Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונת קפה ופולים של beanz coffe, מישהו התנסה?

vxlan
שימו לב! השרשור הזה בן 1766 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראיתי שהם מציעים מכונה שטוחנת במקום פולים קלויים מראש , כשתחזוקה עליהם + כמות פולים של 60 כוסות קפה - ב108 ש"ח לחודש.

אנחנו כיום מוציאים על נספרסו יותר - השאלה היא איך הקפה? האם הטחינה במקום מוסיפה משהו ?

מישהו טעם, או אפילו יותר טוב- נרשם לאחד המסלולים שלהם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את החברה אבל היתה לי מכונה של Saeco בעבר שטוחנת את הקפה במקום ומכינה אספרסו בלחיצת כפתור. יש לי גם חבר טוב שכרגע מחזיק באחת כזאת והוא אישית אוהב אותה. אני פחות אוהב את המכונות האלה, הקפה שיוצא מהן מרגיש דלוח ביחס למכונת אספרסו בשילוב מטחנה איכותית. לטעמי, ממקום של טעם הייתי מעדיף את נספרסו לפני שהייתי רוכש עוד מכונה כזאת.

כל מי שמנסה קצת להתמקצע בעניין הקפה צריך לדעת שהרבה מהמאמצים והאנרגיה צריכים להיות מושקעים לתוך טחינה נכונה של קפה. כל סוג של קפה ורמת קלייה דורשים טחינה ברמה שונה. למעשה כיוון המטחנה הוא תהליך שלוקח זמן כל פעם שמחליפים סוג של קפה (ועל כן אני עקבי איפה שאני קונה את הקפה שלי). זה לא תהליך קשה, אבל הוא לוקח זמן ומבזבז קצת קפה עד שמגיעים ל Sweet spot. לאחר מכן האספרסו יוצא על גבול המתוק, מר, וחמוץ מה שנותן לו איזון מושלם.

הבעיה במכונות האוטומטיות שרמת ההגדרה של המטחנה, ובכלל איכות המטחנה שנמצאת בהן היא לא גבוהה. בנוסף אין אפשרות לשלוט ברמת הדחיסה של הקפה בתוך הפוד ובסופו של דבר יוצאת מנת אספרסו שאומנם מרגישה כמו קפה אבל היא רחוקה מלהיות אספרסו אמיתי.

אמ,לק: אם אתה פריק של קפה לא מומלץ - תקנה מכונת אספרסו קלאסית עם מטחנה איכותית+, אם אתה סתם מחפש מנת קפאין נוחה וזולה כל בוקר לך על זה.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...