Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה קורולה SUN HYBRID או היונדאי איוניק?

huber
שימו לב! השרשור הזה בן 1761 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קורולה בגלל שהיא מרווחת ויפה יותר לדעתי.

דוקא לפי ההשוואות ברשת האיוניק יותר מרווחת. יפה זה עניין של טעם, אני חושב שהאיוניק יותר מעניינת ויזואלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח נסיעת מבחן ותחליט בעצמך, ההבדלים בין 2 המכוניות הם לא גדולים. אני הייתי לוקח טויוטה בגלל שהיא חדשה יותר, אבל יכול להיות שהגיר הרציף מעצבן.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבלה בשבועיים האחרונים עם איוניק (מסוף 2017) ולפני כן יומיים עם קורולה סטיישן חדשה.

יש יתרונות לאיוניק אבל הקורולה קצת טובה יותר.

באיוניק, הרעש המגיע מבתי הגלגלים לטעמי הוא בלתי נסבל (אני לא מאלה ששומעים רדיו בפול ווליום), הקורולה שקטה הרבה יותר.

לא יודע אם זה הוגן להשוות (בכל זאת רכב בן חודש לעומת שנתיים) אבל יש לא מעט קרקושים באיוניק לעומת כלום בקורולה.

זה לא נכון שהאיוניק מרווחת יותר אבל ההבדל קטן בכל מקרה. הבגאז' של האיוניק די טוב, אם ההשוואה היא מול קורולה סדאן אז האיוניק מנצח.

האיוניק קצת חזקה יותר אבל נתקלתי כבר פעמיים במצב שהסוללה פשוט נגמרה לי באמצע העליה... (אמנם ארוכה מאוד אבל זה מרגיש מוזר כשזה קורה).

הגיר הרציף יותר נעים בנסיעה עירונית או פקוקה, הרובוטי מתפקד מצויין בנהיגה מהירה ובכלל בבין עירוני. למרות השוני הגדול בין הגירים, לדעתי זה לא שיקול, שניהם מתפקדים מצויין בהתחשב בזה שמדובר ברכב היברידי.

מושב הנהג - לדעתי זה של הקורולה משמעותית טוב יותר.

מולטימדיה - בשניהם לא חסר משהו קריטי, המערכת של טויוטה "סגורה".

* כל הכתוב מעלה בהנחה שלא יתנו לך לחכות לאיוניק אחרי מתיחת הפנים.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באותו מצב נתון כרגע עם איוניק בת שנתיים שנסעתי איתה כבר 130K ק"מ, וקצין הרכב מאפשר לי להזמין קורולה חדשה עכשיו לפני הזמן.

האיוניק אכן רועשת מאוד ומושב נהג לטעמי לא נוח,

הלכתי אתמול לראות את הקורולה והיא נראת דומה מבחינה פנימית ומבלינת מרווח פנים,

תא מטען מבאס בגלל תצורת לא סטיישן (אין סטיישן במלאי לליסינג בשנה הנוכחית),

להחליף? להמתין לאיוניק המתוחה (יהיה שיפור בבידוד?)?

או בכלל לחסוך 400 ש"ח נטו ולעבור לI20?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנסועה כזאת לא הייתי עובר לרכב קטן יותר, אבל יש כאן שיקול כלכלי של כמעט 5,000 ש"ח בשנה.

הקורולה נוחה ומציעה מרווח טוב וחבילת אבזור דיי מוצלחת כבר בגרסת הכניסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז עשיתי נסיעת מבחן על 2 הרכבים ואלו הרשמים שלי - טויוטה היייבריד מול האיוניק:

1. מושב הנהג יותר נוח באיוניק - יש תמיכה בגב התחתון מה שאין בקורולה ההיברידית.

2. מסך המולטימדיה אכן קטן יותר באיוניק אבל מובנה בצורה חכמה יותר לתוך הדאשבורד (בקורולה הוא "צף" בצורה מוזרה).

3. בקורולה רעשי הרקע (מנוע, כביש) יותר מורגשים - ממש שומעים את המנוע מחליף הילוכים ואת הכביש. הבידוד רעשים באיוניק טוב יותר.

4. לטעמי האישי העיצוב של האיוניק הרבה יותר "צעיר" ולא קונבנציונאלי לטוב ולרע, בעוד הקורולה יותר "שמרנית" ולטעמי מעט אפורה בעיצוב שלה (למעט החזית).

5. האיוניק מרגישה יותר מרווחת מקדימה ויש לה יותר שטח איחסון (בקורולה תא האיחסון בין הנהג לנוסע לידו פיצי, בדלתות הרבה יותר קטן מהאיוניק ובאופן כללי יש פחות מקום).

6. באיוניק הגישה לבגאז היא דרך דלת חמישית מתרוממת ולא דלת בגאז רגילה מה שהופך הכנסת פריטים גדולים לאיוניק ליותר נוחה.

7. נסיעה בטוטוטה קורולה מרגישה לי כמו נסיעה ברכב של שוטר תנועה סמוי icon_lol.gif

בזכות כל ההבדלים שציינתי החלטתי ללכת על האיוניק. אם משיהו רוצה לתת פידבק נוסף - בשימחה thumbs_up.gif

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1761 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...