Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה בקשר לרנו קפצ'ור

elika
שימו לב! השרשור הזה בן 1764 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

מתלבט לגבי רכישה של רנו קפצ'ור, שנת 2016 48K ק"מ.

מדובר ברכב שני במשפחה (2 ילדים) שאמור לנסוע 8-10ק"מ בשנה בעיקר בעיר ולעיתים טיפה יותר.

אנחנו מחפשים רכב גבוה אך לא גבוה מידי (לאשתי נמוכה וקשה לה לעלות...) וגם לא צריך שיהיה גדול מאד, כך שנראה שהרכב הזה די עונה על הדרישות, אך הוא קצת בגבול העליון של התקציב שלי

הרכב יחסית מאובזר, מרגיש טוב בנסיעה על הכביש.

מה שמפריע לי זה בעיקר ארץ המוצא (ואולי אני עם דיעות קדומות). מישהו יודע לחוות דיעה בקשר לאמינות ולאיכות של הרכב למרות צרפתיותו, עלות הטיפולים השוטפים - האם ישחטו אותי בשוטף (חשוב לומר שהרכב מגיע עם אחריות לשנתיים, אך מתכוון להחזיק 4-5 שנים), האם יש לו "מחלות" ידועות, וכו?

תודה רבה לעונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לזה דווקא בעיר גיר רובוטי זה משהו שפחות הייתי ממליץ, גם שחיקה יותר גבוהה של המצמדים וגב אישית חושב שהגיר פחות מלוטש מאשר ה dsg.

כך בחשבון שמאחור הרכב צפוף יחסית.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לזה דווקא בעיר גיר רובוטי זה משהו שפחות הייתי ממליץ, גם שחיקה יותר גבוהה של המצמדים וגב אישית חושב שהגיר פחות מלוטש מאשר ה dsg.

כך בחשבון שמאחור הרכב צפוף יחסית.

תודה.

הצפיפות פחות מפריעה לי. כמו שאמרתי, הגודל מתאים.

בעיקר מעוניין לצפות אם אני הולך לבלות במוסך הרבה או לא ואם מישהו יכול לשתף מניסיונו עם האוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב יש רק 4 כריות אוויר במקום 6 כריות אוויר ברכבים מתחרים.

ניתן להשיג רכב חדש שנת 2019 כזה בהנחה של 20 אלף ₪ במבצעים שמתקיימים כל יום יומיים בערך.

קח את זה בחשבון בהפחתה מתאימה ממחיר המחירון או לחילופין אולי רכישת רכב חדש כזה (תוך לקיחה בחשבון שדגם חדש כבר נחשף בחו״ל בתמונות ריגול ותוך זמן קצר יוצג באופן רשמי).

גיר רובוטי פחות מומלץ מבחינת אמינות לנסיעות עירוניות (בלאי מצמדים ו/או מוח גיר) אבל העלויות ברנו נמוכות יחסית לפי מה שקראתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למעט הגיר שחוזר על עצמו לא ידוע על בעיות מיוחדות.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי אחד הקפטורים הראשונים ב 2014. הרכב מצויין, למעט הגיר שלא מתאים להתניידות עירונית. ב3.5 שנים אצלנו לא נרשמו תקלות.

4 כריות שלו במבנה שלהם שווי ערך ל6 ברכבים אחרים. אין מה לדאוג מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1764 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...