Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסרת מערכת Connect it של צמפיון

GTאי
שימו לב! השרשור הזה בן 404 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קיבלתי את הרכב עם המערכת (זאת אומרת שהסכמתי להתקנה).

המערכת לא שימושית למי שמשתמש באנדרואיד אוטו/קאר פליי, ובאופן כללי היא לא משהו.

מילא היתה מערכת לא שימושית, אבל הגאונים התקינו אותה כברירת המחדש בהנעה של הרכב... איכס + ממש מעצבן שאני לא יכול להדליק את הרכב על תחנות רדיו או סתם לראות את ה GTI באדום שמופיע שם.

מישהו יודע איך אפשר להסיר אותה?

בשיחה טלפונית עם נציג שלהם (שהיה נחמד אבל ממש חסר אונים) הוא הקריא לי את התשובה שהיתה לו במחשב, הבנתי שאני לא הראשון.

היא היתה בערך כזו: "אי אפשר שהמערכת לא תעלה ראשונה, אין דרך להוריד אותה, ובכל מקרה תדבר עם גיל קאר".

הסברתי לו בצורה הכי ברורה שאני יודע מי זה צמפיון ונותני השירות שלהם ממש לא מעניינים אותי. בנוסף, כיוון שפעולת המערכת מפריעה לי אני לא מוכן לקבל "לא" כתשובה.

כרגע אני ממתין שיצור איתי קשר מנהל, בתקוה שהוא לא יהיה חדל אישים.

אם יש לכם רעיונות - אשמח.

עריכה אחרונה על ידי GTאי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תתקשר לגיל קאר והם ישלחו טכנאי שיבטל את האופציה שזה יעלה כברירת מחדל.

ההתעקשות שלך שצ'מפיון יביאו לך את הפתרון סתם מזבזת לך את הזמן.

הם לא מבינים במערכת והם לא התקינו אותה.

לפעמים עדיף להיות חכם ולא צודק.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתקשר לגיל קאר והם ישלחו טכנאי שיבטל את האופציה שזה יעלה כברירת מחדל.

ההתעקשות שלך שצ'מפיון יביאו לך את הפתרון סתם מזבזת לך את הזמן.

הם לא מבינים במערכת והם לא התקינו אותה.

לפעמים עדיף להיות חכם ולא צודק.

אתה יודע שזה אפשרי? התשובה שלהם היתה ברורה - שאי אפשר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אפשרי. זאת מערכת אנדרואיד אשר משתמשת במסך המקורי. צריך קוד טכנאי להכנס להגדרות ושם ישנה אפשרות להגדיר האם המערכת תעלה באופן אוטומטי או לא.

דבר נוסף, ברכבים שיש לי בצי שאני מנהל ששייכים לצ'מפיון יש כפתור מתחת לתא כפפות אשר מכבה את המערכת הנוספת לגמרי. תבדוק, אולי גם לך יש כפתור כזה.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שיש מערכת ממש דומה בטויוטה, גם פיתוח של גיל קאר, ששם אפשר לבקש שיצרבו רק ווייז במקום המערכת אנדרואיד כולה. מאמין שגם בצ'מפיון יש כי זו מערכת כמעט זהה, שווה לבדוק. ככה או ככה תצטרך לקבוע עם גיל קאר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהעובדה שזה מה שצ'מפיון מתקינים מעציבה אותי הרבה יותר.

חבר שלי קנה A3 2018 ובמעמד המכירה הוצע לו וויז ומצלמת רוורס. מגניב, בתור מישהו שלא מבין אתה חושב שאתה מקבל אינטגרציה מלאה עם הרכב ועל הדרך מצלמת רוורס מקורית. אז זהו, שלא. מדובר במערכת שמתלבשת על המערכת המקורית שכוללת לוגו של צ'מפיון עם 2 אפליקציות: שירות דרך ווייז. מיותר לציין שהמצלמה היא אפטרמרקט סינית ולא מקורית.

זה מאוד מעצבן אותי שלא שמים דגש על חלקים מקוריים. אגב, יותר עצוב/מצחיק - כשהתקשרתי לקלאס איי (מתקין "רשמי" של אאודי בישראל) לברר לגבי עלויות של מצלמת רוורס מקורית, סתם לקטע, נאמר לי שאין כזה דבר מצלמה מקורית. כששלחתי לבחור בוואטספ את המצלמה המקורית שהתקנתי ברכב שלי (כולל מק"ט מקורי של אאודי) כמובן שהוא לא הגיב להודעה.

פשוט חוצפה וזלזול ברמה בלתי מותארת.

• אהבתי 1

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר שלי קנה A3 2018 ובמעמד המכירה הוצע לו וויז ומצלמת רוורס. מגניב, בתור מישהו שלא מבין אתה חושב שאתה מקבל אינטגרציה מלאה עם הרכב ועל הדרך מצלמת רוורס מקורית. אז זהו, שלא. מדובר במערכת שמתלבשת על המערכת המקורית שכוללת לוגו של צ'מפיון עם 2 אפליקציות: שירות דרך ווייז. מיותר לציין שהמצלמה היא אפטרמרקט סינית ולא מקורית.

זה מאוד מעצבן אותי שלא שמים דגש על חלקים מקוריים. אגב, יותר עצוב/מצחיק - כשהתקשרתי לקלאס איי (מתקין "רשמי" של אאודי בישראל) לברר לגבי עלויות של מצלמת רוורס מקורית, סתם לקטע, נאמר לי שאין כזה דבר מצלמה מקורית. כששלחתי לבחור בוואטספ את המצלמה המקורית שהתקנתי ברכב שלי (כולל מק"ט מקורי של אאודי) כמובן שהוא לא הגיב להודעה.

היום לכל רכב שנמכר היום בארה״ב יש מצלמת רוורס מקורית כי זה ציוד חובה החל משנת 2018. לכן ליצרנים שמוכרים בארה״ב, כמו אודי, חייב להיות רכיב מקורי שהם יכולים, אם מתחשק להם, לכלול כציוד סטנדרטי גם מחוץ לארה״ב (פחחחחח) או למכור אותו בתוספת מחיר.

https://www.usatoday.com/story/money/cars/2018/05/02/backup-cameras/572079002

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה שאני משיג את קוד הטכנאי, איך מגיעים למסך שבו צריך להזין אותו ע"מ להיכנס כ ADMIN?

שקלת לבקש הסרה מוחלטת של המערכת (עם החזר כספי מסויים, במידה וינתן מה טוב) ולהפעיל את פונקציית ה-Android Auto/CarPlay בצורה מקורית?

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שקלת לבקש הסרה מוחלטת של המערכת (עם החזר כספי מסויים, במידה וינתן מה טוב) ולהפעיל את פונקציית ה-Android Auto/CarPlay בצורה מקורית?

גם את זה ניסיתי מול צ'מפיון. ראה תשובה בהמשך.

מעדכן את השרשור לדורות הבאים.

אפשרי? כן

גיל קאר - לא מוכנים ללא הסמכה של צ'מפיון

צ'מפיון - לא מוכנים לעשות כלום אלא אם יש לי סיבה "ממש טובה" {נשבע לכם זה מה שאמרו לי} וגם אז זה יהיה בתשלום.

אני? מכיר חבר של חבר אז מצאתי בסופו של דבר פתרון לבד

אם לא הייתי מוצא פתרון היתי מגיש תלונה למשטרה על מעקב לא חוקי של חברת צ'מפיון אחרי.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם את זה ניסיתי מול צ'מפיון. ראה תשובה בהמשך.

מעדכן את השרשור לדורות הבאים.

אפשרי? כן

גיל קאר - לא מוכנים ללא הסמכה של צ'מפיון

צ'מפיון - לא מוכנים לעשות כלום אלא אם יש לי סיבה "ממש טובה" {נשבע לכם זה מה שאמרו לי} וגם אז זה יהיה בתשלום.

אני? מכיר חבר של חבר אז מצאתי בסופו של דבר פתרון לבד

אם לא הייתי מוצא פתרון היתי מגיש תלונה למשטרה על מעקב לא חוקי של חברת צ'מפיון אחרי.

אם עדיין הסתבכת, מוזמן לפנות אליי בפרטי לסייע בהסרת המערכת וכמו כן אקטיבציה מקורית ל-App Connect.

• מעניין 1

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מבין ש מצלמה חניה שמגיעה עם חבילה של אודי ומספר מק"ט זה לא אומר ש "מקורית", אותה מפעל שעושה את המצלמות שעולות 20 ש"ח באיבי, עושות גם את המצלמות ה "מקוריות" של אודי (לא משנה תכלס על איזה רכב מדובר, רושם אודי כי אתה רשמת) ועולות פי כמה יתר בגלל שרשום "אודי".

וזה לא רק עם המצלמות, זה עם עוד הרבה דברים, כדי שהמצלמה שאתה קונה באיבי תעבוד במסך המקורי, צריך לדעת מה לעשות וצריך להתחבר למחש רכב וכל מיני דברים שאני לא מכיר ב100%, אבל זה ככה.

כמו החילקי חילוף OEM, בגלל שמגיעים בלי השם של הרכב, עולות חצי ושליש, אבל בסופו של דבר אותה מפעל שעושה את החלקי חילוף של אודי, עושה את אותם חלקים פשוט בלי השם ועולות פחות.

עכשיו, כמו כל דבר, צריך להכיר ולדעת איפה ו ממי לקנות (אני מדבר על חלקים חשובים אוקי?)

עוד דוגמה, קניתי ללאון שלי הפדלים כמו בתמונה ב100/120 ש"ח

Car-styling-Sport-Fuel-Brake-Dead-Pedal-Cover-Set-DSG-For-Seat-Leon-5F-MK3-For.jpg_640x640.jpg

מכיר כמה רכבים מקבלים כאלה מקורים או אנשים שקנו "מקורים" ב400/600 ש"ח, הם בדיוק אותו דבר, אין הבדל אפילו, והסתכלתי מקרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מבין ש מצלמה חניה שמגיעה עם חבילה של אודי ומספר מק"ט זה לא אומר ש "מקורית", אותה מפעל שעושה את המצלמות שעולות 20 ש"ח באיבי, עושות גם את המצלמות ה "מקוריות" של אודי (לא משנה תכלס על איזה רכב מדובר, רושם אודי כי אתה רשמת) ועולות פי כמה יתר בגלל שרשום "אודי".

וזה לא רק עם המצלמות, זה עם עוד הרבה דברים, כדי שהמצלמה שאתה קונה באיבי תעבוד במסך המקורי, צריך לדעת מה לעשות וצריך להתחבר למחש רכב וכל מיני דברים שאני לא מכיר ב100%, אבל זה ככה.

כמו החילקי חילוף OEM, בגלל שמגיעים בלי השם של הרכב, עולות חצי ושליש, אבל בסופו של דבר אותה מפעל שעושה את החלקי חילוף של אודי, עושה את אותם חלקים פשוט בלי השם ועולות פחות.

עכשיו, כמו כל דבר, צריך להכיר ולדעת איפה ו ממי לקנות (אני מדבר על חלקים חשובים אוקי?)

עוד דוגמה, קניתי ללאון שלי הפדלים כמו בתמונה ב100/120 ש"ח

[ATTACH=CONFIG]520543[/ATTACH]

מכיר כמה רכבים מקבלים כאלה מקורים או אנשים שקנו "מקורים" ב400/600 ש"ח, הם בדיוק אותו דבר, אין הבדל אפילו, והסתכלתי מקרוב.

החלקים שאני עובד איתם הם מספק מהונגריה שמביא חלקים מקוריים ולא OEM. תאמין לי שאני יודע לעשות את ההבדלה כי אני עוסק בזה מספיק זמן. אני בחיים לא אמכור חלק OEM ואגיד למישהו שזה מקורי.

אם אתה נהנה להתקין ברכב שלך דברים כאלו, אדרבא, אבל אני מציע התקנות של דברים מקוריים בלבד.

נכון, יש דברים שאני מסכים איתך שאפשר ״לחפף״ כמו צמות כבלים או המשענות לרגליים כי אלו באמת מקומות זניחים, אבל בדבר כמו מצלמת רוורס אני מעדיף להשקיע יותר כסף ללקוח ולייבא מוצר איכותי שאני יודע שיעשה אינטגרציה מושלמת עם הרכב ללא תקלה.

• רעיון טוב! 1

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 404 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...