Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על המותג סיאט ובפרט על סיאט ארונה.

Mister_Vlad
שימו לב! השרשור הזה בן 1759 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים,

מאחר שאני קצת מושפע מדעה קדומה על סיאט (אולי זה רק אני), מה דעתכם על המותג סיאט ? עד כמה הרכבים אמינים, איכות הייצור - הרכבה וחלקים ? עד כמה ניתן להשוות את הרכבים האלה לפולקסווגן \ סקודה ?

בנוגע לסיאט ארונה, מנסיונכם, האם 1 ליטר טורבו מספיק לנסיעה נוחה בעליות ונסיעות ארוכות ? האם ניתן להגדיר את הרכב כמשפחתי ? מה מידת הסיפוק מאיכות הרכב ?

תודה רבה לעונים !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותה אמינות בדיוק מאחר ומדובר באותם מנועים ומכלולים של פולקסווגן. דומה לסקודה ופחות איכותית מVW.

מנוע הליטר מספק ביצועים טובים ומספקים לנסיעה יומיומית.

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותה אמינות בדיוק מאחר ומדובר באותם מנועים ומכלולים של פולקסווגן. דומה לסקודה ופחות איכותית מVW.

מנוע הליטר מספק ביצועים טובים ומספקים לנסיעה יומיומית.

הנסיעות שלי הן בעיקר בעליות של חיפה. האם יש ממה לדאוג ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מתכוון לטוס על 180 בעליות של חיפה אז כן, יש לך מה לדאוג... אם לא.. אז לא.

אבל..... יש את הנושא של הגיר... שעוד שנוי במחלוקת ויש ים מידע בפורום לפה ולפה

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מתכוון לטוס על 180 בעליות של חיפה אז כן, יש לך מה לדאוג... אם לא.. אז לא.

אבל..... יש את הנושא של הגיר... שעוד שנוי במחלוקת ויש ים מידע בפורום לפה ולפה

כיום אני עם קיה פיקנטו החדשה 1.2, העליות בחיפה נעשות בקושי רב. המטרה - לעלות בכיף, בלי ללחוץ על הגז עד הסוף ולשמוע שהרכב נשבר.

עדיין יש מה לדאוג ? :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע ליטר יסחב את העליות בסבבה, אבל אם אתה מחפש כח ופאן אז למה לא 1.5 לפחות? דגם FR יש לך אחלה פייק אגזוזים מאחור :)

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע ליטר יסחב את העליות בסבבה, אבל אם אתה מחפש כח ופאן אז למה לא 1.5 לפחות? דגם FR יש לך אחלה פייק אגזוזים מאחור :)

לפי מה שכתוב באתר, יש רק 1.0 , ברמה הפשוטה וברמת ה FR.. יש גירסא שמחביאים מהאתר חח ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לווה מדי פעם את הארונה של בת זוגי ונוסע למעלות, הרכב לא מתקשה כלל לעלות , נהפוך הוא , מחשש להפללה עצמית לא ארחיב .

אם זה החשש אז הוא בטל בשישים.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מרבית הנסיעות מתבצעות בתוך חיפה (ובעיקר בשעות העמוסות) אז לא כדאי לקנות רכב עם גיר רובוטי, שכן תוואי עירוני מקצר את אורך חיי המצמדים, על אחת כמה וכמה בעיר בה הרכבה מזנק רבות בעליה כמו חיפה. הארונה היא בעלת גיר רובוטי ולכן אולי לא האופציה הכי טובה מבחינת אמינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לסיאט כסיאט, יש לנו 2 אטקות במשפחה (ויש גם אח קודיאק) הבעלים מרוצים ממש מהרכבים ונראה שהן לא נופלות מהג'יפונים האחרים במשפחה (ספורטאג, 3008 וקשקאי).

בקשר לארונה כך נסיעת מבחן המתאר שמתאים לך (תבהיר לאולם איפה אתה מצפה לנהוג), זאת קנייה גדולה וחובה נסיעת מבחן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השילוב בין הגיר למנוע 1 ליטר לא מתאים לחיפה, הגיר מריץ הילוכים למעלה והרכב נשאר ללא כוח זמין.

זה פשוט לא נכון. גירים רובוטיים כפולי מצמדים יודעים להתאים את ההילוך לתוואי הנסיעה ולשמור על המנוע בטווח הסל"ד היעיל בעליות ולחלופין להוריד הילוכים כדי ליצור בלימת מנוע בירידות.

לפותח השרשור, יש אצלי בבית ארונה כבר 10 חודשים, הביצועים טובים ובמעבר מפיקנטו תרגיש שדרוג בתחום הביצועים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיעת מבחן שביצעתי באזור פלמחים, הייתה לי תחושה שהרכב ממהר להעלות הילוכים ( השתרכנו אחרי רכב איטי) ובכדי לצאת לעקיפה יש צורך בלחיצה בריאה מאד בכדי להגיע לתחום הסל״ד האפקטיבי.המנוע רטט ולא שידר תחושה טובה .לדעתי לאזור כמו חיפה צריך לחפש אלטרנטיבה כוחנית יותר

Sent from my iPad using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השילוב בין הגיר למנוע 1 ליטר לא מתאים לחיפה, הגיר מריץ הילוכים למעלה והרכב נשאר ללא כוח זמין.

לא יודע לגבי סיאט ארונה אבל כבעל סיאט איביזה 1.0 ליטר שרוב הנסיעות שלי בתוואי הררי , אומר שאני מאד מרוצה מהמנוע והגיר.

עולה את העליות התלולות ללא מאמץ ובשקט מרשים.

מחליף הילוכים בזמן ונותן כוח זמין מתי שצריך.

צריכת דלק ממוצעת כ 17-18 ליטר.

בשיוט אפשר להגיע גם ל 21.

אבל מדגיש שמדובר לגבי איביזה..

המנוע והגיר אותו דבר לדעתי...

אולי פחות משקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1759 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...