Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב בעד 45 אלף שקל

Asher Lavi
שימו לב! השרשור הזה בן 1759 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אשמח להצעה, אני מחפש רכב אוטומט בסכום של 45 אלף (יכול לעלות גם ל50)

חשוב לי הביצועים של הרכב (0-100) והאיבזור שלו.

אומנם אני גבוה יחסית 1.90 אבל אני אהיה היחיד ברכב ברוב הזמן ככה שמרווח ברכב לא חשוב פה כל כך. בגלל זה סופרמיני עדיפה אולי?

צריכת דלק יחסית חשובה אבל לא ממש כי לא נוסע הרבה, פשוט אם אפשר שלא ישתה ממש ממש.

ומן הסתם שאמינות זה דבר חשוב ביותר

תודה רבה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסועה שנתית צפויה? בתקציב הזה אם רוצים קטנה עם ביצועים נחמדים הייתי שוקל את פיג׳ו 208 בשנתון 2016 ומעלה, לא יודע כמה יהיה לך נוח בסופר מיני בגלל הגובה, אבל שווה לנסות.

אם יהיה לך צפוף, הייתי עולה קטגוריה ל308 משנתון 2015 ומעלה.

בשני אלה אתה מקבל רכב מודרני, חזק יחסית, נוח, חסכוני בנסיעה שגרתית.

בנוגע לאמינות יש רק את עניין רצועת הטיימינג שיכולה להתפורר ומומלץ להחליף אותה איך שרוכשים במידה והבעלים הקודם לא החליף או לבדוק מתי הוחלפה אם בכלל, לפי מיטב הבנתי היא אמורה להחזיק בסביבות 70-90k ק״מ או 4 שנים, בעלות של 2,500 שקלים, אני באופן אישי הייתי לוקח את זה כל יום בתמורה לעומת החלפת מצמדים כל 30-40K ק״מ בגיר רובוטי במתחרות (DSG7) בעלות יקרה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצעה קצת פחות שגרתית: לאנצ'יה דלתא. 200 כ"ס וגיר פלנטרי, וגם רכב גדול ומרווח (יחסית) ודי מאובזר.

יש לו כמה נקודות רגישות, ועלויות האחזקה שלו יהיו גבוהות מקורולה, אבל יש תמורה בעד האגרה למי שמחפש כח.

ל-amir74 יש (היתה?) כזו, חפש את שרשור האחזקה שלו.

מצד שני, יש לי הרגשה שהשרשור הזה יגמר במאזדה 2.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני 1.87 נוהג על הונדה סיוויק,לפעמים מרגיש קצת חוסר מקום אבל בכללי רכב מאד נוח,אמין,צריכת דלק סביב 1:12.5,אחזקה סבירה

לפני היה לי שברולט קרוז 1.6 שנת 2012 רכב מאד מרווח,אמין, צריכת דלק סביב 1:10,אחזקה סבירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסועה שנתית צפויה? בתקציב הזה אם רוצים קטנה עם ביצועים נחמדים הייתי שוקל את פיג׳ו 208 בשנתון 2016 ומעלה, לא יודע כמה יהיה לך נוח בסופר מיני בגלל הגובה, אבל שווה לנסות.

אם יהיה לך צפוף, הייתי עולה קטגוריה ל308 משנתון 2015 ומעלה.

בשני אלה אתה מקבל רכב מודרני, חזק יחסית, נוח, חסכוני בנסיעה שגרתית.

בנוגע לאמינות יש רק את עניין רצועת הטיימינג שיכולה להתפורר ומומלץ להחליף אותה איך שרוכשים במידה והבעלים הקודם לא החליף או לבדוק מתי הוחלפה אם בכלל, לפי מיטב הבנתי היא אמורה להחזיק בסביבות 70-90k ק״מ או 4 שנים, בעלות של 2,500 שקלים, אני באופן אישי הייתי לוקח את זה כל יום בתמורה לעומת החלפת מצמדים כל 30-40K ק״מ בגיר רובוטי במתחרות (DSG7) בעלות יקרה יותר.

הנסיעה השנתית שלי תהיה בערך 10 אלף בשנה

קראתי קצת על הרכב ויש לי שני שאלות, הוא נשמע על הנייר רכב ממש טוב ולמחיר שלו בכלל מטורף. אם זה ככה לא כמעט ולא יוצא לי לראות רכבים כאלה בכביש? עניין של אמינות המותג?

שאלה נוספת זה שראיתי שעומדת לצאת פיגו 208 חדשה שנה הבאה האם זה לא יוביל לירידת מחירים ברכבים כמו 2016, פשוט ככה אני זוכר את זה במאזדה שיצא הגרסא החדשה ולישנה ירדו המחירים.

הצעה קצת פחות שגרתית: לאנצ'יה דלתא. 200 כ"ס וגיר פלנטרי, וגם רכב גדול ומרווח (יחסית) ודי מאובזר.

יש לו כמה נקודות רגישות, ועלויות האחזקה שלו יהיו גבוהות מקורולה, אבל יש תמורה בעד האגרה למי שמחפש כח.

ל-amir74 יש (היתה?) כזו, חפש את שרשור האחזקה שלו.

מצד שני, יש לי הרגשה שהשרשור הזה יגמר במאזדה 2.

תודה על העצה, קראתי על הרכב וראיתי אותו ולא התחברתי אליו בעיקר למראה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איפה אתה גר אבל אני רואה אותן בכמויות, כן יש סלידה לקהל הישראלי מרכבים צרפתיים אבל אין לשפוט רכב לפי מוצאו אלא לפי דגם, וה208 לדעתי מתעלה על כל רכב בתקציב שלה, לאחרונה בן משפחה רכש אחת משנתון 16 עם 40 אק״מ ב53K, מבסוט עד השמים, חד משמעית הוא לא היה מצליח למצוא משהו ברמה שלה בתקציב הזה.

המחיר בא לטובתך בקניה שכן אתה מקבל רכב מודרני וחדש יחסית עם מכלולים אמינים, ולרעתך במכירה, בגלל היותו צרפתי.

כן צפויה ירידית ערך מסויימת על החלפת דגם אבל זה לא שאתה קונה אותו כחדש ואז מוסיף ירידת ערך של חדש+החלפת דגם, אתה קונה משומש שיישמש אותך למספר שנים, כך שירידת הערך תהיה נמוכה יחסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איפה אתה גר אבל אני רואה אותן בכמויות, כן יש סלידה לקהל הישראלי מרכבים צרפתיים אבל אין לשפוט רכב לפי מוצאו אלא לפי דגם, וה208 לדעתי מתעלה על כל רכב בתקציב שלה, לאחרונה בן משפחה רכש אחת משנתון 16 עם 40 אק״מ ב53K, מבסוט עד השמים, חד משמעית הוא לא היה מצליח למצוא משהו ברמה שלה בתקציב הזה.

המחיר בא לטובתך בקניה שכן אתה מקבל רכב מודרני וחדש יחסית עם מכלולים אמינים, ולרעתך במכירה, בגלל היותו צרפתי.

כן צפויה ירידית ערך מסויימת על החלפת דגם אבל זה לא שאתה קונה אותו כחדש ואז מוסיף ירידת ערך של חדש+החלפת דגם, אתה קונה משומש שיישמש אותך למספר שנים, כך שירידת הערך תהיה נמוכה יחסית.

אני גר בראשון לציון ולצורך העניין אני עובד במרכז מסחרי ויוצא לי להסתובב הרבה בחניון ולא יצא לי כמעט לראות בכלל.

בנוגע לשאלה החשובה על ירידת הערך בצאת הדגם החדש, האם לא עדיף לי אפילו ברמה של להשיג עוד תקציב לרכב ולקנות נגיד מאזדה 2 2016 בהתחשב בעובדה שאני אמכור אותה בהרבה יותר שאמכור?

אני מתכנן להיות עם הרכב כ-3/4 שנים הירידת ערך בשני הדוגמאות תהיה לטובת מי ככל הנראה?

לא באחוזים כמובן אלא בכסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1759 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...