Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה כלליות על מוצרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1736 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בגלל שזה שאלות על כל מיני נושאים חשבתי שעדיף שאשאל על זה ככה ולא באשכולות אחרים

1. איזה כפפה עדיפה, זאת https://www.autostore.co.il/product/%d7%9b%d7%a4%d7%a4%d7%aa-%d7%9e%d7%99%d7%a7%d7%a8%d7%95%d7%a4%d7%99%d7%99%d7%91%d7%a8-chemical-guys-extra-thick/ או זאת https://www.autostore.co.il/product/%d7%9b%d7%a4%d7%a4%d7%aa-%d7%9e%d7%99%d7%a7%d7%a8%d7%95%d7%a4%d7%99%d7%99%d7%91%d7%a8-%d7%9b%d7%97%d7%95%d7%9c%d7%94-chemical-guys-chennille/

2. המושבים של הרכב שלי מבד, המושב האחורי התלכלך בגלל איזה בחורה, צריך המלצה על מנקה מושבים מבד

3. אני רואה מלא סרטונים של שטיפת רכבים שהשמפו ממש סמיך ונתפס על הרכב, אצלי בגרניק יש מקציף פשוט, צריך לקנות מקציף יותר איכותי בשביל להגיע לרמה כזאת של סמיכות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. הכפפה Extra Thick עדיפה מבחינת רכות, אך דורשת מעט יותר טיפול.

2. Scholl SPAM תכשיר מעולה אך יקר, SONAX Xtreme מוצר טוב, כנ"ל Interior Cleaner, כל APC

וגם חומרי ניקוי ביתיים עושים את אותה מטלה.

3. כן, אך אפשר להגיע לרמת ניקיון גבוה גם ללא מקציף, זה תלוי ברמת התחזוקה והאם הרכב עובר טיפולי דיטיילינג קבוע. (מקל על הניקיון מעבר להגנה)

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. קנה כפפה של CARPRO

2.אם בחורה השפריצה לך על הריפוד כל APC בדילול המתאים יעשה את העבודה.

3. קנה מקציף יעודי,קנה SNOWFOAM,שים את הSNOWFOAM בתוך המקציף,תהנה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. הכפפה Extra Thick עדיפה מבחינת רכות, אך דורשת מעט יותר טיפול.

2. Scholl SPAM תכשיר מעולה אך יקר, SONAX Xtreme מוצר טוב, כנ"ל Interior Cleaner, כל APC

וגם חומרי ניקוי ביתיים עושים את אותה מטלה.

3. כן, אך אפשר להגיע לרמת ניקיון גבוה גם ללא מקציף, זה תלוי ברמת התחזוקה והאם הרכב עובר טיפולי דיטיילינג קבוע. (מקל על הניקיון מעבר להגנה)

בהצלחה.

1. יותר טיפול? אתה יכול לפרט בבקשה?

2. Scholl SPAM שווה את ה20 שקל יותר האלה?

3. אני שוטף את הרכב פעם בשבוע, הבעיה בקיץ ששוטפים את הרכב ויום אחרי זה הכל אבק ובלילה יש טל, יש על הרכב ציפוי PPF חלקי ועל שאר הרכב ציפוי ננו, לא יודע מה עוד

דיטיילר מקצועי יכול לעשות

1. קנה כפפה של CARPRO

2.אם בחורה השפריצה לך על הריפוד כל APC בדילול המתאים יעשה את העבודה.

3. קנה מקציף יעודי,קנה SNOWFOAM,שים את הSNOWFOAM בתוך המקציף,תהנה...

1. נראה לי אני אקנה את ה

Extra Thick

2. פעם אחרונה אני (עריכה, התבטאות לא הולמת)

3. סבבה תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1736 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...