Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביקורות לנסר ספורטבק 2014/15

Shlomi Levush
שימו לב! השרשור הזה בן 1753 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אותו רכב מ2008.

מפגין אמינות טובה,איכות חומרים והרכבה סבירות,מנוע 1.8 משולב לגיר רציף כך שהרכב לא מרגיש זריז מידי.

לדעתי,תמורה לשנתון מעולה,ואם הייתי צריך משפחתית בסיסית בת שנתיים הייתי רוכש כזו.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותו רכב מ2008.

מפגין אמינות טובה,איכות חומרים והרכבה סבירות,מנוע 1.8 משולב לגיר רציף כך שהרכב לא מרגיש זריז מידי.

לדעתי,תמורה לשנתון מעולה,ואם הייתי צריך משפחתית בסיסית בת שנתיים הייתי רוכש כזו.

לא בדיוק צריך משפחתית, אני מתלבט מאוד בין הלאנסר הרגילה שמסתבר שהיא קטנה יותר מהלאנסר ספורטבק לזו. אני פשוט מאוד אוהב את הצורה של הלאנסר בכללי, והבנתי שהוא יחסית אמין. איך היא לעומת הלאנסר הרגילה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלאנסר סדאן הגיע עם מנועי 1.5 ו1.8 ובהמשך עם מנועי 1.6 שהחליפו את ה1.5.

הספורטבק הגיעה עם מנוע 1.8.

הלאנסר הרגילה והספורטבק זה אותו הרכב עם שינוי צורה באיזור תא מטען.

בסיס הגלגלים הוא אותו אחד ומבפנים לא תרגיש הבדל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלנו הצעה ב42,000 לקנות מאלבר ספורטבק 2015 עם 100,000 קילומטר. איך ההצעה? שווה להסתכן בקילומטראז הגבוה בשביל השנתון היחסית חדש?

עוד שאלה, כמה ביטוח לרכב כזה אמור לעלות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רואה בק''מ הזה סיכון.

אם אתה לא נוסע הרבה אז אין בעיה.

אם אתה עושה 30 אלף ק''מ בשנה תוך 3 שנים הרכב עם 200 אלף ויהיה קשה למכור אותו במחיר סביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירידת ערך מ 42 אלף₪ זאת לא ירידת ערך מ 70...

אני רואה רק יתרון ברכישת רכב יחסית חדש במחיר הנמוך .

נכון, לא מדובר ברכב חזק במיוחד או חסכוני, אבל זה רכב משפחתי שיכול לשרת עוד הרבה שנים, ללא התרגשויות ( ו 100 אלף קילומטרים זאת רק התחלת הנסיעה ברכב הזה ). רק צריך להחליף פלגים ושמן גיר ( במידה ולא הוחלף ). זה יחסית יקר, אז כדאי לקחת בחשבון 1500₪ נוספים.

הייתי יותר חושש לקנות רכב טורבו בנזין בקילומטראז' כזה .

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה הגדולה במיצובישי הוא אובדן ערך מהיר- הרכב הזה עלה במחירון בערך 72-75K רק לפני שנה לפני הפחתת ליסינג.

מעבר לכך,הרכב לא חסכוני בדלק,הגיר מסרס את המנוע והביצועים לא יותר מבינוניים.

הרכב הזה נמכר חדש בסביבות ה90 אלף.

סתם לצורך השוואה,הרכב לא נופל בהרבה מהסיוויק,עולה כמעט 50 אלף פחות כחדש והמחיר שלו כיד2 בהתאם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה רכב היה לך לפני כן?

הביצועים - תלוי למה משווים ולמה מצפים.

בגדול, מצפים ליותר מרכב עם 140 כ"ס, לפחות בתחילת הנסיעה. אם חשובה לך פתיחה מהירה, מצפה לך אכזבה ( בעיקר בגלל הגיר הרציף ). בהמשך בהאצת הביניים כן מרגישים שיש לרכב כוח.

לגבי הרעשים - אין הרבה רעשי רוח, אבל רעשי מנוע כן נשמעים, במיוחד הם נשמעים חזק מדי כאשר מנסים לדחוף בכח את הרכב ממצב עמידה.

מי שמאיץ בצורה מתונה, זה פחות חודר. בנוסף, מפריע/ לא מפריע זה דבר אינדיבידואלי ( כמו בנושא רעשי מנוע ברכבי דיזל) ושוב, תלוי מאיזה רכב יורדים.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה רכב היה לך לפני כן?

הביצועים - תלוי למה משווים ולמה מצפים.

בגדול, מצפים ליותר מרכב עם 140 כ"ס, לפחות בתחילת הנסיעה. אם חשובה לך פתיחה מהירה, מצפה לך אכזבה ( בעיקר בגלל הגיר הרציף ). בהמשך בהאצת הביניים כן מרגישים שיש לרכב כוח.

לגבי הרעשים - אין הרבה רעשי רוח, אבל רעשי מנוע כן נשמעים, במיוחד הם נשמעים חזק מדי כאשר מנסים לדחוף בכח את הרכב ממצב עמידה.

מי שמאיץ בצורה מתונה, זה פחות חודר. בנוסף, מפריע/ לא מפריע זה דבר אינדיבידואלי ( כמו בנושא רעשי מנוע ברכבי דיזל) ושוב, תלוי מאיזה רכב יורדים.

עד עכשיו נסעתי בטויוטה יאריס 2013/2014 לא סגור על זה של אמא שלי, קיבלתי רישיון ונגמר המלווה אז אבא שלי רוצה לקנות לי רכב עד 50000 בערך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל מה צריך רכב משפחתי?

אפשר לרכוש מאזדה 2, למשל.

סוחב טוב, אמין מאוד, ישמור טוב על הערך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל מה צריך רכב משפחתי?

אפשר לרכוש מאזדה 2, למשל.

סוחב טוב, אמין מאוד, ישמור טוב על הערך.

בעיקר חיפשתי המלצות לרכב יותר גדול ממיני כי אני לא עף עליהן, המליצו לי על הלאנסר שאמינה מאוד ועם לוק שאני מאוד אוהב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 2 זה סופר מיני ( מיני זה פיקנטו, ספארק, i10 ).

אבל אם אתה מעוניין בלנסר ספורטבק, גם בסדר.

אחרי יאריס 1.3 ובתור נהג חדש לא תסבול יותר מדי במחסור כוח .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1753 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...