויה.

אמרת פליאו, אמרת סו וויד. נראה לי שמתקן סו וויד איכותי ישמש קרניבור טוב יותר מתנור אדים.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...