Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שפריצר אחורי סובארו B3 2008

nev
שימו לב! השרשור הזה בן 1696 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ישנם מספר אפשרויות:

1. סתימה בצינור או בשפריצר האחורי.

2. צינור מנותק/קרוע אל השפריצר האחורי, המים יוצאים איפה שהוא בדרך.

3. משאבה חלשה ולכן הנוזל לא מגיע אחורה.

ישנם מפצלים מהמשאבה אל החלק האחורי, נתק אחד מהם ותבדוק אם המים מגיעים ותלך ככה עד שתגיע לנקודה הבעייתית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מיכל בודד עם 2 משאבות? אם כן

תחליף בין המשאבות(תחבר צנרת אחורית למשאבה קדמית וההיפך)

תפעיל וישר אחורי, יוצאים מים בשמשה הקדמית, תחליף משאבה.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שיש מיכל בודד - פריקתי לא מזמן את הטמבון בB4 שלי וראיתי שיש מיכל בצד ימין של הרכב בקדמת הגלגל שהוא ריק לחלוטין - ההשארה שלי שמדובר במיכל לוישר אחורי כי אחרת אין לדבר הזה שום הסבר - המיכל של הווישרים הקידמיים נמצא אצלי בצד שמאל של הרכב ורואים בבירור את נוזל השטיפה ומיכל ההחזרים של המנוע נמצא די צמוד אליו לצד הרדיאטור.

אין לי ברכב וישר אחורי ואני מתאר לעצמי שלמטרה הזו המיכל הנוסף והריק הזה יושב לו שם. אני לא אתפלא אם בB3 זה אותו סיפור רק שבמיכל בצד ימין תהיה מותקנת משאבה וצינורות.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ויש מיכל נפרד:

אם המשאבה עובדת, כנראה יש סתימה.

אם היא לא עובדת, תבדוק שהמשאבה מקבלת מתח, במידה ולא, הבעיה בצמה\ידית\פיוז, במידה וכן, המשאבה צריכה החלפה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי לפסול בעיה במשאבה, קודם תחליף בין היציאות לוישרים ותפעיל את הוישר האחורי, אם יוצאים מים לשמשה הקדמית אז המנוע תקין(גם אם המנוע מסתובב, יכול להיות שנשבר האימפלר).

אם יוצאים מים והמנוע תקין תנתק את השפריצר מאחורה ותפעיל את הוישר, אם יוצאים מים, הראש סתום וצריך להשרות במסיר אבנית\לקנות חדש.

אם עדיין לא יוצאים מים לך אחורה לאורך הצנרת ותבדוק מפצלים, חיבורים, נזילות(יכול להיות שמפצל t התנתק והמים זורמים החוצה, במקרה כזה אתה תראה מים מתחת לאוטו\רטיבות בתוך האוטו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

לא היה לי זמן לטפל בזה ועכשיו כל המיכל נוזל ברגע שאני מפעיל את השפריצר הקדמי\אחורי. המיכל נמצא בנקודה לא נגישה (ליד הגלגל השמאלי).

מישהו מכיר מוסך אמין וזול בקריית אריה שמטפל בזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1696 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...