Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה רכבי פורד נעלמו מהארץ?

yd b-4
שימו לב! השרשור הזה בן 1764 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם פורד ומאזדה כבר לא חברה אחת והם בסכסוך - לא ברור מדוע היצרן לא מעדיף להחליף ייבואן, כמו שקרה עם קיה.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשמו פה כבר שפורד לא מאד מוטרדים ולצערנו גם היבואן כי יש לו מותגים אחרים.

למה לצערנו?

בדיוק כמו אופל - רכבים שאין להם שום ערך מוסף על המתחרים, לא מבחינת איכות, לא הנאה מנהיגה ובטח שלא אמינות.

מבחינת אמינות ההברקה היחידה שלהם הייתה פוקוס 1 עם אמינות כמעט יפנית (וגם היא לא לגמרי שם), ומשם זה רק הדרדר.

הנפילה עם הפוקוס/פיאסטה/מונדאו רובוטיות, והפוקוס האוטומטית שהיא גם לא 100 אחוז - מנוע אקובוסט שהאמינות שלו גם לא הכי להיט, בנוסף זוללת דלק, כך שהיא מתאימה רק לליסינג תפעולי בלי הגבלת דלק.

זה לא שיבואן מרושע לא רוצה למכור מכוניות שאנשים עומדים בשבילן בתור עם מזוודות של מזומנים. הוא לא מוכר כי לא קונים. חברות ליסינג לא מזמינות את זה, כי הן עדיין זוכרות איך הן היו תקועות עם כמויות פוקוס סטיישן שאף אחד לא רצה, וקונים פרטיים לא קונים בגלל ירידת ערך וצריכת דלק מזעזעת.

לא פלא שלא רוצים להביא דגמים חדשים.

אם הם רוצים לחזור למכור מכוניות נוסעים פה (אם כי suv וטנדרים נמכרים פה די סבבה), לדעתי הם צריכים לעשות הפסקה של כמה שנים (כדי כל הפוקוסים הרובוטיות יישלחו לסין בתור ברזל, וישכחו מהן), ואז לחזור בגדול.

יש מצב שזה מה שהם עושים עכשיו.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כלכך טועה ומטעה,בוודאי שלפורד יש ערך מוסף, וזאת הדינמיות הגבוהה של הרכב וההנאה הגדולה מנהיגה,יותר מכל יצרן עממי אחר.

אני מבין שאתה חובב מקררים כמו קורולה ואיוניק,וזה בסדר אם זה הטעם שלך,אבל יש אנשים שמחפשים הרבה יותר מהרכבים שלהם,ופורד מציעים את זה גם בדגמים העממיים שלהם,שלא לדבר על אייקון כמו הRS.

אני מקווה שפורד אירופה יתעוררו וימצאו יבואן אחר לרכבים שלהם.

עריכה אחרונה על ידי Ron.P
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מאיפה הבאתם את הנתון של מנועי אקובוסט מהדור החדש בפוקוס לא אמינים.

בדגם הקודם MK3 של 1.6 טורבו בהחלט הייתה בעיה שכבר לא קיימת ב1.5 טורבו MK3.5 עקב שיפור מערכת הקירור לטורבו.

מנוע ה1.0 טורבו מאוד אמין. גם הגיר הפלנטרי בדור 3.5 בלי בעיות מיוחדות והוא בעצם זהה לגיר שפותח יחד עם GM ב2010 ונמצא שנים בשימוש.

מספיק סיבוב קצר בלונדון או ברצלונה ותראה כמה פוקוס ופייאסטות יש שם גם חדשות. האנשים שם כמו פה, לא מטומטמים ולא יקנו מוצר לא טוב. המספרים מדברים.

למען גילוי נאות, אני מחזיק בפוקוס 1.5 טורבו 2017 טיטניום שקניתי אחרי שקיבלתי עליה ביקורות מצוינות מרכבי ליסינג בעבודה. בינתיים אף אחד לא מתלונן למעט על צריכת הדלק וגם אצלי טפו טפו עם 30 אלף ק"מ אין בכלל תקלות למעט טיפולים שוטפים.

בלי קשר לזה, היבואן פה מזניח את המותג עקב סכסוך עסקי, הבטיחו להביא את הפוקוס עוד בתחילת שנה. זה אמור להיות רכב לחם וחמאה של יבואן אבל אנחנו כבר באמצע השנה ואין יבוא באופק. מדובר על רכב מעולה, שאם כבר היה מגיע הייתי שוקל החלפה לחדש.

כן אני בעל פורד פוקוס ואני מרוצה מאוד, מסתבר שיש גם כאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לצערנו?

בדיוק כמו אופל - רכבים שאין להם שום ערך מוסף על המתחרים, לא מבחינת איכות, לא הנאה מנהיגה ובטח שלא אמינות.

מבחינת אמינות ההברקה היחידה שלהם הייתה פוקוס 1 עם אמינות כמעט יפנית (וגם היא לא לגמרי שם), ומשם זה רק הדרדר.

הנפילה עם הפוקוס/פיאסטה/מונדאו רובוטיות, והפוקוס האוטומטית שהיא גם לא 100 אחוז - מנוע אקובוסט שהאמינות שלו גם לא הכי להיט, בנוסף זוללת דלק, כך שהיא מתאימה רק לליסינג תפעולי בלי הגבלת דלק.

זה לא שיבואן מרושע לא רוצה למכור מכוניות שאנשים עומדים בשבילן בתור עם מזוודות של מזומנים. הוא לא מוכר כי לא קונים. חברות ליסינג לא מזמינות את זה, כי הן עדיין זוכרות איך הן היו תקועות עם כמויות פוקוס סטיישן שאף אחד לא רצה, וקונים פרטיים לא קונים בגלל ירידת ערך וצריכת דלק מזעזעת.

לא פלא שלא רוצים להביא דגמים חדשים.

אם הם רוצים לחזור למכור מכוניות נוסעים פה (אם כי suv וטנדרים נמכרים פה די סבבה), לדעתי הם צריכים לעשות הפסקה של כמה שנים (כדי כל הפוקוסים הרובוטיות יישלחו לסין בתור ברזל, וישכחו מהן), ואז לחזור בגדול.

יש מצב שזה מה שהם עושים עכשיו.

סלח לי אבל זה גיבוב של שטויות.

נתחיל מזה שפורד תמיד היו יותר איכותיים מבחינת איכות חומרים בהשוואה למתחרים.

תיכנס לפוקוס אחר כך תעבור לכל יונדאי אחרת/מאזדה/ טויוטה אתה תבין את ההבדל,כנ"ל לגבי פיאסטה תיכנס אחרי זה לi20 או סוויפט זה שמים וארץ.

מבחינת נהיגה,גם תמיד היו להם רכבים מהנים ביחס למתחרים.

מבחינת אמינות? מנועי הליטר אקובוסט זכו שנים ברציפות במנוע השנה,מנוע אמין.

לא היו להם מנועים בעייתים מלבד תקלות נקודתיות .

וכמו שאמרתי כבר מקודם,קונצרן vag על שלל בעיותיו מוכר פה רכבים כמו לחמניות,למה? כנראה שהיבואן שלהם עושה עבודה טובה יותר.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי ArikC

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר יורוטראש עם תאריך פג תוקף, אז אני מעדיף אוקטביה על פוקוס בכל רגע.

פורד לא שונים באיכות החומרים שלהם מיונדאי (כרגע). רק שיונדאי כל הזמן משתפרים, ופורד נשארים באותו מקום.

יונדאי זה רכב אמין, אצל פורד זה יום עאסל יום באסל, ועוד עם מחירי חלפים לקוחים מאינטגרל על פאזות הצדק לפי קצב התרבות קיפודים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם לא בטופ,מסכים,אבל הדגמים החדשים איכותיים מיונדאי.

יונדאי אכן אמין,אבל ככה גם הדגמים האחרונים של פורד,הפוקוס 2015/2016 1.5 דגם לא פחות אמין מ I30.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע השנה זה כמו מכונית השנה.

להזכירכם אילן מכוניות גרועות/איומות זכו בתואר? בקיצור, חסר משמעות.

מבחינת איכות חומרים - קיה כבר שנים רבות באותה דרגה, וזה ככה יצרן קוריאני יחיד בשלוף. כולם ישרו קו עם vag מהבחינה הזאת, עם סטיות קלות.

הכותב בעל פורד, רק בלי משקפיים ורודות עם נצנצים וחדי קרן :-)

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר יורוטראש עם תאריך פג תוקף, אז אני מעדיף אוקטביה על פוקוס בכל רגע.

פורד לא שונים באיכות החומרים שלהם מיונדאי (כרגע). רק שיונדאי כל הזמן משתפרים, ופורד נשארים באותו מקום.

יונדאי זה רכב אמין, אצל פורד זה יום עאסל יום באסל, ועוד עם מחירי חלפים לקוחים מאינטגרל על פאזות הצדק לפי קצב התרבות קיפודים.

אז כנראה שהרבה זמן לא נכנסת לפורד חדשה או ליונדאי חדשה.

ושוב אני לא יודע מאיפה אתה ממציא את הדברים שאתה טוען לגבי האמינות.

מחירי חלפים ברמה של יונדאי פלוס מינוס ואני מדבר בתור אחד שהחזיק גם i20 ומחזיק פיאסטה.

היתרון בפורד שיש להם שוק גדול מאוד באירופה ובפרט באנגליה,חלפים אני קונה בזול מאוד גם אחרי שילוח לארץ .

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי ArikC

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת איכות חומרים - קיה כבר שנים רבות באותה דרגה, וזה ככה יצרן קוריאני יחיד בשלוף. כולם ישרו קו עם vag מהבחינה הזאת, עם סטיות קלות.

אולי מבחינת איכות הרכבה,שלדעתי יש כמה יצרנים מערביים ויפניים שיכולים ללמוד קצת מהקיה והיונדאי החדשות, אבל לא חומרים.

אם יש מותג עממי ששואף למעלה מבחינת איכות חומרים, זה מאזדה, שלדעתי עם ה6 המחודשת כבר מסתכל לואג ישר בעיניים.

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי ללקוחות ולחברות הליסינג פשוט נמאס מבעיות האמינות. בין 2008 ל-2016 היו לי 3 מכוניות פורד פוקוס בליסינג. בכל פעם האמינות הייתה יותר גרועה מאשר בפוקוס הקודמת. מיותר לציין שהפוקוס האחרונה גם תהיה הפורד האחרונה שלי, הספיק לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1764 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...