Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגבר לרכב DIY - שאלת חשמל טכנית...

ofer_b
שימו לב! השרשור הזה בן 1760 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי

אני רוצה לבנות מגבר לרכב זול ופשוט שמבוסס על TDA7498 כמו בקישור הזה: https://bit.ly/2X5gdp2

זה מגבר class D 100W X 2. היתרון שהוא קטן מאוד, לא מתחמם כמו מגברי A/B, זול מאוד ונותן הגברה יפה.

כרגע הוא עם מתח מצבר 12V אבל הזמנתי גם ממיר מתח ל 36V (זה המתח האידיאלי שלו) בשביל שיוכל לתת יותר הספק.

בניסוי כלים שעשיתי הוא עובד - חיברתי לכניסה שלו את היצאית אוזניות מהטלפון שלי.

כאשר אני מחבר לכניסה שלו את היציאה מהמערכת שלי - RCA - אני לא שומע כלום...

המערכת שלי (גם ישנה... אבל עובדת) היא sony xplod MEX-BT4700U שיש לה יציאות יעודיות למגבר (ראו תמונה) MEX-BT4700U.PNG

מה אני מפספס? האם יצאות RCA הם בעוצמה חלשה וצריך pre-amp לפני המגבר הראשי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"מה אני מפספס? האם יצאות RCA הם בעוצמה חלשה וצריך pre-amp לפני המגבר הראשי?"

בדיוק המגבר אמור לקבל pre-amp שזה באיזור ה4V

לפאלפון יש מגבר פנימי לאוזניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן - האם בדקת לפחות עם סקופ שיציאת הRCA מהמערכת של סוני באמת מוציאה סיגנל? יתכן והיא כבויה?

בנוסף לכך תבדוק מה ההתנגדות ומה סף רגישות הכניסה של הTDA

אני בספק אם לא תקבל רעשים בלתי נסבלים בתוך הרכב עם מעגלי ההגבר האלה אבל פרוייקט מבורך - כיף לראות!!!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בן - אלא עופר :-)

לא בדקתי עם סקופ (כי אין לי) אבל מאמין שהיא פעילה כי לא ראיתי שום אזכור שצריך להדליק את RCA במדריך של הרדיו. כן ראיתי ש ה RCA מוציא 2V לפי הספר, אז אני מניח שצריך pre amp

לגבי התנגדות וסף כניסה אני לא יודע - פה https://www.st.com/resource/en/datasheet/cd00244535.pdf יש את כל הנתונים של המעגל הנ"ל אם בא לך להסתכל

בגדול זה רכב ישן עם רמקולים שעברו זמנם ורציתי לשפר אותו.

התקנתי סט רמקולים + טוויטרים איכותיים קדמיים (עם קרוסאובר שבא איתם) שמחוברים ישירות לרדיו/מגבר והם נשמעים נהדר.

לאחר זמן מה רציתי יותר באסים, מאחור התקנתי זוג רמקולים שמיועדים לתחום הנמוך יותר (ובניתי להם פלטפורמה קטנה מעץ שתתאים לתושבת שהייתה שם) ואותם אני אחבר למגבר DIY שלי, בשביל "להרגיש" קצת יותר באסים, אם יהיהו רעשים משם אני מניח שזה יהיה זניח כי עיקר הצליל מגיע מהקדמיים

בכל אופן הזמנתי מעליאקספרס pre-amp וספק מתח בשבילו בכמה גרושים, נחכה שיגיע ואז נדווח על תוצאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1760 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...