Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 3 2007, קילומטראז גבוה

asafkov
שימו לב! השרשור הזה בן 1760 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

קיבלתי הצעה לקנות מאזדה 3 2007 ב-9-10, יד ראשונה משוטר שמקבל רכב משטרה. הרכב לפי מה שאמר טופל כמו שצריך במוסך מאזדה מורשה, אבל יש לרכב קילומטראז מאוד גבוה ביחס לרכבים אחרים שאני רואה לשנה הזו - 270,000.

השאלה היא איך לגשת לרכב כזה, האם יש טיפולים מיוחדים שהוא היה אמור לעבור? יש משהו מיוחד שאני צריך לבדוק? או שבכללי לא כדאי להסתכן עם כזה קילומטראז?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול אין מניעה לקנות רכב עם ק"מ גבוה, אבל זה לא מומלץ. צריך לבדוק בעיקר הסטוריית טיפולים ואת מצב הגיר!

בתקציב שלך אני ממליץ על C4 שמפורסמת פה בפורום, עם הסטוריית טיפולים (קצת יותר חדשה וק"מ קצת יותר נמוך) שתשאיר לך עודף גם להחליף שסתומים בגיר אם צריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול אין מניעה לקנות רכב עם ק"מ גבוה, אבל זה לא מומלץ. צריך לבדוק בעיקר הסטוריית טיפולים ואת מצב הגיר!

בתקציב שלך אני ממליץ על C4 שמפורסמת פה בפורום, עם הסטוריית טיפולים (קצת יותר חדשה וק"מ קצת יותר נמוך) שתשאיר לך עודף גם להחליף שסתומים בגיר אם צריך.

וואלה? דווקא אמרו לי להתרחק מc4 כמו מאש, הבנתי שזה רכב עם המון בעיות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנתונים האלה פחות משנה איפה הרכב נולד, ורק איך הרכב תוחזק.

יש מקהלה שלמה של אומרי "התרחק מצרפתיות", אבל דווקא בתקציב שלך אתה מקבל רכב משנתון יותר גבוה, שזה משמעותי למצבך, וכבונוס: מאובזר יותר.

הכי משמעותי בהמלצה שלי: קנייה מחבר פורום וותיק של רכב שאתה יודע את עברו.

אין לי שום קשר לחבר הפורום המוכר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש איזו סיבה שאתה נעול דווקא על הרכב הספציפי הזה?

הלוחות מפוצצים במזדה 3 ולדעתי תוכל בקלות למצוא אחת עם 100K ק"מ פחות באותו מחיר או מחיר קרוב מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהמאזדה תהיה רכישה ממש טובה ב 5000 ש"ח. זה יכסה על פוטנציאל התקלות.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1760 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...