Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישה ממוסך טויוטה

elika
שימו לב! השרשור הזה בן 1759 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

חדש פה בפורום.

אני שוקל רכישה של טויוטא ספייס ורסו שנת 2014 41K ק"מ ממוסך טויוטא, במסלול "טויוטא סלקט".

לצורך המכירה הם מבצעים "עבודות שפצור" קלות כמו תיקוני צבע, חידוש ריפוד ותיקונים קלים.

הרכב טופל באותו מוסך טויוטא מאז הרכישה, ויש לי כמה שאלות:

1. שאלה מצחיקה, אבל במצבים כאלה, יש טעם ומקובל בכלל לקחת את הרכב לבדיקה חיצונית או להסתפק בהיסטוריית טיפולים?

2. האם הרכב באמת נחשב אמין כמו שמצופה מהמותג?

3. מישהו מכיר את מסלול ה"סלקט"? מעבר למחיר המחירון, הם מעלים את המחיר 5% מכיוון שרוכשים מהם ומקבלים אחריות לשנה על מנוע וגיר, ו"עוד קצת"(2000ש"ח) כי הרכב מאד מבוקש - מישהו יכול לומר כמה הרכבים האלה אכן מבוקשים במידה שמוצדק לשלם מעל המחירון?

4. מישהו יודע מה עוד מקובל לקבל מהם במסגרת העסקה (למשל אחריות מלאה, טיפול ראשון, וכו')?

תודה לעונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק גם באוטוסנטר, קראסו טרייד, לובינסקי טרייד ובקיצור טרייד אין של יבואנים.

לא לשלם כמו עיוור ובטח ובטח שלא לקנות בלי בדיקה מטעמך.

בגדול אנשים אומרים דברים טובים על טויוטה סלקט אבל מה שכן המחירים שלהם גבוהים וזו בדיוק הסיבה שאני לא הייתי מוותר על בדיקה כדי שאם יש ליקוי שיתקנו על חשבונם ובמיוחד אם הרכב עבר תאונה שתדע על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק גם באוטוסנטר, קראסו טרייד, לובינסקי טרייד ובקיצור טרייד אין של יבואנים.

לא לשלם כמו עיוור ובטח ובטח שלא לקנות בלי בדיקה מטעמך.

בגדול אנשים אומרים דברים טובים על טויוטה סלקט אבל מה שכן המחירים שלהם גבוהים וזו בדיוק הסיבה שאני לא הייתי מוותר על בדיקה כדי שאם יש ליקוי שיתקנו על חשבונם ובמיוחד אם הרכב עבר תאונה שתדע על זה.

בדקתי בסוכנויות אחרות וקשה לצערי למצוא את הרכב הזה

רוב המתחרים כמו קיה סול גם די נדירים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1759 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...