Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזדה 3 ספיריט 2008 האם יכול להיות שנפלתי על רכב מנחוס? קודי תקלה של בדוק מנוע

admtaynov13?
שימו לב! השרשור הזה בן 1755 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל שבוע אני מגלה קוד תקלה אחר

בהתחלה זה היה חיישן MAF, אחרי זה חיישן קראנק(שבקרוב יסודר כנראה)

הרכב היום היה במוסך של הרצליה ומזדה פורד לבדיקה והם אמרו לי פשוט "תחזיר את הרכב למוכר" ממש במילים האלה.

בעיקרון הטורים לא יציבים בסרק, הרכב נכבה ברמזור(חיישן קראנק כנראה) הרכב שותה דלק ולא סוחב כמו שצריך, והרכב מעשן עשן שחור ויש ריח של דלק.

במוסך בדקו מצערת וניקו ואמרו שהכל בסדר והיא נקייה, הם עשו עוד כמה בדיקות והם אמרו שהחיישן ווקום או צינור ווקום לא טוב והוא לא מקבל מספיק ווקום או משהו כזה. לא ממש הבנתי.

והיום התווספו עוד כמה חוקי תקלה שמצביעים על מצערת ועוד כמה דברים שמבירור קצר לא הבנתי כל כך מה הם אומרים, הנה הקודים:

P2097 CATALYST FUEL TRIM SYSTEM TOO RICH BANK1

p0123 throttle pedal position sensor switch a circuit high

p0222 throttle pedal position sensor switch b circuit low input

כל אלה בלי קשר לחיישן קראנק ומה שמסביב.

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח שיש סיכוי, גם אני קיבלתי סטירות מהרכב הזה...תעיף את הרכב חזרה למוכר אם אתה יכול..

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח שיש סיכוי, גם אני קיבלתי סטירות מהרכב הזה...תעיף את הרכב חזרה למוכר אם אתה יכול..

אפסתי נורות, ועכשיו מופיעה לי רק נורה של החיישן קראנק שאני מחר מסדר.

בכל מקרה אני ילך צעד צעד, כנראה לא אפסו את הרכב שניקוי בית מצערת.

אחרי החיישן קראנק הבעיה שהרכב שותה ומעשן שחור, חיישן חמצן אולי?

לגבי הבחור ששאל על הקילומטר-

120 אלף. 4 שנים היא הייתה ממש שמורה נסעה ממש קצת וטופלה מכל הלב.

עריכה אחרונה על ידי admtaynov13?

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקת אימות של הקילומטרג ? מאיפה אתה בטוח שטופלה מכל הלב ? מי שמכר לך חבר קרוב ? קצת מוזר שאתה אומר רכב מטופל 120 אלף קמ והרכב מעשן עשן שחור ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע מאוד תמוה.. שמע , הרכב הזה האכיל אותי מקורים יש לו ים של מחלות... הבעיה שאתה נקשר אליו ומוכן לאכול את החרא הזה בשבילו...

אם אתה נתקל בקיר במוסך ההוא בהרצליה יש לי מישהו לשלוח אותך אליו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מחלות במזדות האלה, חוויתי את זה על הבשר.. גם חבר שלי קנה ספיריט כזו ותוך חודש החליף חיישן חמצן וmaf, ואם נפלת על אחת שלא טיפלו בה אז אכלת אותה... החזקת פעם כזו מזדה קולאוטי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר קרוב מכר אותה החזיק בה 4 שנים טיפל מכל הלב.

לפניו לא ידוע שום היסטורית טיפולים, הרכב ללא תאונות אם זה משנה

מצערת נקייה, הרכב מעשן שחור וסלד לא יציב בעמידה וגם בנסיעה, מתי שנותנים גז הסלד מעט יורד ואז עולה(משהו שאני דיי בטוח שלא צריך לקראת)

אם אני נוסע בשיוט ולוחץ ממש מעט גז אז כאילו הרכב נותן גז לשניה ועוזב נותן ועוזב.

בעמידה המנוע לא עגול וסלד משחק בין 300-800, הוחלף אתמול חיישן קראנק ליפני(לא מקורי אבל גם לא סיני)

והבעיה עם החיישן קראנק לא נפתרה.

מה עוד יכול להיות הבעיה? במוסך בהרצליה אמרו שבעיה בוואקום של הרכב(אין לי מושג מה זה אומר וגם לא הביאו לי הצעת מחיר יכול להיות הם חאפרים)

בכל מקרה מישהו נתקל בבעיות כאלה?

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1755 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...