Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יעלה יותר בטיפולים ופחת לתקופה של 7 שנים.. טויוטה קורולה 2011 או יונדאי איי10 2015

netanel22
שימו לב! השרשור הזה בן 1737 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

את שני הרכבים אפשר לקנות ביד2 ב30,000 שח.אני מחפש רכב שאוכל לקנות לתקופה של 7 שנים, שיעלה כמה שפחות בטיפולים ופחת.. יש לי תקציב אבל אני לא מחפש להוציא הרבה אלא להוציא את הסכום על רכב שבו לאחר תקופה של 7 שנים אוציא עליו כמה שפחות ולאחר שאמכור אותו העלות של ה7 שנים תהיה כמה שיותר נמוכה, אה ושהרכב יהיה סביר (מ2011 ואילך , שלא אצטרך להגיע למצב של בדיקת בלמים כי הרכב מיושן).תודה לכל שיעזור לי בזה.

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

It's not the car who have the skills but the driver

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משום מה , קצת מוזר לי מכלול העדפות ..

שני רכבים שונים למטרות שונות.

אתה קונה רכב ב 30 אלף שקלים, איזה פחת יהיה ב 7 שנים?

אם אתה רווק שגר בעיר פקוקה עם מצוקת חניה, ואיך באופק משפחה עם ילדים - תקנה יונדאי i10. הוא יותר חסכוני, יותר חדש ויותר קל לתמרון.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה על התגובה.. אני יותר מתכוון לתיקונים, לגבי הפחת - התכוונתי שאני שוקל גם רכבים יקרים יותר ואז הפחת בא לידי ביטוי.מה שאני רוצה להשיג זה כמו שכתבתי שב7 שנים הפחת והטיפולים יהיו כמה שיותר זולים (פחות מעניין אותי גודל הרכב... ואם הרכב חדש יותר אבל נתקל ביותר בעיות אז אעדיף רכב ישן ושנוטה להתקלקל פחות.. לזה התכוונתי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היונדאי בבסיסה רכב אמין וכך גם הקורולה.

אבל ליונדאי יש יתרון,היא חדשה ב4-5 שנים-והתבלתה פחות מהקורולה.

עוד 7 שנים היונדאי תהיה בת 12 והקורולה בת 16 והמחיר של שתיהן יהיה בסביבות ה5000 שקל.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, הגדרת המטרות שלך מרכב היא לחלוטין לא נכונה, קודם תענה על הצרכים שלך, גודל, אופי נסיעות, ואח"כ תראה מה עונה לך על הצרכים, עלויות תחזוקה לדעתי יהיו בשניהם זולות יחסית, פחת הוא לא רלוונטי, לאן רכב ששווה 30000 שקל ירד? השוני בין 2 הרכבים הוא גדול, אם אתה מתכנן משפחה, היונדאי לא רלוונטית כמעט, היא טובה לרכב עירוני ל2 אנשים, 4 אנשים קטנים יכנסו גם, אבל לא יותר. נוח לתמרן אותה ולהחנות בעיר. הטויוטה יותר נעימה בכביש מהיר, יותר חזקה יותר מרווח למשפחה. הבנת למה שאלו אותך מה הצרכים שלך ברכב?

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפחת פה בכלל לא רלוונטי כי בעוד 7 שנים שני הרכבים לא יהיו שווים כמעט כלום. המחיר שלהם בגיל כזה נקבע יותר לפי המצב ופחות לפי המחירון.

לגבי אחזקה ותיקונים יש תמיד הרבה אלמנט של מזל, הקורולות מאוד אמינות לגבי היונדאי אני לא מספיק מכיר אבל יש כאן גם משמעות מאוד גדולה לקילומטרז' של הרכבים , בסוף נראה לי שלאורך 7 שנים היונדאי תהיה חסכונית יותר בעיקר בגלל חיסכון בדלק וביטוחים ואגרת רישוי זולים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא יול לומר לך תשובה מדויקת.

אלו 2 רכבים שונים לחלוטין ורכב זו ממש לא השקעה.

רכב צריך טיפול ותחזוקה.

אף אחד לא יכול לנבא תקלות שיקזזו כל חסכון בדלק או כל ירידת ערך.

מה הדרישות ומה התקציב.

משם תתחיל.

ושמירת ערך במחילה, לא צריכה להיות שיקול משמעותי אם אתה מתכוון להחזיק את הרכב להרבה שנים.

דרישות הכוונה כמה אתה נוסע ביום, האם רכב מלא או לא, האם גיר רגיל בא בחשבון, בקיצור ממליץ לקרוא את המדריכים שבמאגר כאן בפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

לא בסתירה לגבי מה שאמרו מעלי, אבל אם השיקול הוא כלכלי נטו (עלות מחזור חיים).

אז צריך לקחת בחשבון את כלל ההוצאות:

קניה, דלק, טיפולים, תיקונים, ביטוח, רישוי, פחת וכו'

זה נכון שיש גורמים שלא ניתן לנבא אבל ככל הנראה היונדאי תהיה זולה יותר ולכן אם היא מספיקה לך מבחינת צרכים - לך עליה

אין החותם מעיד על גיסתו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היונדאי בבסיסה רכב אמין וכך גם הקורולה.אבל ליונדאי יש יתרון,היא חדשה ב4-5 שנים-והתבלתה פחות מהקורולה.עוד 7 שנים היונדאי תהיה בת 12 והקורולה בת 16 והמחיר של שתיהן יהיה בסביבות ה5000 שקל.
כן, זה מה בעיקר שאני שואל את עצמי... האם היתרון של היונדאי שחדשה יותר חשוב לעניין הוצ' תחזוקה ומוסך יותר מאשר טויוטה קורולה ישנה יותר אבל עם reputation טוב יותר לגבי המהימנות. לגבי פחת מ30,000 שח - נכון אין פחת... אבל אם הייתי יודע שוואלה יש רכב שעולה 60,000 שח אבל הפחת שלו ומכלול ההוצ' עליו מאוד נמוכים לתקופה של 7 שנים וכדאי לקנות אותו הייתי הולך עליו, אבל אני לא חושב שיש כזה- משום מה נראה לי שהsweet spot של רכב חסכוני ושייראה נורמלי זה ה30K, אלא אם כן תאירו את עיניי בנושא, ואני מתכוון לכל סכום שמעל ל30,000 , אין לי הגבלת תקציב בנושא הרכב, אני רק רוצה לקנות רכב שנראה סביר, שמכלול ההוצ' שלו לתקופה של 6 שנים תהיה כמה שיותר נמוכה. בלי לנבא את העתיד כמובן, לא מצפה מאף אחד לעשות את זה :)זהו לגבי ילדים ועניינים עזבו זה פחות מעניין אותי לעניין הרכב.. מבחינתי כל עוד יש לי 4 גלגלים ומקום מאחורה שישבו אחד על השני .. .בהלצה כמובן.. צריך למצוא מישהי נורמלית קודם, שמורה במצב טוב בת 32 כמוני ובלי שריטות, נראה לי שזה יותר קשה מרכב. עריכה אחרונה על ידי netanel22

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההוצאה הכי גדולה על רכב היא ירידת ערך, בדרך כלל.

בסכומים שאתה מדבר עליהם זה לא משמעותי במיוחד, לכן קנה את הרכב החדש והחסכוני ביותר שתקציבך מאפשר.

מבין השתיים - היונדאי עדיפה וחדשה יותר, לטעמי.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1737 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...