Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיע שוב זמני להתחדש, או התחלתי לגדוש בT5

אייל
שימו לב! השרשור הזה בן 1313 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

כהרגלי בקודש ולאחר שחלפו קצת יותר מ- 5 שנים מאושרות (מאוד) עם GTI MK6 (פרימיום) ,התחיל לבעור בי חיידק ההחלפה.

שקלתי מספר מחליפות ,חלקן מVAG ( אאודי S3 , סקודה RS וכמובן גם MK7 למרות שבא לי שינוי) , חלקן מעולמות ההנעה האחורית ( 320,330), חלקן יפניות יוקרה (לקסוס אינפיניטי מס' דגמים) וחלקן נולדו בשבדיה ומתהדרות באיכות ,מנוע חזק (S60/V40-T5).

המועמדת המובילה היתה S3 אבל במשך חודשים רבים לא הצלחתי לשים את היד על אחת נורמלית שמתאימה לסטנדרטים שלי (יד 1 בלבד, ק"מ נמוך בלבד, ללא נגיעת מכחול בלבד ) וזה עוד לפני מחירי השוק הלא הגיוניים (מבקשים על רכבים 2014 מחירים של 180-190 אלף ש"ח מול מחירון באיזור 130 אלף ש"ח- לשלם 20 מעל המחירון זה דבר שהוא לא זר לי , אבל 50 זה כבר פחות מתחבר) .

לסקודה RS פחות התחברתי , מהבוואריות נמנעתי בגלל עלויות אחזקה גבוהות וסוג האנשים שמכרו אותן ,

היפניות נפלו מהר מאוד , כך שנשארתי עם S3 או למצוא שבדית R-DESIGN עם עדיפות ל V40 בגלל הקומפקטיות.

מאוד לא רציתי לעזוב את הקונצרן וללכת אל הלא נודע וכבר התקבלה ההחלטה אצלי לוותר על הרעיון ולהמשיך עם הקיימת עד שמחירי הGTI PERFORMANCE EDITION ירדו לאיזור שאני יכול להרשות לעצמי וגם השקעתי המון כסף בסוג של יישור קו של אמצע הדרך ( תושבת מנוע, זרועות , סלילי הצתה ,טיפול DSG, בלמים ב4 פינות ומה לא...)

אבל המשכתי לבדוק את הלוחות מדי פעם ותוך כדי רפרוף בלוחות תפסה את עיני שבדית מיוחדת עם נתונים שאי אפשר להתעלם מהם .

V40-T5-R-design בצבע מיוחד ועם נתונים פנומנליים.

הלכתי לראות וגיליתי רכב שנראה כאילו אתמול נמסר מהסוכנות, מתחבא בחניון תת קרקעי אי שם במרכז תל אביב , עם 6,900 ק"מ אמיתיים על השעון ושבעליו שהשקיע גם כסף רב בשדרוגים מעבר לסטנדרט נוסע באופניים חשמליים לעבודתו ברחוב הסמוך ומוכר אותו מחוסר שימוש , אהבתי מה שראיתי ,עשיתי סיבוב ארוך ,סגרתי עליו עקרונית והמתנתי לתאריך מסירה מהבעלים שלא היה מגובש עד הסוף , בינתיים העליתי מודעה בפורום למכירת ה GTI והיא נמכרה מהר מאוד לחבר פורום נחמד ופדנט שימשיך לעדכן אותנו (אם ירצה) ויגיב כאן בשרשור (אם ירצה) .

לאחר מספר ימים עסקת הקניה התממשה והרי היא לפניכם חמה מהתנור :

Volvo V40 T5 - R-design

מנוע 245 כ"ס, גיר 8 הילוכים

שנת 2016

יד 1 (עכשיו כבר יד 2)

עם 6,900 ק"מ ( כן, זו לא טעות - לא חסר אפס)

בצבע REBEL BLUE .

התרשמות ראשונית: זה משהו שונה. רכב פחות אגרסיבי, פחות חד , יותר נוח, אבל חזק מפנק ,עמוס בטכנולוגיה ולא מהווה ירידה חדה מדי בהתנהגות כביש , ביום יום זה יתרון והרוב המכריע של הנסיעות זה יום יום.

התרשמות מעמיקה אביא בהמשך כשאצא איתו מגוש דן .

WhatsApp Image 2019-06-19 at 10.11.02.jpeg

WhatsApp Image 2019-06-19 at 10.11.16.jpeg

WhatsApp Image 2019-06-19 at 09.22.39.jpeg

00000IMG_00000_BURST20190619092037966_COVER.jpg

IMG_20190619_095504.jpg

עריכה אחרונה על ידי אייל
תמונות נחתכו בהצגה
  • רעיון טוב! 1

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 104
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תתחדש!

ברוך הבא לוולוו.

בזמנו גם אני הייתי בלבטים של וולוו מול VAG.

אני לא מצטער לרגע.

קיבלת החלטה טובה. קנית רכב מיוחד שנראה טוב ועם תמורה מאוד גבוהה למחיר.

מעניין לשמוע לגבי השידרוגים שנעשו ע"י הבעלים הקודמים.

נמשיך להתכתב בפרטי לגבי שאר הנושאים הטכניים (-:

עריכה אחרונה על ידי banji man

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! אין ספק שמדובר רכישה מעולה בהתייחס למצב המכונית (לצבע פחות התחברתי...)

תהנה.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשית בחירה מצויינת ותתחדש. רק רציתי להגיד לך משהו לגבי בוואריות ועלויות אחזקה שלהן שלא הרבה יותר גבוהה מוואגית חזקה טיפוסים אך הבדל בניהוג והרגשה כללית היא כמה רמות מעל אפילו ב 320 שיחסית חלשה.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

תתחדש! כבר יומיים אני מנסה להבין לאיזה וואגית שייכת הדיפיוזר הזה.

כהרגלך אתה מוצא אקזמפלרים נדירים, סחתיין.

אוטו עם מנוע נהדר ומושבים אלוהיים, משחק שונה כמובן מוואגית אבל מחזיר באיכויות שונות ולא פחות חשובות.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתחדשת אייל!

אני מאוד אוהב את המותג - מבפנים זה נראה פשוט לוקסוס! המושבים של וולבו נוחים ברמות ואני גם מאוד אוהב את הT5 גם השילוב לגיר נשמע פשוט פנטסטי.

פחות מתחבר לצבע הכחול - מאוד אוהב וולבו כשהן מגיעות בלבן משום מה :?

מחכה לרשמים!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית - תתחדש וסע בדרכים טובות :)

מודה שפתחתי את הפוסט וקפצתי לתמונות,וישר קפץ לי לראש כמה הרכב הזה דומה לפוקוס RS (שגם באותו צבע) :p

דבר אחד מציק לי מעט

היפניות נפלו מהר מאוד

מדוע?

בחלומותיי (עכשיו פחות שהמשפחה מתרחבת ב"ה),להיות בעלים של איזו נינג'ה סקסית לשנה\שנתיים ככה

EVO\STI\WRX משנתון אחרון ככל האפשר (לא פחות,ידוע שרוב הישנות יותר שביד2 שבורות ומרוסקות,יד מליון ורובן החליפו מנוע)

אבל אחד הדברים שלמדתי בפורום מאז שנרשמתי - מי שדוגר על הלוחות לאורך זמן - בסוף מוצא.

עריכה אחרונה על ידי ezuf

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
תתחדש! כבר יומיים אני מנסה להבין לאיזה וואגית שייכת הדיפיוזר הזה.

שייך :roll:

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן ייחודי, תתחדש

If you can dream of something, you can achieve it

הייתי עם הגברת, אני חושב שאם הייתי מזכיר את המילים ״רכב״/״פורום״/״ניקוי״ הייתי ישן בספה או בטרקלין ;)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1313 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...