Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שעוני CURREN - מה זה המחירים האלה?

mazinya
שימו לב! השרשור הזה בן 1754 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז נתקלתי סתם באלי אקפרס בשעוני CURREN במחירים של $16. אמרתי אוקיי, מזויף, ברור. אבל בכל הרשת אני רואה שעונים שלהם, גם באמאזון במחירים של $25 ו $30... הכל זיופים או שאלה המחירים הרגילים של החברה הזאת?

עריכה אחרונה על ידי mazinya
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה זיוף? אני נעלב בשם המפלגה הקומוניסטית הסינית!

מדובר במותג סיני ונכון יהיה להגיד שמדובר בחיקוי של עיצובים של מותגים מוכרים בעולם המערבי.

בכל מקרה, זה מותג LOW-COST בדומה ל-MAXIMA ההודי, אל תצפה לאיכות מדהימה אבל הם לגמרי במשחק של תמורה למחיר.

אבא שלי קנה שעון שלהם ב-20$, נראה טוב אך כבד ולא נוח על היד (גם הרצועה לא משהו). אמנם הוא כמעט ולא עונד אותו אך עובד כבר שנתיים ולא "מאבד" את השעה.

עריכה אחרונה על ידי shaharper

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הודעה ענקית באתר (המפוקפק שלהם)

[ !]EXCITING NEWS! We have been acquired by the International QRM Watch Group

We need to sell our remaining inventory as soon as possible, so you get a huge 90% DISCOUNT. See the video announcement below for more information.

נשמע אמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...