Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסרת מערכת Connect it של צמפיון

GTאי
שימו לב! השרשור הזה בן 423 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נראה לי שהבנתי אותי, ואני מקבל מה שאתה אומר, אבל אסביר לך אחרת (יכול להיות שלא בכל חלק ברכב, אבל בהרבה מאוד זה כן כמו שכתוב לך עכשיו)

יש לי מפעל, במפעל שלי אני עושה X דבר, בא אודי ואומר לי "שלום, אני רוצה ש המפעל שלך יעשה לי מליון של הX דבר שאתה עושה".

אני עושה להם, ובסוף (את האמת לא יודע אם זה המפעל או אודי עצמו, אבל נראה לי המפעל) רושם על הX "אודי" + מספר כלשהו (המק"ט אוקי?)

הם מוכרים המחיר X.

עכשיו אני, ממשיך לעשות את המוצר ה X הזה, פשוט לא רושם "אודי".

זה בדיוק אותו מוצר, הכל אותו דבר, פשוט בלי האודי, יכול להיות שאתה לא קורה לזה מקורי, אבל זה "כן", ורק בגלל שאין את ה"אודי" על המוצר, לא אומר שזה פחות איכותי או משהו.

שוב, לא מחפש לריב, יכול להיות שלא נסכים, אבל, זה ככה.

Enviado desde mi ONEPLUS A6013 mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נראה לי שהבנתי אותי, ואני מקבל מה שאתה אומר, אבל אסביר לך אחרת (יכול להיות שלא בכל חלק ברכב, אבל בהרבה מאוד זה כן כמו שכתוב לך עכשיו)

יש לי מפעל, במפעל שלי אני עושה X דבר, בא אודי ואומר לי "שלום, אני רוצה ש המפעל שלך יעשה לי מליון של הX דבר שאתה עושה".

אני עושה להם, ובסוף (את האמת לא יודע אם זה המפעל או אודי עצמו, אבל נראה לי המפעל) רושם על הX "אודי" + מספר כלשהו (המק"ט אוקי?)

הם מוכרים המחיר X.

זה בדיוק אותו מוצר, הכל אותו דבר, פשוט בלי האודי, יכול להיות שאתה לא קורה לזה מקורי, אבל זה "כן", ורק בגלל שאין את ה"אודי" על המוצר, לא אומר שזה פחות איכותי או משהו.

הבנתי אותך מצוין, כפי שאמרתי - אני יודע את ההבדל בין OEM למקורי. שוב אומר - אני (וקהל הלקוחות שאליו אני פונה ומבצע אצלי התקנות) רוצה את הדבר שהכי קרוב למקור. גם אם מדובר בחלק זהה לגמרי שיוצר באותו המפעל, הם יעדיפו את החלק עם הלוגו של אאודי. בן אדם שיתקין אצלי מצלמה באאודי A6 ירצה את החלק המקורי ולא את OEM, והוא יהיה מוכן לשלם על זה כמה שנדרש.

אני אישית, גם ברכבי, שם חלקים מקוריים ולא OEM. בדברים זניחים יותר, שאין באמת הבדל לדוגמת צמות כבלים, אני משתמש בדברים סיניים כי יש גבול.

Sent from my iPhone using Tapatalk

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם מוכרים המחיר X.

בפרקטיקה זה לא עובד כמו שאתה מתאר.

אאודי לצורך הדוגמא מביאים מפרט דרישות משלהם, דרישות בקרת ואבטחת איכות, דרישות לרכיבים שמשמשים לייצור ועוד ועוד. זה לא מסמך של חצי עמוד אלא הרבה הרבה יותר ארוך. בסוף הם עושים בדיקה לראות שקיבלו את מה שהם ביקשו.

המפעל מייצר על הקו את המוצרים של אאודי וכן מוצרים אחרים שם אין את כל הדרישות אלא הם מיצרים מה שהם רוצים.

לפעמים המוצרים דומים באיכותם ולעיתים קרובות האיכות רחוקה מאוד. להגיד ש"זה בדיוק אותו מוצר" זה ממש לא נכון.

(אני מכיר טוב את נושא בקרת האיכות של תעשיית הרכב, שרשרת אספקה ודרישות ייצור)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
אם עדיין הסתבכת, מוזמן לפנות אליי בפרטי לסייע בהסרת המערכת וכמו כן אקטיבציה מקורית ל-App Connect.

היי אשמח לעזרתך במספר דברים הקשורים למערכת.

אחד מהם זה לנטרל אותה.

המון תודה.

[email protected]

0546314573

אלעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
אם עדיין הסתבכת, מוזמן לפנות אליי בפרטי לסייע בהסרת המערכת וכמו כן אקטיבציה מקורית ל-App Connect.

היי, אשמח אם תוכל לעזור לי ולפנות אליי במייל הבא:

[email protected]

תודה רבה, לידור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

אמנם שרשור ישן אבל נראה שיש פתרון שטרם פורסם. מישהו יודע לסייע עם זה בלי לערב את צמפיון? 

-פולו 16V 6N שנת 2000, -סקודה אוקטביה  2015, גולף 2018,  סופרב 2020

-איוניק 5 עלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...
בתאריך 9.7.2019 בשעה 19:29, Fraysa כתב:

גם מחפש פתרון לבעיה, הרכב שלי כולל את מערכת conncect it והיא מופעלת כברירת מחדל. אני לא משתמש בה כי האנדרויד אוטו עובד מצויין. הייתי רוצה לבטל את עליית המערכת כברירת מחדל או לחבות/לנתק אותה לגמרי, בדקתי מתחת לתא הכפפות וגם מאחוריו ואין כפתור כמו שמישהו הציע כאן. עם למישהו יש פטרון, שלא מצריך בזבוז של חצי יום בגיל קאר אשמח לשמוע. תודה. מדובר בגולף 2019.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא צריך את גיל קאר, אתה רק צריך כלים בסיסיים. חפש ביוטיוב "Golf MK7 glovebox removal", נתק את הכבל המאריך של ה-Quadlock מה-MMI, תעיף קיבימנט את המערכת ותחבר את הכבל המקורי של הרכב בחזרה לרדיו. 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

אשמח לדעת אם יש אפשרות לבטל את המערכת ועדיין להשתמש במצלמת רוורס?

עריכה אחרונה על ידי Barchmi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה רכב, איזו רמת גימור ואיזו מערכת?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Barchmi כתב:

אשמח לדעת אם יש אפשרות לבטל את המערכת ועדיין להשתמש במצלמת רוורס?

בהנחה שמצלמת הרוורס היא מקורית, כן. בהנחה שהיא בהתקנה מקומית, סביר מאוד שהיא מחוברת לאותו interface שמספק גם את הקישוריות המחרידה של צ׳מפיון, לא. 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 28.8.2021 בשעה 11:46, varian כתב:

גם מחפש פתרון לבעיה, הרכב שלי כולל את מערכת conncect it והיא מופעלת כברירת מחדל. אני לא משתמש בה כי האנדרויד אוטו עובד מצויין. הייתי רוצה לבטל את עליית המערכת כברירת מחדל או לחבות/לנתק אותה לגמרי, בדקתי מתחת לתא הכפפות וגם מאחוריו ואין כפתור כמו שמישהו הציע כאן. עם למישהו יש פטרון, שלא מצריך בזבוז של חצי יום בגיל קאר אשמח לשמוע. תודה. מדובר בגולף 2019.

באיחור, אבל המיקום כנראה מצד ימין של התא כפפות, הגישה היא מצד ימין כשהדלת פתוחה עד הסוף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 11 חודשים מאוחר יותר...

הסרת קונקט איט של גיל קאר מרכבי פולקסווגן. מישהו יכול לעזור? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מאוד פשוט. פירוק תא הכפפות (לכל דגם רכב יש מספיק סרטונים ביוטיוב) ואיתור הקופסה של ה-ConnectIt.

אל הקופסה מתחברת צמת חוטים שהיא סוג של "מפצל" שמתפצל מהצמה המקורית. נתק את הצמה של צ'מפיון

וחבר את הצמה המקורית למערכת המולטימדיה. תרכיב בחזרה את תא הכפפות ושלום על ישראל.

• אהבתי 1

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 423 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...